Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


11.06.24
1426 4 Печатать

Держава пропонує дві програми перенавчання для людей старшого віку

Коли до соціальних служб звертаються люди 50+ із запитом про перенавчання чи роботу, то їм, зазвичай, пропонують дві програми. Перша - від Державної служби зайнятості. Це програма для людей 45+, коли ця категорія людей, за спеціальними ваучерами може отримати перенавчання та бути потрібною на ринку праці. Ця програма дає свої результати. Багато людей приходять до соціальної сфери саме через цю програму. 

Друга програма суто соціальна - Університети третього віку, які доступні з 45 років. В Україні працює понад 150 таких університетів, які мають на меті надати нові знання, які допоможуть людині старшого віку здобути нові навички та навіть отримати нову професію. 

Про це в ефірі телеканалу “Суспільне” сказала заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва. 

“Основна причина, чому люди старшого віку шукають роботу, їм необхідно відчувати себе важливими. І їм важливо бути повноцінним членом у новому колективі”, - додала вона. 

Уляна Токарєва також сказала, що в державі також існують гранти для відкриття власного бізнесу. Для людей старшого віку програма самозайнятості також доступна і є дуже гарною можливістю для тих, хто вирішив відкрити власний бізнес, навіть у поважному віці. Заступниця міністра наголошує, що для таких людей головне наважитись відкрити власну справу і піти навчатися на відповідні курси. 

По материалам Мінсоцполітики

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ntguilty
11.06.24 09:03

Університети тільки для молоді, гранти тільки для військових та їх сімей, інші хай виживають як можуть..і де цей таємний перілік закладів для навчання дорослих??? 

Ответить
  • Сонечка
11.06.24 11:47

Ага ,теж хотіла посилання на гранти та "університети" для 60+
😛

Ответить
  • Елена
11.06.24 12:17

Ці університети направлені на " розширення активної соціальної позиції")))

тобто як бути щасливим, здоровим, творчим, соціально-активним в старості.

Все!

Факультети :

Здорового способу життя,Соціально-побутової адаптації.В мене немає цензурних слів.

Ответить
  • Ольга
11.06.24 15:28

Дуже "цікава" "Основна причина, чому люди старшого віку шукають роботу..." Тим нещасним пенсіонерам банально нема за що прожити та сплатити комунальні платежі. Вони б залюбки почувалися   важливими, доглядаючи онуків, якщо б не вимущені були заробляти  собі на прожиття.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям