Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.10.22
24220 62 Печатать

Не только петиции: открытое письмо Президенту о блокировках налоговых накладных

Не внесение существенных изменений Кабинетом министров в порядок остановки регистрации налоговой накладной/расчета корректировки в Едином реестре налоговых серьезно ударит по украинскому бизнесу (№ 1154 от 12.10.2022 р.). Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на письмо бизнесмена Анатолия Юркевича к президенту.

В частности, вред документа он проиллюстрировал на примере предприятия ООО "Роменский молочный комбинат", которое производит и экспортирует в ЕС масло и сыры.

Ущерб предприятию от военных действий с начала полномасштабного вторжения России составил 4 млн гривень. Ущерб от принятия указанного постановления Кабмина - только с 1 июля 2022 года превысил 15 млн гривень. Вред от действий правительства в несколько раз превышает последствия военной российской агрессии, добавляет бизнесмен.

По мнению Юркевича, этим документом Кабмин сознательно наносят ущерб экономике и благосостоянию украинского народа.

"В то время, когда принявшие присягу военнослужащие Вооруженных сил Украины отдают свои жизни на фронте, лица, которых вы подали в Верховную раду для назначения на должность, изменили данной ими присяге. Это означает, что вы ошиблись в своей кадровой политике и должны принять решение", - говорится в письме.

По его мнению, сложившаяся ситуация стала очередным вызовом для главы государства.

Напомним, бизнес активно собирает подписи против блокировок налоговых накладных.

https://petition.president.gov.ua/petition/167520    

https://petition.president.gov.ua/petition/165654

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Тетяна
27.10.22 14:25

Підозрюю, що Роменському молочному комбінату варто чекати перевірку Прокуратури, ДПІ, УБЕП та БЕБ. Власне, готуватися, до банкрутсва, оскільки штрафів нарахують... 

Ответить
  • ІринаКиїв
29.10.22 23:57

а за що штрафи,  за заблоковані податкові? чи за перевірку заблокованих?  чому повинна  бути зразу перевірка?  органів дуже багато розвелось,  абсолютно непортібних і недієвих,  тільки перевірки і знають. А приходять на перевірку до папірців і не дивляться, все готове їм подавай,  все роздруковане,  посортоване і росписане,  бо вони приходять перевіряти, а де шукати не знають і не вміють

Ответить
  • Станис
28.10.22 09:02

Тетяна,
Хіба ми в тоталітарній державі існуємо??

Ответить
  • Лора
01.11.22 10:16

Станис, дуже смішно

Ответить
  • Анонім
27.10.22 15:16

Тетяна, Гетьманцева - геть!

Ответить
  • Інна
27.10.22 14:28

Маємо теж вкотре тотальне блокування ,  здавання в оренду приміщень

Ответить
  • Олена
27.10.22 14:44

Інна, Маємо теж вкотре тотальне блокування ,  здавання в оренду Автомобіля!

Ответить
  • Вікторія
31.10.22 19:29

Олена, заправки принтеров. Сроедний ПДВ до 200 грн. Заблокировали 12 штук, в том числе 6 шт с ПДВ по 30 грн

Ответить
  • Dopomoga
11.11.22 22:45

Вікторія, оооо це ще у вас великі суми,  у мене дві податкових 32 и 35грн з ПДВ!!!  це сміх  просто

Ответить
  • Наталія
27.10.22 14:43

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061?page=1
Приєднуйтесь до підписання петиції

Ответить
  • Наталія
22.11.22 19:07

Наталія, підписала

Ответить
  • марина
28.10.22 13:31

не можу зареєструватися на сайті верховної ради
пише що така електронна адреса вже зареєстрована, натискаю відновити пароль - пише не знайдено електронну адресу
як проголосувати?

Ответить
  • Ирина
28.10.22 15:04

марина, заведіть нову поштову скриньку і спробуйте зареєструватися знов

Ответить
  • марина
01.11.22 11:34

підписала

Ответить
  • Ірина
28.10.22 14:50

марина, я теж не можу зареєструватися, два дні пробую

Ответить
  • Елена
27.10.22 15:04

Наталія,підписали. та ще й 1000 підписов немає - треба поширіти більш інформацію -не знаю тільки як

Ответить
  • Светлана
28.10.22 10:35

Елена, а це менталітет наших людей - почекати, поки інші зроблять. Не світитися зайвий раз. Не думаю, що не знають, думаю, що бояться.

Ответить
  • Елена
28.10.22 17:09

Светлана, чого боятися - засвітити своє призвіще у підпису? Якби я могла, сто разів підписала би. Думаю, рядові податківці теж підпишуть-їм морочитися з цим розблокуванням мілких пн теж не до часу((

Ответить
  • Светлана
28.10.22 17:14

Елена,  я своє засвітила. А виходить, що в коментах всі обурюються, а як до діла, то, навіть бухи не можуть розібратися, як підписати.

