Отчет по ЕСВ (часть-2)

Питання по ЄСВ
Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Добрий день. Продовження лікарняного по вагітноті і пологах, в звіті по ЄСВ заповнювати таб 5 дод. 4чи ні? Я таб 5 заповняля при першому лікарняному.

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Nadiy писав:
marinesko писав:
Ninok писав: И получается, что в таблице 1, я её не включаю в кол-во застрах.ос.в зв.пер., яким нарах.виплати???
я в таком случае включаю

Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (особи, за яких подаються відомості до системи персоніфікованого обліку ті що зазначені в таблиці 6 додатку 4);
3.Якщо працівник цілий місяць був у щорічній відпустці та у звітному періоді інші види доходів, з яких утримується ЄСВ, йому не нараховувалися, то такий працівник не враховується при визначенні показника "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано виплати" таблиці 1 форми № Д4.

http://bz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/BZ008046
Схиляюсь до того що включати не потрібно. Але я помилився і у 2014 таких людей включив (показав пустою стрічкою з днями в трудових відносинах в табл. 6, але "включив в кількість застрахованих осіб у звітному періоді яким нараховнао виплати" в табл. 1).
І зараз в мене проблеми з визначенням понижуючого коєффіцієнту в 2015 році: при розрахунку середньої кількості застраховнаих осіб яким нараховані виплати я цих людей не враховував (не має виплат, припустимо, в серпні 2014 - не враховую при розрахунку СмК(зо)2014 - середньомісячної кількісті застрахованих осіб , що є логічним). Але ДПА для перевірки розрахунку понижуючого коефф. бере данні саме з табл. 1 Додатків 4 за 2014 рік. А там у мене помилка виходить. І як виправти її механізму немає. Якщо цих людей включати у визначення СмК(зо)2014 то середня з/п на 1 застрах. особу за 2014 рік (СмБН(зо)2014) буде штучно занижена. Я не знаю як це все виправити (дані табл.1 Додатку 4 за 2014 рік), як це їм це доказати. Порадьте що небудь, будь ласка.

СветланаД
Оракул
Оракул
Повідомлень: 232
З нами з: 14 жовтня 2015, 13:18
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення СветланаД »

Добрый вечер. Помогите советом. На одном предприятии работник переведен со второго числа на должность директора. Как это отразить в отчете по ЕСВ? Двумя строками? Или как? И надо ли еще куда-то что-то подавать?

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

СветланаД писав:Добрый вечер. Помогите советом. На одном предприятии работник переведен со второго числа на должность директора. Как это отразить в отчете по ЕСВ? Двумя строками? Или как? И надо ли еще куда-то что-то подавать?
В Додатку 4 ця операція не відображається.

СветланаД
Оракул
Оракул
Повідомлень: 232
З нами з: 14 жовтня 2015, 13:18
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення СветланаД »

Sancho Panza писав:
СветланаД писав:Добрый вечер. Помогите советом. На одном предприятии работник переведен со второго числа на должность директора. Как это отразить в отчете по ЕСВ? Двумя строками? Или как? И надо ли еще куда-то что-то подавать?
В Додатку 4 ця операція не відображається.
А как же оклад ставить? Ведь за один день оклад будет один, а за остальные дни - другой.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

СветланаД писав:
Sancho Panza писав:
СветланаД писав:Добрый вечер. Помогите советом. На одном предприятии работник переведен со второго числа на должность директора. Как это отразить в отчете по ЕСВ? Двумя строками? Или как? И надо ли еще куда-то что-то подавать?
В Додатку 4 ця операція не відображається.
А как же оклад ставить? Ведь за один день оклад будет один, а за остальные дни - другой.
одной строчкой в т.6

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Kas писав:Добрий день. Продовження лікарняного по вагітноті і пологах, в звіті по ЄСВ заповнювати таб 5 дод. 4чи ні? Я таб 5 заповняля при першому лікарняному.
Підскажіь як правильно заповнити,будь ласка.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Kas писав:
Kas писав:Добрий день. Продовження лікарняного по вагітноті і пологах, в звіті по ЄСВ заповнювати таб 5 дод. 4чи ні? Я таб 5 заповняля при першому лікарняному.
Підскажіь як правильно заповнити,будь ласка.
- в місяць закінчення відпустки : в графі 7 - категорію особи "5", в графі 11 "дата закінчення" - дату останнього дня відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами згідно з листком непрацездатності (з урахуванням листка непрацездатності, який був виданий на продовження такої відпустки, якщо відпустка подовжувалася)

http://zpkadry.com.ua/ru/journal/zpkadry/article/231

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

подскажите пожалуйста фирма закрывается наняли аудиторскую фирму они нашли что я на 2 грн. больше начисл. з/п естественно не правильно подсчитан ЕСВ и подоходный разница копейки явл.ли это грубым нарушением одним словом бюджет же не пострадал.?

Кириана
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 29 жовтня 2014, 12:38
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Кириана »

Добрый день!
Подскажите в отчете по ЕСВ сумму пособия при выходе на пенсию каким кодом дохода или категорию работника ставить, чтобы программа не считала ЕСВ?

Удалить суммы не трудно, но хочется сделать правильно- у человека пособие при выходе на пенсию начислено, как отразить его правильно. Список три раза просмотрела, не вижу и все. Ставлю единицу- программа МЕДок считает ему ЕСВ.
Заранее спасибо.

Или его вообще не показывать, поскольку не является базой для ЕСВ?? Так у меня фонд не пойдет общий с отчетом..
Запуталась!

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”