реестр выданных и полученных накладных

декларація, уточнення, виправлення помилок
NotaLee
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 15 грудня 2011, 16:24
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NotaLee »

А я по неплательщикам вообще ничего не ставила - ни 0 ни 4000...
и ни одного зауваження и ни одной ошибки
принимает все с первой подачи

Timka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 09 лютого 2014, 21:50
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Timka »

Я слегка впала в ступор при составлении декларации по ПДВ за март. Реестр налоговых накладных я формирую в 1С8.2 , экспортирую в МЕДок ( лицензионный) и на его основе формирую пакет документов. Формы там всегда посвежее. И тут настигает меня когнитивный диссонанс. В реестре программа бодро лепит нули. А накладных у нас под пять сотен. Тяжко задумываюсь над нелогичностью пресловутого номера 400000000000 . "Тама" его ставишь( в налоговой накладной), а "тута" не ставишь( в реестре, то есть). А ведь налоговая накладная должна отражаться в реестре именно с этой своей характеристикой! И чем им ноль не угодил? Стали город городить, споткнулись на полпути-и начинают отписываться на тему-ждите "подальших роз`яснень...". Да, реестр с нулями бодренько прошел регистрацию. Чего и всем желаю

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

Тюша писав:
наста писав:підскажіть ,як у розділі 2 реестра ПН відобразити ФОП - дата складання я пишу дату акта вик.робіт? а потім у які колонки записати суму?
если первое событие -оплата, то пишете его, если оказание услуг-пишите дату и № акта.
гр.5-НП
гр.6- наименование ФОП,
гр.7-400000000000
гр.8, гр.9-сумма услуги(если относится на расходы)
гр.10-"0".
а у дод.5 потрібно суму записати у розділ 2-операції з придбання без пдв і номер поставити 400000000000?

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

наста писав:
Тюша писав:
наста писав:підскажіть ,як у розділі 2 реестра ПН відобразити ФОП - дата складання я пишу дату акта вик.робіт? а потім у які колонки записати суму?
если первое событие -оплата, то пишете его, если оказание услуг-пишите дату и № акта.
гр.5-НП
гр.6- наименование ФОП,
гр.7-400000000000
гр.8, гр.9-сумма услуги(если относится на расходы)
гр.10-"0".
а у дод.5 потрібно суму записати у розділ 2-операції з придбання без пдв і номер поставити 400000000000?
а ще підскажіть якщо використовуються операції у госп.діяльн. у декларації по пдв показати у рядку 11.2

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

наста писав:
наста писав:
Тюша писав: если первое событие -оплата, то пишете его, если оказание услуг-пишите дату и № акта.
гр.5-НП
гр.6- наименование ФОП,
гр.7-400000000000
гр.8, гр.9-сумма услуги(если относится на расходы)
гр.10-"0".
а у дод.5 потрібно суму записати у розділ 2-операції з придбання без пдв і номер поставити 400000000000?
а ще підскажіть якщо використовуються операції у госп.діяльн. у декларації по пдв показати у рядку 11.2
если Вы осуществляете не-НДС-ные операции - то 11.2.
если у Вас НДС-ные операции - то 11.1.

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

ArinaArina писав:
наста писав:
наста писав: а у дод.5 потрібно суму записати у розділ 2-операції з придбання без пдв і номер поставити 400000000000?
а ще підскажіть якщо використовуються операції у госп.діяльн. у декларації по пдв показати у рядку 11.2
если Вы осуществляете не-НДС-ные операции - то 11.2.
если у Вас НДС-ные операции - то 11.1.
я маю на увазі якщо у мене є постачальних він не явл платником податку пдв, використов.у господ діяльн. я його показую у реєстрі дод 5. у розділ 2-операції з придбання без пдв і номер поставити 400000000000 і в деларації де його записати?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

наста писав:
ArinaArina писав:
наста писав: а ще підскажіть якщо використовуються операції у госп.діяльн. у декларації по пдв показати у рядку 11.2
если Вы осуществляете не-НДС-ные операции - то 11.2.
если у Вас НДС-ные операции - то 11.1.
я маю на увазі якщо у мене є постачальних він не явл платником податку пдв, використов.у господ діяльн. я його показую у реєстрі дод 5. у розділ 2-операції з придбання без пдв і номер поставити 400000000000 і в деларації де його записати?
если вы проводите только НДС-ные операции то-11.1

vitamin4ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 13 грудня 2012, 07:56
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення vitamin4ik »

zerno писав:
Orlenok писав:
LeYa писав:Спасибо, а не подскажите где вы прочитали что так надо указывать?
Как у вас получилось сдать реестр? У меня возник сейчас тот же вопрос, и я растерялась...
111/ /2
111//2
111/2
???
ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.00.220
У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ
1. Нагадуємо, що в останній редакції ПН (JF1201005) та Дод.2 (JF1201205) було змінено відображення полів «Номер», «Код виду діяльності», «Номер філії».

У зв'язку з цим в програмному комплексі доопрацьовано наступне:
1.1. В Реєстрі первинних документів в колонках «Найменування» та «Номер» документу змінено відображення номеру відповідно до нового формату N/K/F, де N – номер ПН/Дод2, K код виду діяльності, F номер філії
1.2. В Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних в колонці «Номер» змінено відображення номеру документу відповідно до нового формату.
1.3. При заповненні РПН вручну в колонці «Номер» необхідно вводити номер відповідно до нового формату:
• якщо код виду діяльності та номер філії відсутні, вводиться просто номер, наприклад: «123»;
• якщо є код виду діяльності, а номер філії відсутній, після коду обов'язково встановлюється знак «/», наприклад: «123/2/»;
• якщо є номер філії, а код виду діяльності відсутній, обов'язково встановлюється подвійний знак «/», наприклад: «123//2».
Зверніть увагу, між знаками «/» допускається наявність пробілу.
Правильність заповнення номеру власноруч таким способом гарантує коректне формування Запиту щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних на підставі записів Реєстру.
1.4. В Запиті щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних та у Витязі з Єдиного реєстру податкових накладних в полі «Номер документа» змінено відображення номеру відповідно до нового формату.



Подскажите, пожалуйста!!!!!Если я заполнила в Реестре за март как 123/2, а не 123//2 - чем это грозит?..уточняющий делать?#help#

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Внесите исправления в реестре за апрель
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Туська
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 28 квітня 2014, 10:08
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Туська »

Документы, удостоверяющие приобретение товаров/услуг у неплательщиков НДС, отражаются в разделе II Реестра выданных и полученных налоговых накладных, а потому корректировки объемов приобретенных у таких лиц товаров/услуг следует также отражать в разделе II Реестра с учетом следующих особенностей:
Подскажите, а с какого времени мы поставки без НДС ( соответственно и нет налоговых) должны регистрировать в реестре? Этот момент прошел мимо меня. Кто то регистрирует их?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”