Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


15.09.22
10363 8 Печатать

Мопед не мій або Як фізсоба через Нову пошту торгувала

Ушакова Лилия эксперт по кадровым и налоговым вопросам

Послугами платформ онлайн-оголошень для покупки, продажу товарів та послуг, користується багато фізосіб. Погодьтеся, якщо є можливість продати те, що тобі геть непотрібне, але ще пристойне й може принести додатковий дохід, то чому б нею не скористатися?! Та про те, що цей дохід слід задекларувати та сплатити з нього ПДФО й ВЗ, мало хто задумується.

От і наш герой вирішив підзаробити. Причому підробіток поставив на широку ногу. На постійній основі як звичайна фізособа (не ФОП) продавав товари, відправляв їх покупцям за допомогою «Нова Пошта» й отримував грошові перекази (оплату) через «Пост Фінанс» (сьогодні «НоваПей»).

За три рочки (2015 — 2017) сума доходу склала майже 4 млн грн.

Чи декларував він цей дохід? Питання риторичне.

Хочете знати що було далі? Гадаю, ви вже самі здогадалися. Нашим героєм зацікавилися податківці.

Эксклюзивный материал для подписчиков сайта
    Подписывайтесь и читайте полностью:
  • новости, эксклюзивные статьи, справочники
  • загружайте бланки
  • все это без рекламы
70
грн/
месяц
Уже оплатили? Войти
Подписчики PRO-доступа получают бесплатный доступ к порталу бонусом к подписке.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Елена
15.09.22 09:46

а де ж номер справи? Хотілося б самостійно почитати

Ответить
  • Лілія
15.09.22 10:02

Елена,  reyestr.court.gov.ua/Review/105899629 
Зараз додамо. Дякую!

Ответить
  • Анна
15.09.22 11:52

Спасибо, Лілія! Интересная информация.

Ответить
  • Тетяна
19.09.22 12:05

Все то, звичайно, правильно - податки треба платити... Але не зовсім зрозуміло, хто ж "здав" мужика (навряд чи б його вирахували наші органи, бо ж вони тих, хто мільярди тирить, не бачать, а тут мураху таку розгледіли). А якщо ще не він сам веде справи, займаючись лише залізяччям, як то часто буває, то взагалі може і не знати про те все, і без задньої думки оте усе робив... 

Ответить
  • Андрей
19.09.22 18:22

Тетяна,От поки ми будемо кивати на інших, якщо ті, мовляв, мільярди тирять, то до нас і питан немає, то ми ні в Європу не ввійдемо, ні комунізм не побудуємо. І так, добра мені мураха - 4 мільйони за три роки!

Ответить
  • начфин
29.09.22 11:55

Андрей, скоро Европе завидовать будет совсем не интересно. Да что там скоро, уже... Ну а про коммунизм забудьте. Вам обещана только декоммунизация.

Ответить
  • Вячеслав
22.09.22 15:08

Андрей, так это набарыжено. Хорошо, если наценка 20%. Итого +/- около 20 тыс. в месяц доход. Отнимите от этой суммы прочие издержки "деятельности".

Ответить