Ответить
  • бух
28.10.22 14:11

Светлана,разів 20 хотіла підписати,то одне не так,то інше,то зовсім викидає з сайту

Ответить
  • ІринаКиїв
30.10.22 00:01

бух, заведить пошту gmail і все зареєструється і підпишеться і держіть телефон на зв"язку, можливо ви пропустили якийсь  етап, смс приходить на телефон, який вказуєте при реєстрації? авторизація реєстрація приходить на поштову с криньку, у вас все це є і не реєструю?

Ответить
  • Светлана
28.10.22 17:16

бух, було б бажання - розібралися. Ви ж бух, у вас по любому є навички працювати з електронними сервісами.

Ответить
  • Ольга
27.10.22 14:56

як що по одному, нас всіх передушать... Але коли будемо активними і всі разом- то може і щось вийде

Ответить
  • Елена
28.10.22 19:49

Ольга, не вийде (в нашем случае). Вспоминаем 2014-15 (не помню точно), сплошные блокировки, а потом перед Новым годом - царское благословение - все подайте заявки и мы разблокируем. Но это лирика - нашу петицию поддержали 1000 человек, а веганские сухпайки для ВСУ - 25500, можете проверить. Выводы делайте сами.

Ответить
  • Алла
31.10.22 16:18

Елена, бо всі знають хто такі ВСУ, але звичайні люди не знають, що таке податкові накладні. Пояснюю своїм знайомим, і прошу, щоб підписали.

Ответить
  • Алиса
27.10.22 15:02

молодец.хоть кто то не боится этой власти.

Ответить
  • Ольга
27.10.22 15:04

у мене теж перше блокування за всю історію роботи, послуги спецтехніки

Ответить
  • Светлана
28.10.22 10:36

Ольга, ви не одинокі. Так само. І показник D=0.22, при можливих D=0.05

Ответить
  • Светлана
28.10.22 17:17

Светлана, D=22. Помилка в попередньому коменті.

Ответить
  • OlaLa
28.10.22 14:52

Светлана,
а в нас- D=6,2823.Импортери, коди не змінюються роками, а блокують- нульові коригування(передоплата-видвантаження )...а на подану таблицю-відповідь-"податкові накладні з таким кодом не блокувалися".....

Ответить
  • Тетяна
27.10.22 15:31

Заблокували й нас, виробників, ніколи ні з якими ямами не працювали, раніше з блокуванням не стикались, це жахиття, від тревоги до тревоги збирати всі доки, наче більше нічим зайнятись

Ответить
  • абрам терц
27.10.22 15:42

а хде збирати  гроШИ??????????

Ответить
  • Александр
27.10.22 16:42

Ссилка на іншу петицію на сайті президента https://petition.president.gov.ua/petition/167520.   По цій до обіду вже було 1400 підписів

Ответить
  • Наталія
22.11.22 19:19

Александр, 17196 голосів. Мабудь є шанс, що збереться 25000.

Ответить
  • Вікторія
31.10.22 19:33

Александр,+

Ответить
  • Алла
28.10.22 10:26

Підписала. Якби ще  цим займались бізнесмени. А то таке враження, що блокування ПН шкодить тільки бухгалтерам.

Ответить
  • Таня
27.10.22 16:52

Головне, щоб скарги надходили масово. А не від 1го підприємства.

Ответить
  • Светлана
28.10.22 10:37

Таня, ваше підприємство вже написало?

Ответить
  • Наталия
27.10.22 18:38

Співчуваю Анатолію. І ,як вже писали,хочу подивитися на :1)відповідь президента,2) що з Анатолієм і підприємством буде через місяць-три...

Ответить
  • Тетяна
28.10.22 12:34

Наталия,йому вже зараз потрібно релокацію до Польщі робити! Буде шанс щось вивезти з обладнання. Або, враховуючи його лист, він вже розуміє, що підприємство не реанімується після таких дій з боку держави. Агресора він ще якось міг "перемолоти", а от з власною державою та її представниками - навряд(

Ответить
  • Лариса
01.11.22 19:05

Тетяна, так з нашої нетоталітарної держави для релокації ще вирватися треба.

Ответить
  • Татьяна
28.10.22 10:33

Наталия, чогось хочеться вірити в світле. Руки опускаються,  а так якись безвихід.

Ответить
  • Алиса
28.10.22 11:19

треба  дзвонити на гарячу лінію дпі  та скаржитися на блокування,зробіть поки хоч це.

Ответить
  • Marusia
28.10.22 11:57

Я тільки ЗА "утилізацію" гетманцева.
Але питання до бізнесмена Анатолія Юркевича, хіба в Україні листи до президента мають писатись не державною мовою? 

Ответить
  • Лариса
01.11.22 19:12

Marusia, знову мова..... Набридла все ця тема для галасу. Написано мовою, яку зрозуміють. Все. Українки вчаться вже у півсвіту різних мов. І нікого не турбує, на якій мові  спілкуватись.

