Электронные ключи налоговой с 3 кв. 2012. Обязательны ли?

Обговорюємо законопроекти та інші новини
Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

Обещают ПФУ подключить 01.10.12.
А пока не -таки да,не годятся...

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

Вот и я не знаю,что делать с этими ключами.Всегда здавала сама,налоговая рядом,отчетов не так много и совсем не хочется связываться...неужели все-таки это обязаловка?

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Да, причем налоговой всеравно с каким ПО вы будете работать. Хотя налоговая бесплатные ключи и пиарит. Чего стоят плакаты по Киеву, остается догадываться. В других городах видимо тоже бигбордов хватает. Схемы отката всетаки берут своё, и это кому-то выгодно.
Похоже, они хотят контролироват все и вся, не выходя из кабинета. Впрочем не поспорить - это действительно удобно (для контроля и анализа).

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

http://kyivodpa.sta.gov.ua/index.php?op ... itstart=10 випадково наткнулася, шукала іншу інфу. Бородянська, сКвирська і Макарівська ДПІ - їм що, всім пальці межи двері запихали???? добре, що хоч не 101,1%

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Отримала ключі. тепер не можу підписати договір. Спочатку програма хоче бачити підпис бухгалтера, я вже перепробувала всі три носії, думала може щось переплутала в ДПІ коли ховала диски, а на жодному йому не подобається підпис. Що робити? Йти знову до них щоб по новому скинули?

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

IN_NOCHKA писав:Отримала ключі. тепер не можу підписати договір. Спочатку програма хоче бачити підпис бухгалтера, я вже перепробувала всі три носії, думала може щось переплутала в ДПІ коли ховала диски, а на жодному йому не подобається підпис. Що робити? Йти знову до них щоб по новому скинули?
на чем писали ключи?

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

На дисках СД-R. поки я з цими дисками ходила то один наказав довго жити. Добре що була флешка

Виходить 2 диски та флешка

Lusuchka1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 03 серпня 2015, 22:40
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Lusuchka1 »

Доброго дня всім! Допоможіть мені, будь-ласка, скласти "ДОВІДКУ ДОВІЛЬНОЇ ФОРМИ ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ БУХГАЛТЕРА ДО ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ". Ми міняємо ключі, а я не можу зрозуміти, що це за така довідка має бути, якщо до цих всіх документів додається і наказ про прийняття на роботу, де все вказується. Дякую#thank2#

Закрито

Повернутись до “Новини законодавства”