РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Добрый день! Подскажите какую оплату брать при ведении учета у самозайнятої особи (нотариуса). Предлогают работу, но я некогда не сталкивалась с подобным. Город у нас маленький.Так же если не трудно, подскажите где почитать про ведение учета у самозайнятої особи (нотариуса). Хочу узнать.#smile3#

Олеся26
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 24 січня 2014, 15:37
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Олеся26 »

ЗаИр писав:Добрый день! Подскажите какую оплату брать при ведении учета у самозайнятої особи (нотариуса). Предлогают работу, но я некогда не сталкивалась с подобным. Город у нас маленький.Так же если не трудно, подскажите где почитать про ведение учета у самозайнятої особи (нотариуса). Хочу узнать.#smile3#
http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/2895
http://go.mail.ru/search?q=%D0%BE%D0%BF ... 1%96%D0%B2

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

ЗаИр писав:Добрый день! Подскажите какую оплату брать при ведении учета у самозайнятої особи (нотариуса). Предлогают работу, но я некогда не сталкивалась с подобным. Город у нас маленький.Так же если не трудно, подскажите где почитать про ведение учета у самозайнятої особи (нотариуса). Хочу узнать.#smile3#
Совсем недавно пришлось столкнуться с бухгалтерией частного нотариуса. Очень помог Спецвыпуск Нибу №7 2014г. "Учет у предпринимателя". Могу выслать на эл. почту.

Nutella
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 14 серпня 2014, 13:37
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Nutella »

Підкажіть розцінки для Рівного, ведення обліку ФОПів:
1. 2-га група ЄП + наймані працівники, КВЕД Виробництво
2. 2-га група ЄП + наймані працівники, КВЕД Торгівля
3. 3-тя група ЄП + ПДВ, + наймані працівники, КВЕД виробництво.
4. 3-тя група без ПДВ без найманих, КВЕд надання послуг.
Реалізацію роблять самі.
Заздалегідь дякую.

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Irina777 писав:
ЗаИр писав:Добрый день! Подскажите какую оплату брать при ведении учета у самозайнятої особи (нотариуса). Предлогают работу, но я некогда не сталкивалась с подобным. Город у нас маленький.Так же если не трудно, подскажите где почитать про ведение учета у самозайнятої особи (нотариуса). Хочу узнать.#smile3#
Совсем недавно пришлось столкнуться с бухгалтерией частного нотариуса. Очень помог Спецвыпуск Нибу №7 2014г. "Учет у предпринимателя". Могу выслать на эл. почту.
Написмала Вам в личку)

NataliL
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 27 серпня 2014, 11:56
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення NataliL »

Irina777 писав:
ЗаИр писав:Добрый день! Подскажите какую оплату брать при ведении учета у самозайнятої особи (нотариуса). Предлогают работу, но я некогда не сталкивалась с подобным. Город у нас маленький.Так же если не трудно, подскажите где почитать про ведение учета у самозайнятої особи (нотариуса). Хочу узнать.#smile3#
Совсем недавно пришлось столкнуться с бухгалтерией частного нотариуса. Очень помог Спецвыпуск Нибу №7 2014г. "Учет у предпринимателя". Могу выслать на эл. почту.

Надішлять буль-ласка мені buhsuptr@mail.ru

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

NataliL писав:
Irina777 писав:
ЗаИр писав:Добрый день! Подскажите какую оплату брать при ведении учета у самозайнятої особи (нотариуса). Предлогают работу, но я некогда не сталкивалась с подобным. Город у нас маленький.Так же если не трудно, подскажите где почитать про ведение учета у самозайнятої особи (нотариуса). Хочу узнать.#smile3#
Совсем недавно пришлось столкнуться с бухгалтерией частного нотариуса. Очень помог Спецвыпуск Нибу №7 2014г. "Учет у предпринимателя". Могу выслать на эл. почту.

Надішлять буль-ласка мені buhsuptr@mail.ru
Отправила.

NataliL
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 27 серпня 2014, 11:56
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення NataliL »

Доброго періоду доби. Дорогі колеги, потрібна Ваша допомога. Скільки на даний момент коштує підробіток у ФОП 2 групи, ЄП, без найманих осіб - звітність, оплата податків у відділенні банку, ведення книги доходів. Но все це з маленький підвохом - ФОП зареєстрований у 2013 році, про те до сьогодні ніякої звітності у інспекції не подавала і книгу за весь період не заповняла. Буду вдячна за допомогу.))))

caballero
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 18 вересня 2014, 17:45
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення caballero »

не увидел сразу что есть спец. тема по оценке тяжкого бухгалтерского труда #smile3#

чтобы не копировать
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm501236.aspx?hlt=y#501236

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

NataliL писав:Доброго періоду доби. Дорогі колеги, потрібна Ваша допомога. Скільки на даний момент коштує підробіток у ФОП 2 групи, ЄП, без найманих осіб - звітність, оплата податків у відділенні банку, ведення книги доходів. Но все це з маленький підвохом - ФОП зареєстрований у 2013 році, про те до сьогодні ніякої звітності у інспекції не подавала і книгу за весь період не заповняла. Буду вдячна за допомогу.))))
Моё вИдение:
Начинать для себя нужно с вопроса "ФОП зареєстрований у 2013 році, про те до сьогодні ніякої звітності у інспекції не подавала і книгу за весь період не заповняла"
Были ли доходы за этот период, оплачивались ли ЕН и ЕСВ, соответствуют ли КВЕДы в госреестре с КВЕДами в реестре плательщиков ЕН? А сама Книга доходов есть "на руках"? С какого периода на ЕН? Были ли выплаты доходов физическим лицам, ФЛ-П? Подавались ли 1-ДФ в этом случае?

За работу по "убиранию хвостов" за это период примерно - 1500-2000грн (и выше). Штрафы оплачиваются отдельно.

от 500-700 грн в месяц (от 100-150$ в квартал) за "ведение" ФЛ-П 2 группа без наёмных; без обязанностей выписки накладных, товарных чеков, учёта товара и пр.
Зображення

Закрито

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”