Ежедневные нулевые зет отчеты

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Алечка 2011
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 27 грудня 2013, 18:44
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Алечка 2011 »

Подскажите пожалуйста, нужно ли пробивать ежедневно нулевые зет отчеты если деятельность еще не ведется?
И чем грозит то, что зетки пробивались на протяжении двух месяцев? Что делать дальше? Пробивать ли их пока деятельность не начнется или не нужно?

Монголка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 26 грудня 2012, 10:51
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення Монголка »

Пробивать,пробивать!
Даже если деятельность не ведется...На старые (непробитые)можно сделать приказ,что магазин -кафе(что там у вас )все это время был закрыт и деятельность не велась,но не факт,что пройдет...

Алечка 2011
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 27 грудня 2013, 18:44
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Алечка 2011 »

Спасибо за ответ, в том то и дело, что я пробиваю, а мне один бухгалтер сказала, что если деятельности нет, то пробивать нельзя, а то вызовет потом подозрения. Почему деятельности еще нет, а касса открывается и закрывается ежедневно с нулями

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Z отчет печатать ,
существующая практика налоговой - штрафы применять
обратите внимание на последее предложение ниже.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Питання:
Чи передбачена відповідальність для ФОП на загальній системі оподаткування у разі не роздрукування щоденних Z-звітів, якщо діяльність на господарській одиниці тимчасово припинена?
Відповідь:
Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", із змінами та доповненнями, (далі - Закон N 265) суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки. У разі порушення зазначеної вимоги, то відповідно до п. 4 ст. 17 Закону N 265 у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чека або його незберігання, до суб'єктів господарювання застосовується фінансова санкція у розмірі двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Згідно зі ст. 26 Закону посадові особи та працівники торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, притягуються до адміністративної відповідальності органами державної податкової служби України відповідно до ст. 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року N 8073-X. Пунктом 13 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.06 N 833, встановлено, що режим роботи торговельного об'єкта встановлюється суб'єктом господарювання самостійно, а у випадках, передбачених законодавством, за погодженням з органами місцевого самоврядування. У разі закриття торговельного об'єкта для проведення санітарних заходів, ремонту, технічного переобладнання та проведення інших робіт суб'єкт господарювання повинен розмістити поряд з інформацією про режим роботи оголошення про дату та період закриття. Таким чином, фіскальний звітний чек не друкується, якщо діяльність на господарському об'єкті тимчасово припинена, але не менше встановленого робочого дня.

buh333
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 серпня 2015, 15:28

Повідомлення buh333 »

а в случае если я два раза сделала z-отчет за день,один с продажамиа второй нулевой,чем это чревато??

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

buh333 писав:а в случае если я два раза сделала z-отчет за день,один с продажамиа второй нулевой,чем это чревато??
Мы в конце года переходили с одного кассового аппарата на другой, по старому аппарату отправили пустой Z-отчет. Так к нам тут же нагрянула налоговая с внеплановой проверкой кассы, т.к. пустой Z-отчет является основанием для такой проверки и им из Киева присылают список таких предприятий. Бред конечно полный, но в Законе так написано.#wall#

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

buh333 писав:а в случае если я два раза сделала z-отчет за день,один с продажамиа второй нулевой,чем это чревато??
Ничем. Количество выполненных Z-отчетов за день не нормируется, главное их все описать в разделе № 2 КУРО.


Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Tatyana777 писав:
buh333 писав:а в случае если я два раза сделала z-отчет за день,один с продажамиа второй нулевой,чем это чревато??
Мы в конце года переходили с одного кассового аппарата на другой, по старому аппарату отправили пустой Z-отчет. Так к нам тут же нагрянула налоговая с внеплановой проверкой кассы, т.к. пустой Z-отчет является основанием для такой проверки и им из Киева присылают список таких предприятий. Бред конечно полный, но в Законе так написано.#wall#
В каком-таком Законе это написано?

Закон "Как разводить СХ на деньги"?

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

Tatyana777 писав:
buh333 писав:а в случае если я два раза сделала z-отчет за день,один с продажамиа второй нулевой,чем это чревато??
Мы в конце года переходили с одного кассового аппарата на другой, по старому аппарату отправили пустой Z-отчет. Так к нам тут же нагрянула налоговая с внеплановой проверкой кассы, т.к. пустой Z-отчет является основанием для такой проверки и им из Киева присылают список таких предприятий. Бред конечно полный, но в Законе так написано.#wall#
Возможно к вам под видом налоговой прибыли поциенты психиатрии - я ничему не удивлюсь.

Либо ваш короткий рассказ - просто очередная бухгалтерская страшилка про Чёрного Инспектора....

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

INSPECTOR GADGET писав:
Tatyana777 писав:
buh333 писав:а в случае если я два раза сделала z-отчет за день,один с продажамиа второй нулевой,чем это чревато??
Мы в конце года переходили с одного кассового аппарата на другой, по старому аппарату отправили пустой Z-отчет. Так к нам тут же нагрянула налоговая с внеплановой проверкой кассы, т.к. пустой Z-отчет является основанием для такой проверки и им из Киева присылают список таких предприятий. Бред конечно полный, но в Законе так написано.#wall#
Возможно к вам под видом налоговой прибыли поциенты психиатрии - я ничему не удивлюсь.

Либо ваш короткий рассказ - просто очередная бухгалтерская страшилка про Чёрного Инспектора....
Проверяющие приходили вполне адекватные, единственное что я неправильно указала - это вид проверки. Проверка была фактическая, а не внеплановая. И основания впоне реальные, и прописаны в НКУ. Я не тот человек, который ради развлечения тут рассказывает сказки.
Имея горький опыт, хотела поделиться с бухгалтерами, чтобы наши любымые форумчане не делали досадных ошибок. Лучше пробить 1 грн. и отправить не пустой отчет, чем видеть у себя в магазине этих проверяющих, шныряющих по магазину, считающих товар и т.д. Наш горький опыт стоил нам 8500 грн.

Уважаемый INSPECTOR GADGET, изучайте пожалуйста НКУ.

80.2. Фактична перевірка може проводитися
на підставі рішення керівника контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких обставин:

80.2.4. неподання суб'єктом господарювання в установлений законом строк обов'язкової звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, подання їх із нульовими показниками


Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”