ReSkill UA: 30 000 українців зможуть пройти навчання та опанувати нову професію
30 000 українців зможуть пройти навчання та опанувати нові професії завдяки освітньому проєкту ReSkill UA. Проєкт реалізовують Happy Monday разом з міжнародною платформою Coursera за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та сприяння Міністерства економіки.
Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна під час заходу з презентації проєкту, який відбувся за участі виконуючої обов’язки директора Місії USAID в Україні Теодори Делл, CEO Happy Monday Анни Мазур, генерального директора Coursera Джефф Маггіонкалда та українських роботодавців, бізнес-асоціацій, експертів з кар'єрного розвитку й освіти.
«Завдання Уряду — покращити ситуацію на ринку праці через підтримку програм навчання і перенавчання українців на більш затребувані професії та спеціальності, а також створюючи умови для повернення тих, хто виїхав з країни через війну. Саме тому ми запустили ReSkill UA, завдяки якій зможемо надати можливості для перенавчання та зміни професії 30 000 українців», – зазначила Тетяна Бережна.
ReSkill UA — це програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації для українців із можливістю подальшого працевлаштування. Навчання проводиться безоплатно онлайн за 11 освітніми напрямами для опанування актуальних для ринку праці професій. У проєкті можуть взяти участь як початківці, так і спеціалісти, що прагнуть змінити або розширити сферу професійної діяльності, а також фахівці, які планують розпочати власний бізнес або тільки починають випробовувати свої сили у підприємництві.
Протягом навчання кожен учасник зможе скористатися менторською підтримкою від Happy Monday. Заплановані такі ініціативи, як кар’єрні консультації, вебінари тощо. Після завершення курсів учасники отримають міжнародний сертифікат від Coursera, а також зможуть скористатися можливостями працевлаштування, які передбачені програмою (ярмарки вакансій, онлайн та офлайн-стажування тощо).
«Справжній вплив ReSkill UA виходить за межі цифр. Це реальний доказ того, що креативні рішення, розроблені в Україні за підтримки глобальних партнерів, можуть не лише задовольнити нагальні потреби, пов'язані з робочою силою, але й закласти основи для зростання… USAID пишається підтримкою ініціативи ReSkill UA та її амбітних цілей. Ми з нетерпінням очікуємо можливостей сприяти інноваціям та будувати майбутнє, в якому кожен українець зможе досягти успіху», – поділилась Теодора Делл, заступниця директора місії USAID в Україні.
Учасники заходу також обговорили проблему структурного безробіття та шляхи його подолання.
Анна Мазур, CEO Happy Monday, підкреслила важливість проєкту для розвитку ринку праці України: «Дякуємо всім, хто взяв участь у нашому заході та допоміг обговорити виклики і можливості сучасного ринку праці. Ми досягли всіх поставлених цілей: створили простір для діалогу, познайомили гостей з ініціативою ReSkill UA та продемонстрували приклад ефективного партнерства. Результати першого місяця проєкту ReSkill UA вражають: 9500 реєстрацій, 4100 учасників розпочали навчання, 500 вже пройшли сертифікаційні програми. Разом ми можемо змінити ринок праці України на краще. Продовжуймо працювати задля спільного успіху!»
Під час панельної дискусії учасники обговорили співпрацю бізнесу з освітніми закладами для розробки навчальних програм, які відповідають потребам ринку праці, можливості долучення компаній до формування освітніх стандартів, щоб забезпечити студентів необхідними навичками для успішної кар'єри.
Зареєструватись на програму ReSkill UA – проєкт, що змінює сучасний ринок праці та об’єднує спеціалістів з працедавцями, отримати навички з одного серед 11 напрямків можливо у будь-який час. Дедлайну на подачу заявок немає: https://happymonday.ua/reskill
Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.
Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.