Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


01.04.23
652 2 Печатать

Чим відрізняються: мінімальний розмір пенсії та мінімальний розмір пенсійної виплати?

Мінімальний розмір пенсії – це визначена законодавством для певної категорії пенсіонерів мінімальна пенсія – величина, до якої встановлюються належні пенсіонеру надбавки, підвищення, доплати до пенсій (наприклад, доплата за понаднормовий стаж, підвищення ветерану війни, надбавка на догляд, цільова грошова допомога, щомісячна компенсаційна виплата, щомісячна компенсація у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інше).

Мінімальний розмір пенсійної виплати також гарантується законодавством певним категоріям пенсіонерів. Це розмір виплати з урахуванням встановлених до пенсій надбавок, підвищень та доплат. 

Понад мінімальну пенсійну виплату в межах максимального розміру пенсії встановлюється пенсія за особливі заслуги перед Україною.

Згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“ максимальний розмір пенсії не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (з 1 січня 2023 року – 20930 гривень).

По материалам Пенсійний фонд України
Комментарии
  • підприємець
01.04.23 10:53

Замість того, щоб додержуватись основного закону, знову створюють і створюють: нові терміни, фрази, статуси тощо. "Творці"...

Ответить
  • Светлана
02.04.23 19:21

какая разница? нет разницы, все равно простые пенсионеры обречены на нищету, как ни назови

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям