Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.06.24
766 0 Печатать

Відпустка за свій рахунок демобілізованому працівнику

Чи може працівник після звільнення з військової служби при виході на роботу взяти відпустку без збереження заробітної плати на підприємстві та якої тривалості?

Відповідно до змін, внесених п. 20 ч. 1 ст. 25 Закону України “Про відпустки”, відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку працівникам, які приступили до роботи після звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням особливого періоду або оголошенням демобілізації, – тривалістю до 60 календарних днів.

Частину 1 статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” доповнено абзацом 6, відповідно до якого, період, протягом якого особа перебувала у відпустці без збереження заробітної плати, передбаченій п. 20 ч.1 ст. 25 Закону України “Про відпустки”, включається до страхового стажу.

По материалам Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям