Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.08.22
10043 33 Друкувати

Податковий Комітет підтримує перехід на щомісячну об'єднану звітність

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував ВР прийняти за основу урядовий Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з ЄСВ і податку на доходи фізичних осіб (№ 6120 від 30.09.2021 р.).

Законопроектом пропонується змінити податковий період з квартального на місячний для подання платниками податків, у тому числі податковими агентами, платниками єдиного внеску, контролюючим органам податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, сум утриманого з них податку та сум нарахованого ЄСВ.

За матеріалами Тарас Мельничук, представник уряду в ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ірина
11.08.22 08:48

Як же ви всіх дістали- купляємо козу, продаємо козу, на це кошти є. А люди на вулиці,,, тварини...

Відповісти
  • Петро
11.08.22 09:36

Опять Гетманцев-зараза. А чтоб вы сдохли все. Сколько можно издеваться над людьми ?

Відповісти
  • Закон № 5161 чи ще законопроект?
11.08.22 10:10

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм занятості - (відміняє норму донарахування ЕСВ до мінімалки) Чекаю на 911 статтю.08.08.2022Розсилка оформленого акту05.08.2022Повернуто з підписом від Президента19.07.2022Закон направлено на підпис Президенту19.07.2022Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України

Відповісти
  • Анна
11.08.22 10:14

Закон № 5161 чи ще законопроект?,це тільки для фрілансерів

Відповісти
  • Ирис
11.08.22 10:44

Сума сошли? Сейчас???? Может просто вернем как было?

Відповісти
  • бух
11.08.22 11:18

Вони розуміють, що таке щомісячно подавати звіт про доходи 1ДФ, якщо  в тебе куча філій або невідокремлених підрозділів? А ФОП включати? Інколим таке буває, що дізнаємось про послуги після 20 числа,  а то пізніше. що якийсь ФОП на єдиному податку (де немає ПДВ) нам якусь послугу надавав...
Поверніть так. як було раніше - ЄСВ окремо, доходи окремо, Коли все це об"єднуали, то казали - задля скорочення навантаження, Ню-ню.. Що вони зараз будуть гоовриити? Держслужбовуця. який спочатку об"єднав,  а тепер роз"єднує пі одними і тими ж гаслами (Гетьманцев і Ко) взагалі треба відсторони від державницької роботи і прийняття рішень!

Відповісти
  • Галина
11.08.22 13:30

бух, у вас є банк і показуйте виплати ФОПу, нарахування дорівнює виплаті

Відповісти
  • Виктория
11.08.22 17:18

Галина, я теж так роблю, бо акти можуть переписувать по десять раз, на УР можна озолотить податкову. Наскільки я зрозуміла, то ДПС звіряє лише сплату, щоб ФОП податки сплачував і не переходив ліміт.

Відповісти
  • бух
11.08.22 16:12

Галина, а чому нарахування = виплаті? у мене не так,  і не в одному періоді. а інколи і не в одному році.

Відповісти
  • Галина
12.08.22 15:08

бух, чому у вас не так? ви нараховуєте до виплати, тому ці суми рівні, це так просто, а берете на баланс послуги або товар в бухобліку і це не нарахування доходу ФОП

Відповісти
  • Ніна
12.08.22 08:56

бух, і в мене не так

Відповісти
  • Тетяна
11.08.22 12:43

бух, 100% вони взагалі не в курсі, що роблять бухгалтери

Відповісти
  • Лара
11.08.22 12:43

А сначала голову включить - посчитать, не, не пробовали. Когда уже этого господина погонют "ссаными тряпками"?

Відповісти
  • задолбайкин
11.08.22 12:49

роблять-блять-блять

Відповісти
  • Людмила
11.08.22 12:50

Як ці дебіли надоїли!!! Коли вже нам буде щастя, та в верховну раду, та в кабінет міністрів прийдуть розумні, молоді люди!!! СИЛ ВЖЕ НЕМАЄ ТЕРПІТИ ЦЕ ЗНУЩАННЯ!!!

