Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


16.03.23
4074 22 Печатать

Гетманцев пообіцяв знов оновити правила блокування податкових накладних

До кінця березня відбудеться черговий перегляд критеріїв, за якими здійснюється призупинення реєстрації ПДВ-накладних. "Про це повідомляє видання Delo.ua".

Про це у рамках форуму Business Wisdom Summit "Патріоти бізнесу" повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

За словами Гетьманцева, відбудеться пом'якшення критеріїв, на підставі яких платникам податків надається ризиковий статус. Такий статус згодом обертається для компанії тим, що вона взагалі не може здійснити реєстрацію ПДВ-накладних.

"Ці зміни потрібні для того, щоб максимально "олюднити" систему електронного адміністрування ПДВ. Тобто наше завдання, щоб воно справді стало сервісом, а не репресивною машиною", - пояснив Гетьманцев.

Нагадаємо, що 11 січня 2023 року набула чинності постанова КМУ № 1428, яка вирішила проблему блокування податкових накладних, у яких обсяг постачання не перевищує 5 тис. грн.

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Фунт
16.03.23 08:53

У г-на Гетманцева очередное, но уже весеннее обострение!
ПроФФесор псевдореформ, чтобы отвлечь внимание от коррупционных скандалов в налоговой, перешёл в режим генератора изменений очередных изменений по изменению порядка блокировки.
П.С.
И сокращённое "г-н" - это не "господин", а то, что продают в аптеке....

Ответить
  • Світлана
16.03.23 13:08

Фунт, а что г-но в аптеке продают?

Ответить
  • бух
16.03.23 14:34

Світлана,єта штука резиновая)

Ответить
  • Світлана
16.03.23 14:52

бух, спасибо за разъяснение, а то у меня при упоминании Гетьманцева только одна ассоциация возникает. Теперь будет еще одна.

Ответить
  • Татьяна
16.03.23 09:24

Фунт, може це і неправильно, но останній  рядок - "СУПЕР" (сокращённое "г-н"...)

Ответить
  • Татьяна
16.03.23 09:21

Гидко читати. "Пожалів вовк кобилу".......

Ответить
  • Мария
16.03.23 10:11

опять меняем кровати. а б.... не хотите поменять.

Ответить
  • Лара
16.03.23 10:22

Когда его уже выпрут оттуда - сил нет терпеть его "покращення"

Ответить
  • Ирина
16.03.23 10:36

благодетель, ти наш, царь батюшка

Ответить
  • майя
16.03.23 10:55

цей   г-н   працював на московського агента сівковича- відповідно на інтереси   москви - і продовжує  СВОЮ  підлу  справу довгі роки   на високій  держ.посадах

Ответить
  • Надежда
16.03.23 10:57

Когда этого псевдопокращенця скинут и посадят

Ответить
  • Анна
17.03.23 18:47

посадить мало - надо заблокировать все активы , а порядок разблокировки поручить разрабатывать и менять  100 лет всем пострадавшим бухгалтерам и предприятиям !

Ответить
  • НАНА
16.03.23 11:02

колеги - поцікавтесь чим володіє цей  державний  гад ,  звісно його власна  численна  нерухомість зареєстрована на матір..

Ответить
  • Олена
16.03.23 11:44

Обіцяють (знову) зробити краще, а вийде - як завжди......

Ответить
  • nadiia
16.03.23 13:52

цікаво- чи хоч хтось Є свідомий  в  сфері економіки АБО дфс україни - кому НЕ байдуже україна ....?

Ответить
  • Тамара
16.03.23 13:56

потрібно Гетьманцева притягнути до відповідальності якось, бо немає сил так працювати, може петицію подати, що юристи порекомендують?

Ответить
  • яна
16.03.23 14:42

Тамара,яку петицію Ви пропонуєте ще? Про його звільнення вже була, набрала 25 тис. необхідних і що? Посміявся він з неї і все, разом з тими, хто ці петиції розглядає

Ответить
  • бух
16.03.23 14:36

Тамара,його треба гнати з депутатів, щоб і близько не було коло законів.

Ответить
  • ***
17.03.23 09:03

Він "слуга народу". 

Ответить
  • Икс
17.03.23 11:10

Еще со времен Рима : мытарей никто не любит. Это г-н редкий

Ответить
  • Анна
17.03.23 18:52

Фраза не любит - очень мягкая для конкретного г-на ..... Он не мытарь вовсе , наразрабатывал кучу препятствий для бизнеса и теневых схем .... Все налоговые кодексы, законы и подзаконные акты смыл в унитаз... и в ручном режиме решает кому из предпринимателей в огромной стране кислород подавать .... И это на фоне страшной войны и разрушений .... 

Ответить
  • Александр
19.03.23 12:55

Коли його вже звільнять, а ще краще заарештують?

Ответить