Ответить
  • Алексей
28.10.22 13:55

Після прийняття  Постанови Кабміну від 12 жовтня 2022 р. № 1154 в нас почали блокуватися ПН на окремі види товару Така ж картина відбувається по більшості підприємств України  Держава просто забирає останні гроші з працюючих фірм На сьогодняшній день  ми змушені зупинити продаж цілих груп  нашої продукції  
Благаю усіх доручитися та доручити знайомих та близьких  до підписання Петицій до Президента про скасування цієї злочинної Постанови   https://petition.president.gov.ua/petition/167520    https://petition.president.gov.ua/petition/165654https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061ОСЬ ТАКИЙ ТЕКСТ РОЗСИЛАЙТЕ ПО ДРУЗЯМ/ЗНАЙОМИМ !!! 

Ответить
  • Марина
28.10.22 14:20

Також заблокували ПН на продукцію власного виробництва та надання послуг. Петиції підписала.

Ответить
  • Катя
28.10.22 16:57

Будь ласка, більший репост по  петиціїї.Вже підписала сама та подруга.
Гуртом і Гетьманцева бити легше.

Ответить
  • Тетяна
28.10.22 16:57

Заблокували податкову накладну на оренду причина - повна нісенітниця.Кожний місяць є сплата ПДВ. То що  і далі будемо терпіти цю некваліфіковану команду ?

Ответить
  • Ирина
28.10.22 18:56

У нас заблокировали те налоговые, которые выписаны на плательщиков НДС, при том, что те, которые выписана на не плательщиков ндс зарегистрированы. Вывод один, не получат налоговый кредит, оплатят больше ндс.

Ответить
  • Наталья
31.10.22 17:17

Ирина,розрізнення за розміром є пізнішим додатком до основоположень атомізму

Ответить
  • Вита
31.10.22 16:10

Ирина, В мене така ж ситуація. 

Ответить
  • Злюка
29.10.22 12:20

Зайдіть на сайт з петиціями до президента.
Жодна з петицій про блокування накладних не набрала ще достатньо підписів. 
І от знов... петиція, створена 24.10.2022 на даний момент має всього 6415 голосів.
А ви скиглити, що президент має відповісти на лист однієї людини, до того-ж, написаний мовою агресора. 

Ответить
  • Елена
29.10.22 14:00

Злюка, потому что этих петиций несколько штук. Мы это все помним - создаётся нормальная петиция, затем ещё несколько подобных, затем боты с одним и тем же именем бегают по форумам, предлагают подписать, каждый раз ссылка на другую, подобную. В итоге из шести петиций каждая набирает по 5-6 тыс голосов, но нужно-то 25тыс на одну, все шесть петиций уходят в архив. Все счастливы. Веганская для армии набрала за месяц 25тыс.

Ответить
  • Злюка
29.10.22 15:20

Елена, до чого тут боти? Ви через соцмережі дізнаєтесь про свої проблеми?
Я - ні. Якщо мене щось не влаштовує, заходжу на сайт петицій, і якщо не знаходжу серед петицій того, що хвилює мене, створюю її сама. 
Зараз існує петиція з темою ЗНУЩАННЯ НАД БІЗНЕСОМ!!! 1. ВІДСУТНЯ МОЖЛИВІСТЬ НОРМАЛЬНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ, ЧЕРЕЗ ВІДКЛЮЧЕННЯ СЕРВЕРУ З 18-00 ТА ДО 8-00 РАНКУ І НА ВИХІДНІ! 2. БЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ РОЗВАЛЮЄ БІЗНЕС ВЗАГАЛІ! яка підписується дууже повільно.
Тому, що більшість воліє скиглити в чатах, замість того, щоб просто поставити свій підпис. 

Ответить
  • Елена
29.10.22 18:50

Злюка,
https://petition.president.gov.ua/search?search_form=basic&text=%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%85

Ответить
  • Наталья
31.10.22 17:16

розрізнення за розміром є пізнішим додатком до основоположень атомізму

Ответить
  • Оксана
31.10.22 22:47

Прохання проголосувати не чікати, що ще зробить хтось іншій:https://petition.president.gov.ua/petition/167520   
https://petition.president.gov.ua/petition/165654
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061

Ответить
  • Наталія
20.12.23 23:04

..а віз і нині там.... нажаль...
але керівництво країни грає з вогнем.... особливо гетманцев...

Ответить
  • Аліса
01.11.22 12:51

Оксана,половини навіть немає

Ответить
  • Валентина
25.12.22 09:06

Чому петицію президенту!!!??? Ви хворі?! Яким боком президент до пн?! Це кабмін та керівництво податкової несе всю відповідальність!!! Звертаючись в опу за всіх питань ви підтримуєте авторитаризм!!!! Лист до Царя?!!!!

Ответить