Відповісти
  • Чайка
11.08.22 13:04

Людмила, а що це роблять діди старі, ви краще скажіть, що коли туди прийдуть не делітанти, а люди з досвідом і освітою або з досвідом роботи, мені здається що ніколи цього не буде! Ціленаправлено знищують народ України у всіх сферах життя, а ще й кремлівська сволота в якої гной в головах (наверняка после их вакцин та добавляння в воду якоїсь хрені), бо тільки під дією якихось речовин так можливо задурювати росіянам мізки замбоящиком!!!

Відповісти
  • Євгенія
11.08.22 12:58

Кодло непрофесіоналів

Відповісти
  • Галина
11.08.22 13:33

на мою думку, помісячно нормально, ЄСВ завжди так було, а ПДФО в чому проблеми? Збірали за 3 місяца, зараз за один. код 157 по банку і все. тримаймось!

Відповісти
  • Ольга
12.08.22 16:55

Галина, сразу видно, что у Вас небольшое предприятие. Сдавали бы Вы хотя бы 5-6 порций и имели бы тьму ФОПов, тогда я бы посмотрела с какой легкостью Вы бы обрадовались эт
им новостям

Відповісти
  • Львица
12.08.22 12:21

Галина, ну если  сидишь во Львове, и у тебя одна фирма и сотрудника, то почему бы и нет... Хоть каждый день сдавай!

Відповісти
  • Галина
12.08.22 15:11

Львица, головне розміжевать по місяцях ЄСВ, так проще, 

Відповісти
  • Ніна
12.08.22 08:59

Галина, не у всіх як у вас, по банку

Відповісти
  • Галина
12.08.22 15:12

Ніна, чому не по банку? ми показуємо виплати, графа нарахування вказуєте суму до виплати

Відповісти
  • Ольга
15.08.22 13:13

Галина, нараховано -это суммы по актам (накладным) от поставщика

Відповісти
  • Ніна
15.08.22 09:02

Галина, якщо у вас нарахування та виплати співпадають, то можливо. Ситуації у кожного свої. У мене таке на працює.

Відповісти
  • Светлана
11.08.22 18:01

Галина, может и нормально, но не сейчас же...

Відповісти
  • Ніна
11.08.22 13:55

А мені здаеться ,що так буде краще....А то розписуй місяць1, місяць 2, місяць3...а так щомісячно  сдав і спи спокійно

Відповісти
  • Ірина
11.08.22 15:49

Ніна, якщо людей десяток, то мабуть так. Але більше десяти та фопи, то вже жах.

Відповісти
  • Флешеровський
11.08.22 18:27

Гетьманцев, не можу до тебе звернутися на " Ви Шановний" як ти своєю вченою глупосттю достав. Майже ти перевчився, бо до такої  дур"ї нормальна людина дойти не може.  ГОРЕ ВІД УМА пам"ятаєшь звідки а ще прислівля  " багато у нас діковен кожен болван Бетховен"

Відповісти
  • Лора Злий Бух
11.08.22 23:16

Терпіти не можу, як і всі бухи, їхню "сумлінну працю", але на сьогодні з ЄСВ проблемка виникла, люди не можуть стати на облік в ЦЗ, бо одні не здали ще звітність за 1 кВ., а про довідкові взагалі мовчу, ЦЗ спирається на довідки, трудові, перевірити можливості немає. Люди дійсно заручники ситуації. А взагалі, як на мене, сама вдала форма звітності була 4ПФ. А в цій об'єднаній наліпили все до кучі, дзвонила в ПФУ і ДПС по різним питанням, кажуть "вона сира не дороблена", а тепер рішили змінити повністю. Вони працюють! 

Відповісти
  • Александр
12.08.22 06:40

«Воганы — пренеприятнейшая из всех рас в галактике. Они не злые, но вздорные и бездушные бюрократы. Они не думают, у них нет фантазии. Они только... руководят.»

Відповісти
  • гость
12.08.22 14:16

Александр,в смысле - поганы?????????

Відповісти