Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


05.11.14
8216 11 Печатать

Чек, который выдается терминалом IBOX, нельзя считать расчетным документом

   Чи відноситься до розрахункового документу чек, який видається терміналом IBOX та чи може він бути підставою для оплати будь-яких послуг за рахунок коштів підприємства?
   
   Відповідно до пункту 2 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР (далі — Закон), суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані видавати особі, яка отримує послугу розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції.
   
   Згідно зі статтею 2 Закону розрахунковий документ — це документ установленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), який підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, купівлі-продажу іноземної валюти, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрований у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну.
   
   Форма та зміст розрахункових документів передбачені Положенням про форму та зміст розрахункових документів, затвердженим наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614, зареєстрованим у Мін’юсті 05.02.01 за № 105/5296 (далі — Положення).
   
   Крім того, пунктом 2.1 Положення визначено, що встановлені Положеннями вимоги до змісту розрахункових документів визначають обов’язкові реквізити розрахункових документів. У разі відсутності хоча б одного з обов’язкових реквізитів, а також недотримання сфери призначення, документ не є розрахунковим.
   
   З урахуванням того, що чек, який видається терміналом миттєвої сплати, не містить всіх необхідних реквізитів відповідно до вимог Положення (напису «ФІСКАЛЬНИЙ ЧЕК», порядковий номер фіскального чеку, позначення форми оплати тощо), друкується пристроєм, що не внесений до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, то даний розрахунковий документ не може вважатись розрахунковим документом. При цьому даний чек не може бути підставою для оплати будь-яких послуг за рахунок коштів підприємства.
   
   Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 109.10
По материалам Головбух 24
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ****
06.11.14 07:21

очередной наезд))) мне удобно пополнять телефон, интернет, платить ком. услуги. Если эта шарашка незаконна, тогда чего она вообще работает???? Она подчиняется законам о банках, платежным системам? Сомневаюсь))) А остальные аналогичные системы?

Ответить
  • Ирина
06.11.14 07:46

Я тоже в шоке.т.к. вернула сотруднику деньги за пополнение мобильного по авансовому отчету ,я читала , что для физических лиц он является расчетным документом(например пополняют кредитные карты) а именно для юр.лиц нет!

Ответить
  • наталиса
06.11.14 08:40

А если пополнил через терминал, где брать документы для подтверждения.

Ответить
  • Николай
06.11.14 08:48

Видимо придётся у поставщика требовать справку о получении средств. :(

Ответить
  • 12344321
06.11.14 08:52

Вернуть деньги можете, а вот поставить их на затраты нет. Хотя через терминала Банка Национальный кредит пополнять можно. т.к мы прописывали для них форму квитанции для терминала, причем эту форму утверждали в налоговой На тот момент компания в которой я работала разрабатывала проект продажи автобусных билетов через терминал. Что бы взять квитанцию об оплате услуг нужно обратиться к оператору который эту услугу предоставляет. я знаю что интернет провайдеры на странице клиента вывешивают документ об оплате его можно скачать и приложить к авансовому отчету. с моб. связью намного сложнее.

Ответить
  • бурундук
06.11.14 09:32

нафига тогда городить такое, что потом никуда не приложить? вся страна вроде как и правовая....но не совсем....( чуток беременна)

Ответить
  • Любовь
06.11.14 09:45

Бурундучок! Страна у нас досих пор еще беременная и не как не разродится

Ответить
  • Сеня
06.11.14 10:18

для 12344321 Вернуть деньги можно, но предварительно обложить их НДФЛ с допблаг...

Ответить
  • zhuzha
06.11.14 10:28

на товарном чеке тоже нет надписи "фискальный чек, и он тоже "не друкується на пристрої, який внесено до держ.реєстру РРО" , квитанции такси за проезд, или иностранные первичные документы- как всегда приводятся полу-аргументы, которые легко оспариваются.

Ответить
  • какой ужас..
06.11.14 16:12

курят все!все наркоманы!

Ответить
Комментирование новости отключено
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям