Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


31.05.24
2885 2 Печатать

Нова форма Повідомлення про прийняття на роботу

Сайт Бухгалтер 911 нагадує, що на сайті СПО об’єднань профспілок України оприлюднено проект постанови Кабінету міністрів.

Зараз ви бачите на екрані нову заплановану форму Повідомлення про прийняття працівника/особи на роботу/укладення гіг-контракту. Косметичні зміни внесуть майже по всій формі документа. Водночас є і глобальні доповнення.

Ось, наприклад, Повідомлення доповнять шістьма рядками від 12 до 17.

Зазначати також потрібно буде Код класифікатора професій; Професійну назва роботи; Посаду; Нове робоче місце; позначати особу з інвалідністю та Групу інвалідності (I, II, III).

Також уточнення планують внести до порядку заповнення та подання Повідомлення.

Документ із типом початкове слід буде подати: - до дати включно початку роботи працівника за трудовим договором; - до початку виконання робіт або надання послуг гіг-спеціалістом Дія Сіті або ж іншою особою на підставі цивільно-правового договору.

Якщо ж працівник або спеціаліст так і не приступить до роботи протягом 3 робочих днів із вказаної у початковому повідомленні дати, потрібно буде подати Повідомлення з ознакою скасовуюче.

Також документ із такою ознакою подаватимемо якщо виявили помилку у раніше поданому Повідомленні: спочатку скасовуюче, потім заново початкове.

Комментарии
  • Ірина
31.05.24 13:55

Підскажіть, будь ласка, на договора ЦПХ вже треба подавати, чи після прийняття нової форми повідомлення.

Ответить
  • Ольга
31.05.24 14:22

А що, тих даних, що подають в об'єднаному звіті, замало?Т ам же теж саме в додатку 5, здається.Чого вони такі нетерплячі.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям