2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

ArinaArina писав:
Ната2727 писав:
Ната2727 писав:скажіть будь-ласка
як зареєструвати торгову марку свою і куди треба йти?
й чи можемо ми наприклад купити товар в китаї й трошки переробити його й продати під своєю маркою?
тут така дискусія))) можливо переключимось на моє питання)))#g_crazy#
на счет торговой марки не подскажу, а вот на счет переработки получается так: чтоб товар считался произведенным в Украине, должны соблюдаться критерии достаточной переработки: http://kodeksy.com.ua/ka/tamozhennyj_ko ... ja-279.htm
если кратко, то важно понимать насколько "трошки переробили" товар. Если на китайские джинсы наклеить стразики, то это все равно китайские джинсы.
по торговой надо искать патентно-юридическую фирму,получите разъяснение а там или сами или платите.Если переделывать Китай,то и название должно быть "переделанным"

vera1005
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 10 грудня 2011, 02:53
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення vera1005 »

Гоша писав:
vera1005 писав:
ArinaArina писав: где написано, что при оплате НДС-нику можно не указывать НДС?
Стаття 297. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:


3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;

Фіскали в один голос стверджують, що не платники ПДВ не повинні вказувати, виділяти суму пдв.
А вас никто и не обязывает нараховувати сплачувати та подавати звітність.

І що ви мали на увазі???

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18768
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10330 разів

Повідомлення Popen »

vera1005 писав: Фіскали в один голос стверджують, що не платники ПДВ не повинні вказувати, виділяти суму пдв.
И совершенно справедливо стрверджують, если говорить о своих выходящих док-тах. Мы же имеем дело со входящим док-том - счет-фактура от платныка НДС...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

1. Я как физлицо в магазине покупаю сигареты или алкоголь, а меня заставляют платить НДС и акциз. И я плачу.
2. ФОП на ЕН (неплательщик НДС) оплачивает ежемесячно электроэнергию, в т.ч. НДС.
3. Другой ФОП (неплательщик НДС) оплачивает ежемесячно, например, за "рекламу" двумя платежами - один в бюджет, а второй - рекламной фирме при горсовете: в т.ч. НДС!
Для чего это выделение НДС? Это не для Вас, это ему надо. Он (продавец товара/услуги), являясь плательщиком НДС, выполняет функции налогового агента по этому налогу. Платим НДС мы (конечные потребители) ему, а он уже отчитывается, сводит "дебет-кредит" и перечисляет НДС в бюджет. Примерно так же, как с зарплатой работнику. Работодатель (как бы продавец), а работник (как бы покупатель): при выплате з/п работодатель начисляет и удерживает всё что нужно, являясь налоговым агентом; он же отчитывается в ГНИ.
Вы не являетесь налоговым агентом по НДС: Вам не надо регистрировать накладные, сдавать декларации, начислять НДС, перечислять НДС в бюджет...
За Вас как неплательщика НДС (и за меня тоже) уже позаботились другие...#smile3#

vera1005! Чтобы снять этот вопрос с обсуждения представьте обратную ситуацию: Вы продаёте товар или оказываете услуги по своим КВЕДам, внесённым в госреестр и в реестр плательщиков ЕН. Покупатель, по какой-то причине, в назначении платежа указал совсем не то, что Вы ему написали в счёте, и к Вам на р/с приходят ден. средства по виду деятельности, которого у Вас нет. Как Вы поступите:
1. Промолчите и спокойно заплатите 15% с этой суммы, и потом перейдёте на ОСН;
2. Вернёте ему деньги и попросите его правильно указать назначение платежа;
3. Что Вы будете делать, если он упрётся и будет возмущаться, мотивируя это тем, что, например, он не является плательщиком ЕН и ему всё пофиг, Вам надо, Вы и исправляйте!
А???#smile3# #g_crazy#
Зображення

vera1005
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 10 грудня 2011, 02:53
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення vera1005 »

Яков писав:1. Я как физлицо в магазине покупаю сигареты или алкоголь, а меня заставляют платить НДС и акциз. И я плачу.
2. ФОП на ЕН (неплательщик НДС) оплачивает ежемесячно электроэнергию, в т.ч. НДС.
3. Другой ФОП (неплательщик НДС) оплачивает ежемесячно, например, за "рекламу" двумя платежами - один в бюджет, а второй - рекламной фирме при горсовете: в т.ч. НДС!
Для чего это выделение НДС? Это не для Вас, это ему надо. Он (продавец товара/услуги), являясь плательщиком НДС, выполняет функции налогового агента по этому налогу. Платим НДС мы (конечные потребители) ему, а он уже отчитывается, сводит "дебет-кредит" и перечисляет НДС в бюджет. Примерно так же, как с зарплатой работнику. Работодатель (как бы продавец), а работник (как бы покупатель): при выплате з/п работодатель начисляет и удерживает всё что нужно, являясь налоговым агентом; он же отчитывается в ГНИ.
Вы не являетесь налоговым агентом по НДС: Вам не надо регистрировать накладные, сдавать декларации, начислять НДС, перечислять НДС в бюджет...
За Вас как неплательщика НДС (и за меня тоже) уже позаботились другие...#smile3#

vera1005! Чтобы снять этот вопрос с обсуждения представьте обратную ситуацию: Вы продаёте товар или оказываете услуги по своим КВЕДам, внесённым в госреестр и в реестр плательщиков ЕН. Покупатель, по какой-то причине, в назначении платежа указал совсем не то, что Вы ему написали в счёте, и к Вам на р/с приходят ден. средства по виду деятельности, которого у Вас нет. Как Вы поступите:
1. Промолчите и спокойно заплатите 15% с этой суммы, и потом перейдёте на ОСН;
2. Вернёте ему деньги и попросите его правильно указать назначение платежа;
3. Что Вы будете делать, если он упрётся и будет возмущаться, мотивируя это тем, что, например, он не является плательщиком ЕН и ему всё пофиг, Вам надо, Вы и исправляйте!
А???#smile3# #g_crazy# [/q


Дякую за відповідь. Якби платник який мені перерахував кошти та був платником пдв і не вірно вказав суму пдв в призначенні платежу, то я б повернула б йому кошти, тому що не змогла б вірно виписати та надати для нього податкову накладну. а якщо перерахував мені кошти не платник пдв, то податкова йому не потрібна, а мені її реєструвати як не платнику пдв, і суму по зобов"язанню мені платити, а не йому включати у кредит. Ось тут я вважаю істину. У мене є декілька ТОВ на єдиному податку 3 група не платники пдв і платники пдв. Так ось, по не платникам пдв я з першого дня реєстрації ТОВ проплачую платежі за сировину, допоміжні мат. (виробництво), платникам пдв, в призначення платежа не вказуючи суму пдв. Ні один контрагент - постачальник не вважає це помилковим, тому що для кожного платника є свої зобов"язання. А запитання я подала не для того щоб "ЯКА Я НЕ РОЗУМНА, ТА ЯК МЕНІ ЩЕ ПОЯСНИТИ", а щоб почути думку кваліфікованих бухгалтерів, Тому, що із нашим Законодавством важко працювати. Вірно написав один із бухгалтерів, що "ПРИМЕНЕНИЕ ЗАКОНА ТЯЖЕЛЕЕ ЕГО ПРИНЯТИЯ". І розібрати ситуацію, це не анекдоти списати з соціальних сіток та отримати за це статус. Дякую.

Дякую всім хто написав, знімаю це питання з обговорення.

vera1005
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 10 грудня 2011, 02:53
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення vera1005 »

Ната2727 писав:
Ната2727 писав:скажіть будь-ласка
як зареєструвати торгову марку свою і куди треба йти?
й чи можемо ми наприклад купити товар в китаї й трошки переробити його й продати під своєю маркою?
тут така дискусія))) можливо переключимось на моє питання)))#g_crazy#
Зверніться до ДП "Український інститут інтелектуальної власності" м.Київ т. 0442856300, вони проконсультують.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

vera1005 писав: Дякую за відповідь. Якби платник який мені перерахував кошти та був платником пдв і не вірно вказав суму пдв в призначенні платежу, то я б повернула б йому кошти, тому що не змогла б вірно виписати та надати для нього податкову накладну. а якщо перерахував мені кошти не платник пдв, то податкова йому не потрібна, а мені її реєструвати як не платнику пдв, і суму по зобов"язанню мені платити, а не йому включати у кредит. Ось тут я вважаю істину. У мене є декілька ТОВ на єдиному податку 3 група не платники пдв і платники пдв. Так ось, по не платникам пдв я з першого дня реєстрації ТОВ проплачую платежі за сировину, допоміжні мат. (виробництво), платникам пдв, в призначення платежа не вказуючи суму пдв. Ні один контрагент - постачальник не вважає це помилковим, тому що для кожного платника є свої зобов"язання. А запитання я подала не для того щоб "ЯКА Я НЕ РОЗУМНА, ТА ЯК МЕНІ ЩЕ ПОЯСНИТИ", а щоб почути думку кваліфікованих бухгалтерів, Тому, що із нашим Законодавством важко працювати. Вірно написав один із бухгалтерів, що "ПРИМЕНЕНИЕ ЗАКОНА ТЯЖЕЛЕЕ ЕГО ПРИНЯТИЯ". І розібрати ситуацію, це не анекдоти списати з соціальних сіток та отримати за це статус. Дякую.

