Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


21.05.15
1652 32 Печатать

Подать сведения о конечных бенефициарных владельцах в ЕГР можно по почте

   Звертаємо увагу підприємців, що відповідну форму 4 можна надіслати й поштою. Згідно з частиною другою статті 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) повинна бути нотаріально засвідчена.
   
   
   Відповідно до Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» від 14 жовтня 2014 року № 1701-VII, який набрав чинності 25 листопада 2014 року, встановлено, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців вимагається вносити інформацію про:
   
   · кінцевого вигодоодержувача юридичної особи;
   
   · кінцевого вигодоодержувача її засновника, якщо засновник — юридична особа;
   
   · структуру власності засновників — юридичних осіб, яка дає можливість встановити фізичних осіб — власників істотної участі цих юридичних осіб.
   
   Відповідні відомості мають бути вказані під час подання держреєстратору реєстраційних карток.
   
   Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Закону, подають державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник — юридична особа, упродовж 6 місяців.
   
   Тобто, до 26 травня 2015 року необхідно актуалізувати інформацію в Єдиному держаному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, шляхом подачі державному реєстратору необхідної інформації щодо кінцевих вигодоодержувачів, якщо засновниками юридичної особи є як фізичні так і юридичні особи.
   
   Звертаємо увагу підприємців, що відповідну форму 4 можна надіслати й поштою. Згідно з частиною другою статті 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) повинна бути нотаріально засвідчена.
   
   Підприємства, крім державних та комунальних, зобов’язані встановлювати свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), регулярно оновлювати і зберігати інформацію про нього та надавати її державному реєстратору у випадках та в обсязі, передбачених законом. Водночас така інформація не включається до реєстраційної картки для проведення держреєстрації політичних партій, творчих спілок та їх територіальних осередків, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, державних органів, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій.
   
   Нагадаємо, що неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої» інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи - тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
   
   
   Інформація по темі: Раскрытие конечных бенефициаров: открывать или нет?
    Информация о выгодоприобретателях (пример заполнения формы 4)
    Депутаты предлагают перенести срок подачи сведений о конечном выгодоприобретателе
   
   
По материалам Державна регуляторна служба України
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • гоша
21.05.15 09:10

"Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) повинна бути нотаріально засвідчена. Нотариальное заверение одной подписи стоит 200 грн. А в форме 4 сколько листов. но которых надо заверять подпись?

Ответить
  • Виктор
21.05.15 09:13

Здраствуйте, что Вы пишете какие предприниматели, почему штраф тогда только на юрлица

Ответить
  • для Гоша
21.05.15 09:25

Нотариус сшивает форму и заверяет ее, а не каждую страницу в отдельности.

Ответить
  • 111
21.05.15 09:26

навіщо завіряти нотаріально, чи це не тіж самі документи, які принесені наручно, чи вислані поштою...ідіотизм...зараз у всіх купа лишніх коштів на нотаріуса ще витрачати..вишлю поштою безе завірення нотаріуса...

Ответить
  • для 111
21.05.15 09:39

Наручно форма сдается должностным лицом лично либо уполномоченным по доверенности, а в случае отправки формы по почте нотариальное заверение - требование закона. Увы...

Ответить
  • Феміда
21.05.15 09:40

Стаття 8. Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору З У Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців 2. Реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) повинна бути нотаріально засвідчена.

Ответить
  • ***
21.05.15 09:43

Высылали почтой. На почте сказали. что согласно порядка подачи регистрационных форм госрегистратору через почту при приемке отправления почта устанавливает личность отправителя по паспорту. Потом оформляет опись содержимого и пересылает ценным письмом. Якобы госрегистратор обязан принять у них эти документы. Результата отправки пока нет, но, боюсь, с нашими законами, которые друг-другу противоречат, вряд ли результат будет положительным.

Ответить
  • Vika
21.05.15 09:43

Для 111 У минулому році відправляла держреєстратору поштою форму № 6 - підтвердження без нотаріального посвідчення, повернули без розгляду з посиланням на пункт про нотаріальне посвідчення підпису, якщо надсилається поштою. Тільки пошті зробите виручку.

Ответить
  • так то
21.05.15 09:52

Датой подачи является входящая дата отправки на почте ? Коллеги, подскажите

Ответить
  • Евгения
21.05.15 10:03

так то Да, обычно так и есть. Правда, со статистикой когда-то у меня были проблемы: у них это - дата входящего штампа их отделения почты. Приходилось отправлять с их отделения, чтобы хоть в очереди не стоять :) Отправить почтой ф.4 - это хорошо, конечно... Но в Харькове, например, формы часто возвращают, т.к. что-то неправильно заполнено и не подходит. Так что нет гарантии, что регистратор не напишет, что оставлено без рассмотрения. :(

Ответить
  • Бухік
21.05.15 10:23

скажіть, будь-ласка, якщо подає довірена особа, то піб та підписи на ф.4 ставиться довіреної особи чи директора + довіреність???

