НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Опубликован текст парафированного сегодня коалиционного соглашения
http://news.online.ua/673991/opublikova ... lasheniya/
В Сети появился текст парафированного руководителями пяти партий Коалиционного соглашения.
Документ предусматривает отмену депутатской неприкосновенности, отмену решения о внеблоковом статусе Украины, проведение судебной и бюджетной реформ.
Под документом поставили свои подписи от партии «Блок Петра Порошенко» Владимир Гройсман, лидеры партий «Народный фронт» Арсений Яценюк, «Самопомочи» Оксана Сыроед, «Батькивщины» Юлия Тимошенко и Радикальной партии Олег Ляшко.

P.S. Там можно почитать, если нажать на слово "Документ".


3.11. Реформа податку на додану вартість:
3.11.1. забезпечення адміністрування податку на додану вартість з забезпеченням прав
платників податку, вчасним його відшкодуванням;
3.11.2.встановлення гарантій відшкодування ПДВ, зокрема строків такого
відшкодування та відповідальність податкового органу за їх недотримання;
3.11.3.відміна положень Закону України № 1621-VII щодо запровадження системи
електронного адміністрування податку на додану вартість (ПДВ - рахунків) (4-й
квартал 2014 року);

3.11.4.реформування системи адміністрування податкових накладних.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Nimfea писав:Подскажите, а проводит семинары по НДС налоговая? Меня интересует Киев. И где это можно узнать?
Cемінар для платників податків на тему: «Актуальні питання оподаткування ПДВ та податку на прибуток у 2015 році».
Головне управління ДФС у м. Києві повідомляє про проведення Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів МДЗ України семінару для платників податків на тему: «Актуальні питання оподаткування ПДВ та податку на прибуток у 2015 році».
Семінар відбудеться 28 листопада 2014 року у приміщенні Центру (конференц зала), за адресою: м. Київ, вул. Шепелєва, 3 А.
Початок роботи о 10 годині 00 хвилин, реєстрація учасників семінару відбувається на сайті Центру http://www.centre-kiev.kiev.ua
З організаційних питань звертатись за телефоном: (044) 455-05-72
http://kyiv.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-plat ... 72131.html

Cемінар для платників податків на тему: «Спрощена та загальна система оподаткування для СПД – фізичних осіб. ПДВ та податок на доходи фізичних осіб в умовах дії Податкового кодексу України»
Головне управління ДФС у м. Києві повідомляє про проведення безкоштовного семінару на тему: «Спрощена та загальна система оподаткування для СПД – фізичних осіб. ПДВ та податок на доходи фізичних осіб в умовах дії Податкового кодексу України».
У роботі семінару беруть участь керівники та провідні фахівці ГУ ДФС у м. Києві.
Семінар відбудеться 27 листопада 2014 року у приміщенні ДНВП «Картографія» (актова зала), за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, 54.
Початок роботи о 10 годині 00 хвилин. Реєстрація учасників семінару за посвідченням особи починається о 9 годині 20 хвилин.
http://kyiv.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-plat ... 72728.html

План проведення райДПІ ГУ Міндоходів у м. Києві безкоштовних семінарів для платників податків з питань застосування законодавства, що належать до компетенції ДФС у IV кварталі 2014 року
http://kyiv.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-plat ... 65290.html

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Любознательная писав:Опубликован текст парафированного сегодня коалиционного соглашения
http://news.online.ua/673991/opublikova ... lasheniya/
В Сети появился текст парафированного руководителями пяти партий Коалиционного соглашения.
Документ предусматривает отмену депутатской неприкосновенности, отмену решения о внеблоковом статусе Украины, проведение судебной и бюджетной реформ.
Под документом поставили свои подписи от партии «Блок Петра Порошенко» Владимир Гройсман, лидеры партий «Народный фронт» Арсений Яценюк, «Самопомочи» Оксана Сыроед, «Батькивщины» Юлия Тимошенко и Радикальной партии Олег Ляшко.

P.S. Там можно почитать, если нажать на слово "Документ".