Дякую всім хто написав, знімаю це питання з обговорення.
Вставлю свои 5 копеек , хотя вопрос уже и снят.

Ежели Вы в назначении платежа не напишете в том числе НДС, получается, что контрагент отпустил Вам товар на эту сумму без НДС. Поэтому, при проверке найдется инспектор, который заставит его заплатить совсем другую сумму НДС по Вашему платежу.

Т.е. Вы платите 3000,00 Пишете в т.ч. НДС. У контрагента налоговое обязательство 500,00 грн., которые заложены в этом платеже.

Вы платите 3000.00 грн, но НЕ УКАЗЫВАЕТЕ в т.ч. НДС. Значит, Вам продали товар без НДС и его надо начислить 20% . Это уже 600,00 грн.
Вот так Вы подставляете своего контрагента на 100,00 грн. Плюс штраф, если он этого не сделал. Одна надежда, что при проверке инспектор не все платежки проверяет под микроскопом и может это не увидит.



Это не мои фантазии. Из собственного опыта.

vera1005
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 10 грудня 2011, 02:53
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення vera1005 »

cometa писав:
vera1005 писав: Дякую за відповідь. Якби платник який мені перерахував кошти та був платником пдв і не вірно вказав суму пдв в призначенні платежу, то я б повернула б йому кошти, тому що не змогла б вірно виписати та надати для нього податкову накладну. а якщо перерахував мені кошти не платник пдв, то податкова йому не потрібна, а мені її реєструвати як не платнику пдв, і суму по зобов"язанню мені платити, а не йому включати у кредит. Ось тут я вважаю істину. У мене є декілька ТОВ на єдиному податку 3 група не платники пдв і платники пдв. Так ось, по не платникам пдв я з першого дня реєстрації ТОВ проплачую платежі за сировину, допоміжні мат. (виробництво), платникам пдв, в призначення платежа не вказуючи суму пдв. Ні один контрагент - постачальник не вважає це помилковим, тому що для кожного платника є свої зобов"язання. А запитання я подала не для того щоб "ЯКА Я НЕ РОЗУМНА, ТА ЯК МЕНІ ЩЕ ПОЯСНИТИ", а щоб почути думку кваліфікованих бухгалтерів, Тому, що із нашим Законодавством важко працювати. Вірно написав один із бухгалтерів, що "ПРИМЕНЕНИЕ ЗАКОНА ТЯЖЕЛЕЕ ЕГО ПРИНЯТИЯ". І розібрати ситуацію, це не анекдоти списати з соціальних сіток та отримати за це статус. Дякую.

Дякую всім хто написав, знімаю це питання з обговорення.
Вставлю свои 5 копеек , хотя вопрос уже и снят.

Ежели Вы в назначении платежа не напишете в том числе НДС, получается, что контрагент отпустил Вам товар на эту сумму без НДС. Поэтому, при проверке найдется инспектор, который заставит его заплатить совсем другую сумму НДС по Вашему платежу.

Т.е. Вы платите 3000,00 Пишете в т.ч. НДС. У контрагента налоговое обязательство 500,00 грн., которые заложены в этом платеже.

Вы платите 3000.00 грн, но НЕ УКАЗЫВАЕТЕ в т.ч. НДС. Значит, Вам продали товар без НДС и его надо начислить 20% . Это уже 600,00 грн.
Вот так Вы подставляете своего контрагента на 100,00 грн. Плюс штраф, если он этого не сделал. Одна надежда, что при проверке инспектор не все платежки проверяет под микроскопом и может это не увидит.



Это не мои фантазии. Из собственного опыта.

Для пояснення інспектору є первинні документи - рахунок, акт виконаних робіт, накладні, специфікація підписані продавцем та покупцем. Сума сплати ПДВ платником пдв це сума з першої події. Це теж не фантазіі,а з відпрацьованих перевірок. Ціль перевіряючого - штраф в любому випадку. Мета бухгалтера - виправити ціль інспектора. Дякую.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

vera1005 писав:
cometa писав:
vera1005 писав: Дякую за відповідь. Якби платник який мені перерахував кошти та був платником пдв і не вірно вказав суму пдв в призначенні платежу, то я б повернула б йому кошти, тому що не змогла б вірно виписати та надати для нього податкову накладну. а якщо перерахував мені кошти не платник пдв, то податкова йому не потрібна, а мені її реєструвати як не платнику пдв, і суму по зобов"язанню мені платити, а не йому включати у кредит. Ось тут я вважаю істину. У мене є декілька ТОВ на єдиному податку 3 група не платники пдв і платники пдв. Так ось, по не платникам пдв я з першого дня реєстрації ТОВ проплачую платежі за сировину, допоміжні мат. (виробництво), платникам пдв, в призначення платежа не вказуючи суму пдв. Ні один контрагент - постачальник не вважає це помилковим, тому що для кожного платника є свої зобов"язання. А запитання я подала не для того щоб "ЯКА Я НЕ РОЗУМНА, ТА ЯК МЕНІ ЩЕ ПОЯСНИТИ", а щоб почути думку кваліфікованих бухгалтерів, Тому, що із нашим Законодавством важко працювати. Вірно написав один із бухгалтерів, що "ПРИМЕНЕНИЕ ЗАКОНА ТЯЖЕЛЕЕ ЕГО ПРИНЯТИЯ". І розібрати ситуацію, це не анекдоти списати з соціальних сіток та отримати за це статус. Дякую.

Дякую всім хто написав, знімаю це питання з обговорення.
Вставлю свои 5 копеек , хотя вопрос уже и снят.

Ежели Вы в назначении платежа не напишете в том числе НДС, получается, что контрагент отпустил Вам товар на эту сумму без НДС. Поэтому, при проверке найдется инспектор, который заставит его заплатить совсем другую сумму НДС по Вашему платежу.

Т.е. Вы платите 3000,00 Пишете в т.ч. НДС. У контрагента налоговое обязательство 500,00 грн., которые заложены в этом платеже.

Вы платите 3000.00 грн, но НЕ УКАЗЫВАЕТЕ в т.ч. НДС. Значит, Вам продали товар без НДС и его надо начислить 20% . Это уже 600,00 грн.
Вот так Вы подставляете своего контрагента на 100,00 грн. Плюс штраф, если он этого не сделал. Одна надежда, что при проверке инспектор не все платежки проверяет под микроскопом и может это не увидит.



Это не мои фантазии. Из собственного опыта.

Для пояснення інспектору є первинні документи - рахунок, акт виконаних робіт, накладні, специфікація підписані продавцем та покупцем. Сума сплати ПДВ платником пдв це сума з першої події. Це теж не фантазіі,а з відпрацьованих перевірок. Ціль перевіряючого - штраф в любому випадку. Мета бухгалтера - виправити ціль інспектора. Дякую.
И в этих счетах, актах, договорах написано з ПДВ, а в платежке пдв ПРОПАЛО. Платежка как-то должна соответствовать документу, который оплачивается.

vera1005
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 10 грудня 2011, 02:53
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення vera1005 »

cometa писав:
vera1005 писав:
cometa писав: Вставлю свои 5 копеек , хотя вопрос уже и снят.

Ежели Вы в назначении платежа не напишете в том числе НДС, получается, что контрагент отпустил Вам товар на эту сумму без НДС. Поэтому, при проверке найдется инспектор, который заставит его заплатить совсем другую сумму НДС по Вашему платежу.

Т.е. Вы платите 3000,00 Пишете в т.ч. НДС. У контрагента налоговое обязательство 500,00 грн., которые заложены в этом платеже.

Вы платите 3000.00 грн, но НЕ УКАЗЫВАЕТЕ в т.ч. НДС. Значит, Вам продали товар без НДС и его надо начислить 20% . Это уже 600,00 грн.
Вот так Вы подставляете своего контрагента на 100,00 грн. Плюс штраф, если он этого не сделал. Одна надежда, что при проверке инспектор не все платежки проверяет под микроскопом и может это не увидит.



Это не мои фантазии. Из собственного опыта.

Для пояснення інспектору є первинні документи - рахунок, акт виконаних робіт, накладні, специфікація підписані продавцем та покупцем. Сума сплати ПДВ платником пдв це сума з першої події. Це теж не фантазіі,а з відпрацьованих перевірок. Ціль перевіряючого - штраф в любому випадку. Мета бухгалтера - виправити ціль інспектора. Дякую.
И в этих счетах, актах, договорах написано з ПДВ, а в платежке пдв ПРОПАЛО. Платежка как-то должна соответствовать документу, который оплачивается.
Не пропало, воно сплачене. ФОПу не має ріниці скільки складає пдв 0%, 7%, чи 20%. Для нього є загальна сума. А для Отримувача коштів - сума отриманих коштів, для нарахування відповідного пдв.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”