"ПЕТИЦІЯ" Про встановлення надбавки бухгалтерам за вислугу років

Розмови на різні теми
Ноель
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 травня 2023, 12:18
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ноель »

Якщо є можливість підписати, буду дуже вдячна.
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11365

А-2021
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 05 лютого 2021, 09:22
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення А-2021 »

Лично я вообще против надбавок за выслугу лет. Был свидетелем такой ситуации. В бухгалтерии относительно большого государственного предприятия (главный бухгалтер, заместитель главного бухгалтера, несколько бухгалтеров) имелся бухгалтер, который проработал на этом предприятии более десяти лет и получал надбавку за выслугу лет. Но что и как делали бухгалтера, сидящие за соседними столами не знал и не интересовался. На место третьего бухгалтера, ушедшего на пенсию, приходит новый (трудолюбивый, креативный, следящий за изменениями в законодательстве и т.д.) бухгалтер, имеющий б'ольший опыт работы чем первый. Но ему надбавка за выслугу лет была не положена и зарплату он получал меньше первого. :(
Все преходяще, одна бухгалтерия вечна.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

А-2021 писав:
18 травня 2023, 13:45
Лично я вообще против надбавок за выслугу лет. Был свидетелем такой ситуации. В бухгалтерии относительно большого государственного предприятия (главный бухгалтер, заместитель главного бухгалтера, несколько бухгалтеров) имелся бухгалтер, который проработал на этом предприятии более десяти лет и получал надбавку за выслугу лет. Но что и как делали бухгалтера, сидящие за соседними столами не знал и не интересовался. На место третьего бухгалтера, ушедшего на пенсию, приходит новый (трудолюбивый, креативный, следящий за изменениями в законодательстве и т.д.) бухгалтер, имеющий б'ольший опыт работы чем первый. Но ему надбавка за выслугу лет была не положена и зарплату он получал меньше первого. :(
Якщо він був такий паганий бухгалтер, то як він проробив на підприємстві більше 10 років?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

А-2021
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 05 лютого 2021, 09:22
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення А-2021 »

Asia Svetlova писав:
18 травня 2023, 18:41

Якщо він був такий паганий бухгалтер, то як він проробив на підприємстві більше 10 років?
А ХЗ. (хочу знать) :)
А Вы таких людей не встречали? :o :?
Например такой вариант "Я столько лет проработала, ни у кого ко мне претензий не было, а у тебя сейчас вдруг появились!" Есть коллектив, профсоюзный комитет, которые могут встать на защиту обиженного. Что-бы такого работника уволить, нужно подготовить много бумаг, для подготовки которых на таком предприятии (~1000 работников) нет нужных специалистов и нет времени у тех кто в принципе мог бы что-то сделать. И часто нет желания трепать себе нервы.

На государственных предприятиях и не такие чудеса встречаются.
Все преходяще, одна бухгалтерия вечна.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

А-2021 писав:
19 травня 2023, 09:55
Asia Svetlova писав:
18 травня 2023, 18:41

Якщо він був такий паганий бухгалтер, то як він проробив на підприємстві більше 10 років?
А ХЗ. (хочу знать) :)
А Вы таких людей не встречали? :o :?
Например такой вариант "Я столько лет проработала, ни у кого ко мне претензий не было, а у тебя сейчас вдруг появились!" Есть коллектив, профсоюзный комитет, которые могут встать на защиту обиженного. Что-бы такого работника уволить, нужно подготовить много бумаг, для подготовки которых на таком предприятии (~1000 работников) нет нужных специалистов и нет времени у тех кто в принципе мог бы что-то сделать. И часто нет желания трепать себе нервы.

На государственных предприятиях и не такие чудеса встречаются.
На жаль, чи на щастя, в державних установах не довелось попрацювать. А в приватних зазвичай такі питання вирішуються швидко(якщо це, звичайно, не родич боса :D ).
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

А-2021
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 05 лютого 2021, 09:22
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення А-2021 »

Как-то, лет 15 назад, мне пришлось посидеть с полчаса в одном из кабинетов одного коммунального предприятия. С интересом наблюдал как все работники кабинета, 4 или 5 человек, уже не помню, дружно пытались переключить раскладку клавиатуры на одном из компьютеров. :lol:
Все преходяще, одна бухгалтерия вечна.

Ноель
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 травня 2023, 12:18
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ноель »

З 2011 року працюю в бюджетній організації не змінюючи місце роботи. Враховуючи молодий вік та відсутність досвіду роботи, маючи тільки два дипломи (облік і аудит та фінанси) взяли без питань на посаду (бухгалтера касира,) за що дуже вдячна по цей день (бо слава Богу працюю під керівництвом яке заохочує фінансово до роботи «звичайно премією»). Так я розумію що 12 років пропрацювати в одній організації це дуже смішно та дивно тим баче для молодого віку. Але за ці роки отримано багато безцінного досвіду, які зробили з мене трішки більше ніж просто бухгалтера. Враховуючи різні ситуації, доводилось когось заміняти по роботі або повністю брати обов’язки на постійній основі, що додає більшу відповідальність (особливо якщо це робота з держ.казною чи податковою, статистикою, чи органами по оренді державного майна). Також не забувайте що люди які працюють в державних закладах особливо (медицина, освіта, культура, соціальний захист) дуже посилено контролюються вище стоячими органами на постійній основі а в теперішній час, враховуючи складну фінансову ситуацію, ще більше.
Що я хочу цим сказати, що за роки роботи в бюджетній організації побачила, що бухгалтер може отримувати гідну з/п тільки завдяки премії, бо більш ніяких постійних надбавок та доплат не має. А премії зазвичай виплачуються тільки, якщо вистачило коштів на обов’язкові виплати. Тож пропоную, щоб бухгалтер був хоч трошки захищений потрібна ця надбавка вислуга років. Чим бухгалтер гірший за інших спеціалістів які несуть свою службу на благо країни? У кожного своя робота і своя відповідальність! Мені дуже пощастило з розуміючим керівництвом, а моїм колегам що працюють в інших закладах, нажаль ні. Вони справно і сумлінно виконують свою роботу і заслуговують отримувати те, що інші спеціалісти отримують з перших років свого трудового стажу. І таких колег по нещастю що отримують голий оклад , багато. Таких колег, які з 9-ї до 18-ї години невідлучно, не маючи можливості десь підробити. Це не така вже й буде велика доплата, щоб у скрутний час, коли ціни ростуть, як на дріжях, дозволити мати бухгалтеру, який за робочим місцем, роботою за пк гробить своє здоров’я.

А-2021
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 05 лютого 2021, 09:22
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення А-2021 »

Я только за то что-бы бухгалтера получали больше.

Я вообще против надбавок за выслугу лет для всех. По моему скромному мнению, любой работник зарплату должен получать за выполняемую работу, а не за то, что он просидел много лет за одним столом.
Все преходяще, одна бухгалтерия вечна.

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”