Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


01.09.15
1619 2 Печатать

По каким статьям КУоАП работники органов ГФСУ имеют право составлять протоколы об административных правонарушениях?

    Відповідно до п.п. 20.1.41 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями контролюючі органи мають право складати стосовно платників податків - фізичних осіб та посадових осіб платників податків - юридичних осіб протоколи про адміністративні правопорушення та виносити постанови у справах про адміністративні правопорушення у порядку, встановленому законом.
   
    Статтею 2342 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х зі змінами та доповненнями (далі - КУпАП) передбачено, що органи доходів і зборів розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням порядку приймання готівки для подальшого її переказу (ст. 16313 КУпАП), порушенням порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги) (ст. 16315 КУпАП), ухиленням від подання декларації про доходи (ст. 1641 КУпАП), порушенням законодавства про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ст. 1651 КУпАП), порушенням порядку припинення юридичної особи (частини третя - шоста ст. 1666 КУпАП), перешкоджанням уповноваженим особам органів доходів і зборів у проведенні перевірок (ст. 18823 КУпАП).
   
    Від імені органів доходів і зборів розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право керівники органів доходів і зборів та їх заступники.
   
    Відповідно до ст. 255 КУпАП уповноважені посадові особи органів державної податкової служби мають право складати протоколи у справах про адміністративні правопорушення у таких випадках:
   
    - за порушення прав на об’єкт права інтелектуальної власності (ст. 512 КУпАП);
   
    - за порушення порядку проведення розрахунків (ст. 1551 КУпАП);
   
    - за ухилення від повернення виручки в іноземній валюті (ст. 1621 КУпАП);
   
    - за незаконне відкриття або використання за межами України валютних рахунків (ст. 1622 КУпАП);
   
    - за порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків (ст. 1631 КУпАП);
   
    - за неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) (ст. 163 2 КУпАП);
   
    - за невиконання законних вимог посадових осіб органів доходів і зборів (ст. 1633 КУпАП);
   
    - за порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи (ст. 163 4 КУпАП);
   
    - за порушення умов видачі векселів (ст. 16312 КУпАП);
   
    - за порушення порядку провадження господарської діяльності (ст. 164 КУпАП);
   
    - за зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка (ст. 1645 КУпАП);
   
    - за зайняття забороненими видами господарської діяльності (ст. 16416 КУпАП);
   
    - за незаконні дії у разі банкрутства (ст. 16616 КУпАП);
   
    - за фіктивне банкрутство (ст. 16617 КУпАП);
   
    - за виготовлення, придбання, зберігання або реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів (ст. 1772 КУпАП);
   
    - за порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції (ст. 2043 КУпАП).
   
   
   
По материалам Категорія 138.03 "ЗІР"
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Инесса
01.09.15 17:57

за порушення прав на об’єкт права інтелектуальної власності (ст. 512 КУпАП); ******************** Кто-нибудь из потерпевших описательный пример из жизни приведите,пожалуйста.

Ответить
  • Ирина
01.09.15 22:31

а сроки исковой давности по админнарушениям? 2 месяца ?

Ответить
Комментирование новости отключено
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям