Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
MILANA
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 511
З нами з: 06 грудня 2012, 05:50
Дякував (ла): 230 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення MILANA »

форма працевлаштування ____________________________________інше (за договором ЦПХ)______,
(зазначити: основне, за сумісництвом, інше;
навчання – платне/безплатне)
Виконував роботу _____________________газорізальника
вместо "на посаді"

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

#help# Принимаем на работу нового сотрудника. У сотрудника имеется справка о взятии на учет особы, перемещенной с оккупиров. территории Донбасса...
Есть ли какие-то нюансы (в этой связи) при трудоустройстве, дальнейшей труддеятельности, увольнении ???

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Popen писав:#help# Принимаем на работу нового сотрудника. У сотрудника имеется справка о взятии на учет особы, перемещенной с оккупиров. территории Донбасса...
Есть ли какие-то нюансы (в этой связи) при трудоустройстве, дальнейшей труддеятельности, увольнении ???
він повинен бути зареєстрований у ЦЗ і тоді приймаючи такого працівника, отримаєте компенсацію за оплату праці

3. До заходів сприяння зайнятості належать:
компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів
зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб;

Фінансування зазначених заходів здійснюється в межах строку дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
У разі закінчення строку її дії фінансування зупиняється, а після продовження строку поновлюється.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/696-2015-%D0%BF

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Nadiy писав:
Popen писав:#help# Принимаем на работу нового сотрудника. У сотрудника имеется справка о взятии на учет особы, перемещенной с оккупиров. территории Донбасса...
Есть ли какие-то нюансы (в этой связи) при трудоустройстве, дальнейшей труддеятельности, увольнении ???
він повинен бути зареєстрований у ЦЗ і тоді приймаючи такого працівника, отримаєте компенсацію за оплату праці

3. До заходів сприяння зайнятості належать:
компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів
зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб;

Фінансування зазначених заходів здійснюється в межах строку дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
У разі закінчення строку її дії фінансування зупиняється, а після продовження строку поновлюється.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/696-2015-%D0%BF
Я так понял, что эта фигня больше относится к ЦЗ, чем к работодателю?
Это не первое раб.место сотрудника и ЦЗ к нам его не направлял. Полагаю, что если я проигнорирую контакты с ЦЗ (не буду претендовать на на компенсации), то мне еще и спасибо скажут... Как вы полагаете?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Спасибо, конечно, не скажут, но не огорчатся- это точно.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

ar4ik писав:Спасибо, конечно, не скажут, но не огорчатся- это точно.
Вы так думаете? А я, дурень, ещё и на почетную грамоту рассчитывал...#blush#
Всем спасибо!!! #hi#
P.S. Вопрос, похоже, решился наилучшим образом: сотрудник оформляется аки внешний совместитель. Полагаю, что это означает: пущай голова болит у бухов по основному месту работы сотрудника... #g_crazy#

КІВ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 22 липня 2015, 12:18
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення КІВ »

#help# Доброго дня ! Підскажіть будь ласка. ФОП, вчора відправила повідомлення про прийняття на роботу з медок програми. дата повідомлення і дата наказу - 01,12 а вихід на роботу працівника -02,12. квитанція прийшла вчора ввечері, тому побачила я її сьогодні тільки. там зауваження - стоїть зауваження - місяць жовтень, але пакет прийнято . коли я додивилась...таки дійсно я не в тому періоді створила повідомлення. Як правильно виправити помилку? створити скасовуючу на те повідомлення і створити нове в грудні? але ж дата вже не 01,12 ставитиму..?#swoon#

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

КІВ писав:#help# Доброго дня ! Підскажіть будь ласка. ФОП, вчора відправила повідомлення про прийняття на роботу з медок програми. дата повідомлення і дата наказу - 01,12 а вихід на роботу працівника -02,12. квитанція прийшла вчора ввечері, тому побачила я її сьогодні тільки. там зауваження - стоїть зауваження - місяць жовтень, але пакет прийнято . коли я додивилась...таки дійсно я не в тому періоді створила повідомлення. Як правильно виправити помилку? створити скасовуючу на те повідомлення і створити нове в грудні? але ж дата вже не 01,12 ставитиму..?#swoon#
тоже была подобная ошибка, но увидела в тот же день и подала скасовуюче и новое уведомление с правильным периодом.
не знаю влияет ли на что-то эта ошибка...
вот письмо Мнсоцполитики по исправлению ошибки.
http://www.profiwins.com.ua/uk/letters- ... -1336.html
думаю в Вашем случае нужно подать скасовуючу к уведомлению с неправильным периодом и новое уведомление с правильным периодом сегодняшней датой, но датой приказа и датой выхода на работу, что были в первоначальном уведомлении.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

READYN писав:
КІВ писав:#help# Доброго дня ! Підскажіть будь ласка. ФОП, вчора відправила повідомлення про прийняття на роботу з медок програми. дата повідомлення і дата наказу - 01,12 а вихід на роботу працівника -02,12. квитанція прийшла вчора ввечері, тому побачила я її сьогодні тільки. там зауваження - стоїть зауваження - місяць жовтень, але пакет прийнято . коли я додивилась...таки дійсно я не в тому періоді створила повідомлення. Як правильно виправити помилку? створити скасовуючу на те повідомлення і створити нове в грудні? але ж дата вже не 01,12 ставитиму..?#swoon#
тоже была подобная ошибка, но увидела в тот же день и подала скасовуюче и новое уведомление с правильным периодом.
не знаю влияет ли на что-то эта ошибка...
вот письмо Мнсоцполитики по исправлению ошибки.
http://www.profiwins.com.ua/uk/letters- ... -1336.html
думаю в Вашем случае нужно подать скасовуючу к уведомлению с неправильным периодом и новое уведомление с правильным периодом сегодняшней датой, но датой приказа и датой выхода на работу, что были в первоначальном уведомлении.
я вчора теж провтикала - подала місяць листопад
зробила скасовуючу - листопад і нову грудень

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

Подскажите -приняла пачкой 12 сотрудников, оказалось что среди них 3 мертвые души.
Как теперь какой-то отчет подавать или нет?

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”