Ответить
  • для Бухік
21.05.15 10:32

ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" N 755-IV Стаття 8. Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору п. 2 Підпис особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), на реєстраційній картці та заяві про втрату (заміну) документів повинен бути засвідчений відповідною посадовою особою в установленому порядку. Подписи на каждом листе Формы 4 для тех, кто сдает по доверенности: Сторінку заповнив Іванов І.І. ____________ "_____" ________ 2015 р. (прізвище, ініціали) (підпис) (дата) Підпис Іванова І.І. засвідчую Директор Петров П.П. ___________ (підпис)

Ответить
  • Бугемот
21.05.15 10:35

бугемотик против алкоголизма Платить деньги за нотариальное заверение? Из-за чей-то дурной головы - другим ногам нет покоя? Лучше пропить эти деньги!!!

Ответить
  • СИЛЬВА
21.05.15 10:37

ОЧЕНЬ СВОЕВРЕМЕННОЕ РАЗЪЯСНЕНИЕ КОГДА ОСТАЛОСЬ НЕСКОЛЬКО ДНЕЙ ........СЕГОДНЯ В ВР БУДУТ РАССМАТРИВАТЬ ИЛИ ПРОДЛЕНИЕ СРОКА ПОДАЧИ ИЛИ ВООБЩЕ ОТМЕНУ!!!!!!

Ответить
  • Кт
21.05.15 10:53

ФИО Директора и его подпись + печать на каждой странице формы (кроме 10 стр)

Ответить
  • Тетя
21.05.15 10:54

Зачем платить нотариусу по 51,00 грн за каждый лист, если можно прошить как Устав и заплатить только 1 раз 51,00 грн. Или заверить в ближайшем сельском совете по 0,17 грн за лист.

Ответить
  • так то
21.05.15 11:12

а если отправить не заверенную, потом отпишутся "Не прийнято для розгляду/обробки" , будет ли повод для применения штрафа? кто знает ?

Ответить
  • qwerty8
21.05.15 11:29

http://ed.org.ua/form4/ - нужно пробовать по эл. почте

Ответить
  • Бугемот
21.05.15 11:46

бугемотик для нечитающих gwerty8 Ты ж там читай все. И это читай: Тому рекомендуємо подавати електронну і паперову форми одночасно Еще вчера было сказано, что такая подача - дурь и баловство... Хотя мысли у тебя в правильном направлении... Сейчас только у ленивого нет эл. ключей. И хде отправка всяких форм регистратору в эл. виде?

Ответить
  • Ольга
21.05.15 11:57

А если отсылать по почте, то на регистрационную палату в своем городе?

Ответить
  • 123456
21.05.15 12:49

Бухік - в форме 4 каждый листок должен подписывать директор или учредитель, доверенность даел лишь право на предоставление формы от организации ... я тоже сначала заполнила и подписала сама по доверенности, потом закрались смутные сомнения и на всякий пожарный заполнила еще только с подписью руководства, и чуйка таки не подвела ....

Ответить
  • Татьяна
21.05.15 13:43

Обратилась к нотариусу по поводу заверения подписи для отправки по почте, ответ был таков "форма 4 не входит в утвержденный перечень документов, которые имеет право заверять нотариус" О...законы, как не в гивно, так в дерьмо!"

Ответить
  • Алинка
21.05.15 13:53

Коллега не смог заверить у нотариуса, т.к. в форме есть пустой лист.

Ответить
  • Мнение
21.05.15 14:00

тот же ажиотаж, что и с регистрацией баз данных! Тогда не подавала и сейчас подожду... пока проплывет мимо "труп" пресловутой ф4.

Ответить
  • ....
21.05.15 15:27

зачем вообще ее сдавать, третий день стоим в очереди а толку ни какова,людей маса...Люди ночью приходят занимают очередь чтобы сдать...нету слов

Ответить
  • руся
21.05.15 16:17

За подачу заведомо недостоверной информации госрегистротору руководитель предприятия может быть привлечен к уголовной ответственности. Поэтому, если подавать информацию, нужно быть уверенным в ее достоверности. Для фразы «невозможно установить» как минимум нужно предпринять все возможные для этого действия (например, направить запрос своему учредителю).

Ответить
  • для
21.05.15 16:43

Мнение респект и уважуха и вообще дежавю с базами персональных данных.

Ответить
  • Эльвина
21.05.15 17:42

хотим отправить почтой. слышали, что нотариусу платить за каждую подпись директора, которую он заверяет. Вопрос: надо взять всю форму, заполнить 1 и 4 страницы, а остальные совсем пустые, даже без подписей и печати? или на пустых (страницы 2,3,5,6...) тоже подпись и печать? тогда за каждую подпись платить? дорого выйдет такое заверение! или вроде он там как-то сшивает? КТО ЗАВЕРЯЛ У НОТАРИУСА, ПОМОГИТЕ!

Ответить
  • Инна
22.05.15 13:14

Заверила у нотариуса ( 200 грн вся форма - центр Киев, нужны все учредит документы ,сам дир с паспортом и кодом), отправила по почте с описью и уведомлением. Уведомления еще нет, а в реестре появились данные о бенефициарах!!

Ответить
  • Психолох
22.05.15 17:27

Как посмотреть данные в реестре и что это за реестр? :)

Ответить
  • 111
22.05.15 17:54

Как посмотреть данные в реестре и что это за реестр? :) На сайте Минюста https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

Ответить
  • Яна
26.05.15 11:54

Кто заверял у нотариуса в Киеве, дайте контакты пожалуйста.

Ответить
Комментирование новости отключено
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям