Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


02.05.23
5497 23 Печатать

Які документи треба надати для розблокування ПН/РК на транспортні послуги

Суб’єкти господарювання, які надають транспортні послуги, у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, мають можливість подати пояснення та підтверджуючі документи.

Так, наводимо орієнтовний перелік підтверджуючих документів (перелік не є вичерпним).

Загальні документи:

Пояснення;

Скарга;

Документи на транспортні засоби:

Договір купівлі-продажу/оренди/найму транспортного засобу;

Платіжні документи (які підтверджують придбання/оренду/найм транспортного засобу);

Свідоцтво реєстрації транспортного засобу;

Документи на право власності транспортних засобів;

Документи про проходження техогляду;

Документи на водіїв транспортних засобів:

Штатний розпис;

Посвідчення водія;

Медична експертиза перед виїздом на маршрут (може бути довідка з медичної служби або оплата за медобстеження водіїв перед виїздом на маршрут щодення/щомісячна чи щоквартальна).

Документи пов’язані з господарською діяльність (витратні документи):

Договори на придбання палива/запчастин/послуг обслуговування тощо, рахунки, акти, сертифікати, гарантійні зобов’язання, видаткові накладні, акцизні накладні на паливно-мастильні операції;

Документи на оплату (платіжні інструкції/банківські виписки).

Обслуговування транспортних засобів:

Акти монтажу шин, рахунок, видаткова накладна;

Договір на придбання запчастин, рахунок, акт прийому – передачі запчастин, послуги СТО;

Документи про оплату (платіжні інструкції, банківські виписки).

Документи, що стосуються провадження господарської діяльності:

Договір про надання/виконання послуг перевезення;

Прейскурант вартості комплексу послуг до договору;

Довіреність;

Видаткова накладна, акт приймання передачі, рахунок на оплату послуг, акти звірки розрахунків;

Товарно-транспортні накладні;

Подорожні листи;

Реєстр вантажних перевезень;

Платіжні доручення та/або виписки з банку про оплату виконаних робіт/наданих послуг.

Копії форм статистичної звітності (може бути надано):

Звіт про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом (форма 51-авто);

Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення (форма 31-авто).

Наголошуємо, що перелік документів не є вичерпним, може бути наданий у скороченому вигляді, або розширений на розсуд платника податків. Головною вимогою є підтвердження реальності господарських операцій.

По материалам ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Лісапед
02.05.23 08:27

Всім треба  перейти на єдиний податок 3 гр. без ПДВ.
Бо  поки назбирають по цьому переліку документи нам прийдеться  ходити пішки, а вантажі возити на возику конячкою.
 

Ответить
  • Антонина
02.05.23 10:26

Лісапед, низя конячкою) документы для разблокировки на сожраную траву где возьмете?😹

Ответить
  • лісапед
02.05.23 14:06

Антонина, Приклад з життя. На виробництві косметичних засобів з використанням добавок з лікарських рослин на бухгалтерський облік поставили котів та собак.
З паспортами, інв номерами та нараховували амортизацію по статті "худоба" . Придбавали та відносили на витрати корми. щеплення у клініках.
Для собак встановили будки з інв № . Під час аудиту у податкових інспекторів дах знесло і більшу частину часу відведеного на перевірку витратили на суперечки та консультації у самій ДПС. Сказали, що вперше в житті податкова з таким стикнулися. Але в результаті витрати прийняли. Бо тварини - працювали по своїй спеціальності. Охорона від мишей та ворів.
О це як зараз,  то ще подати на собак і котів 20-ОПП і включити в пояснення на розблокування. Нехай їх розірве.

Ответить
  • Кирпулька
02.05.23 08:39

Лісапед, нажаль акцизніки не можуть бути платниками єдиного податку. Тому, такі да, прийдеться ходити пішки!

Ответить
  • Алена
02.05.23 08:58

Ничего себе перечень.. Они что шутят? на каждую НН подавать такой перечень документов?
А может ТТН, договор и акт выполненных работ - достаточно...???!!

Ответить
  • Юлія
02.05.23 09:10

Вибачаюсь, а довідку про аналізи самого бухгалтера не потрібно, ні?

Ответить
  • Елена
02.05.23 09:41

Поясните мне, каое значение имеют єти документі для ГНИ ?

Свідоцтво реєстрації транспортного засобу;

Документи на право власності транспортних засобів;

Документи про проходження техогляду;

Ответить
  • Ірина
02.05.23 10:05

Елена, а медична експертиза? І які документи на водіїв вони хочуть бачити? 

Ответить
  • Володимир
02.05.23 09:56

Елена, та ніяке. Просто потрібно максимально ускладнити процес розблокування і чекати, поки ви з конвертом прибіжите

Ответить
  • Елена
02.05.23 10:05

Володимир, ну хорошо, предположим у меня просроченный ТО - мне что НН не разблокируют?

Ответить
  • Володимир
02.05.23 10:39

Елена,в мене був договір оренди авто у фізособи, не посвідчений нотаріально. Так, порушення. Але орендна плата платилася, утримання ПДФО і ВЗ робилося. Є ТТН, є акт, гроші уплачені, водій у штаті і що? Документи складені з порушенням законодавства, відмова!!!

Ответить
  • Ірина
02.05.23 10:01

Платіжні документи (які підтверджують придбання/оренду/найм транспортного засобу)? Про терміни зберігання первинки не чули?

Ответить
  • Світлана
02.05.23 10:05

Тобто ота 20 ОПП ніякого значення не має, баланс значення немає.

Ответить
  • Ірина
02.05.23 10:14

Може їм ще треба надати підтвердження наявності аптечки та вогнегасника, схеми та паспорт маршрута? Бо недостовірна інформація буде.😠

Ответить
  • Антонина
02.05.23 10:22

Что за бред? Перечислили все, что могли вспомнить и "перелік не є вичерпним". Напишите сразу сколько бумажек с подписью главы нацбанка и стройте из себя девочек.

Ответить
  • Антонина
02.05.23 10:22

Антонина, *не стройте, конечно

Ответить
  • Ольга
02.05.23 10:51

Забули написати про аналізи директора та водія....

Ответить
  • НАДІЯ
02.05.23 13:39

Вони зовсім чокнуті,написали все ,що назбирали,і ще пишить ,що цей перелік не вичерпаний!

Ответить
  • Елена
02.05.23 14:53

Забыли написать карточку пробега шин!
Не подсказываю, просто уточняю....

Ответить
  • Юрій
02.05.23 18:12

За такі безграмотні (тупі) консультації хтось має нести відповідальність. Це навіть не смішно...
А вирішення проблеми з блокуванням дуже просте: зобовязання не мають виникати поки податкова заблокована. І не буде смислу блокувати...

Ответить
  • Елена
02.05.23 18:40

Мне сегодня сказали, что налоговая стала письма слать о нехватке документов. Но бухгалтер на той стороне дроту очень спешила, я так и не поняла - это налоговикам такую рекомендацию дали, толи ей письмо пришло. Я сегодня целый день туплю в монитор на тему блокировок и после слов о нехватке доков вспомнилась фраза "итальянская забастовка". Выполнять букву закона медленно и печально. Только это должна делать я, а не налоговики!

Ответить
  • Елена
02.05.23 18:41

*** у меня по новой фирме первая блокировка. Я им фото офиса и гаража пришлю.

Ответить
  • РАБИ
08.05.23 21:03

НАША ВЛАДА.ЗА ЩО ВИ НАС ЗНИЩУЄТЕ?

Ответить