3.11. Реформа податку на додану вартість:
3.11.1. забезпечення адміністрування податку на додану вартість з забезпеченням прав
платників податку, вчасним його відшкодуванням;
3.11.2.встановлення гарантій відшкодування ПДВ, зокрема строків такого
відшкодування та відповідальність податкового органу за їх недотримання;
3.11.3.відміна положень Закону України № 1621-VII щодо запровадження системи
електронного адміністрування податку на додану вартість (ПДВ - рахунків) (4-й
квартал 2014 року);

3.11.4.реформування системи адміністрування податкових накладних.
побачимо, наскільки швидко вони рушаться, 1дф ще в процесі...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Для того, чтобы сделать человеку хорошо, нужно сначала сделать плохо - а потом вернуть как было :)

КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

Я не могу понять как будет происходить обмен налоговых накладных с января .У меня арт звит плюс, а у клиента например другая прогамма?





kasaetsa
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 29 жовтня 2014, 14:08
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення kasaetsa »

У меня стоит лицензионный Медок, с ноября начали приходит налоговые накладные в электронном виде, но с пометкой ПНП (паперова). С реестра первичных документов втягивается в реестр налоговых накладных, оказалось очень удобно. Модуля по обмену электронными накладными нет. Как уже писали, неважно у кого какая программа будет стоять, главное, чтобы была активирована функция приема и передачи документов в электронном виде. Я думаю до января они это доработают. "И будет нам счастье"

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

КРисс писав:Я не могу понять как будет происходить обмен налоговых накладных с января .У меня арт звит плюс, а у клиента например другая прогамма?



Меня этот вопрос волнует практически больше всего, сейчас пользуюсь Медком, да он прекрасно присылал и отсылал НН контрагентам, но только тем, кто был как и я в Медке. Хотела с Нового года уйти в 1С Звит. тепер сижу, думаю. Насколько я понимаю Медок закроет обмен НН , обязательно нужен будет модуль ЭДО.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

-Latka- писав:
КРисс писав:Я не могу понять как будет происходить обмен налоговых накладных с января .У меня арт звит плюс, а у клиента например другая прогамма?
Меня этот вопрос волнует практически больше всего, сейчас пользуюсь Медком, да он прекрасно присылал и отсылал НН контрагентам, но только тем, кто был как и я в Медке. Хотела с Нового года уйти в 1С Звит. тепер сижу, думаю. Насколько я понимаю Медок закроет обмен НН , обязательно нужен будет модуль ЭДО.
мене теж це питання хвилює. Планую проплачувати Арт-звіт плюс, бо в мене там ще на рік ключі, як ні, то є оплачено обслуговування 1с, то перейду на 1с-звіт.
Купляти ще модуль, а під нього, певно, потрібно ключі виробити... мене з тим пошлють куди подалі керівники. Поки змирилися із тим "чудо"-ПДВ, але 3-4 програми на кожен пук податкової вони точно оплачувати не будуть, тому буду викручуватися із того, що є.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

Natalenna писав:
-Latka- писав:
КРисс писав:Я не могу понять как будет происходить обмен налоговых накладных с января .У меня арт звит плюс, а у клиента например другая прогамма?
Меня этот вопрос волнует практически больше всего, сейчас пользуюсь Медком, да он прекрасно присылал и отсылал НН контрагентам, но только тем, кто был как и я в Медке. Хотела с Нового года уйти в 1С Звит. тепер сижу, думаю. Насколько я понимаю Медок закроет обмен НН , обязательно нужен будет модуль ЭДО.
мене теж це питання хвилює. Планую проплачувати Арт-звіт плюс, бо в мене там ще на рік ключі, як ні, то є оплачено обслуговування 1с, то перейду на 1с-звіт.
Купляти ще модуль, а під нього, певно, потрібно ключі виробити... мене з тим пошлють куди подалі керівники. Поки змирилися із тим "чудо"-ПДВ, але 3-4 програми на кожен пук податкової вони точно оплачувати не будуть, тому буду викручуватися із того, що є.
Приват ввел модуль по обмену НН, кто-то пользовался?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Viktori писав:
Natalenna писав:
-Latka- писав: Меня этот вопрос волнует практически больше всего, сейчас пользуюсь Медком, да он прекрасно присылал и отсылал НН контрагентам, но только тем, кто был как и я в Медке. Хотела с Нового года уйти в 1С Звит. тепер сижу, думаю. Насколько я понимаю Медок закроет обмен НН , обязательно нужен будет модуль ЭДО.
мене теж це питання хвилює. Планую проплачувати Арт-звіт плюс, бо в мене там ще на рік ключі, як ні, то є оплачено обслуговування 1с, то перейду на 1с-звіт.
Купляти ще модуль, а під нього, певно, потрібно ключі виробити... мене з тим пошлють куди подалі керівники. Поки змирилися із тим "чудо"-ПДВ, але 3-4 програми на кожен пук податкової вони точно оплачувати не будуть, тому буду викручуватися із того, що є.
Приват ввел модуль по обмену НН, кто-то пользовался?
Писали на форуме, там то же приват с приватом

Закрито

Повернутись до “ПДВ”