Отчет по ЕСВ (часть-2)

Питання по ЄСВ
marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Уже всё гуд!
я сдала через Соту и Артзвит плюс. Правда в Артзвит плюс графу 4 автоматом заполнило, но дает вручную убрать.
И во Фризвите тоже графу 4 не заполняет.

Класс риска не убирала, зачем...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Питання таке: у мене по одній декретниці потрібно зробити донарахування до мінімалки. У рядку донарахування у звіті по ЄСВ який код ЗО ставити 42 чи 1?
У табл. 5 вона у мене буде двома рядками: із кодом 5 закінчення лікарн. по вагіт. і пологах і з кодом 6 відпустка по догляду за дитиною до 3 р.?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Укрнет
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 23 лютого 2012, 00:50
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Укрнет »

Добрый день, подскажите пожалуйста, у нас в январе один и тот же работник , в середине января, был уволен с совместительства и принят на основное место работы. В дод.5 табл.6 я его показываю двумя строками без трудовой книжки и с трудовой. Вопрос, как верно заполнить гр.15 (кол-во кал дней...)?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Укрнет писав:Добрый день, подскажите пожалуйста, у нас в январе один и тот же работник , в середине января, был уволен с совместительства и принят на основное место работы. В дод.5 табл.6 я его показываю двумя строками без трудовой книжки и с трудовой. Вопрос, как верно заполнить гр.15 (кол-во кал дней...)?
Розбийте пропорційно в 2 строчках.... 15 в одній, наприклад, 15 в іншій.. По факту прийому на основну посаду.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Tasa писав:
Укрнет писав:Добрый день, подскажите пожалуйста, у нас в январе один и тот же работник , в середине января, был уволен с совместительства и принят на основное место работы. В дод.5 табл.6 я его показываю двумя строками без трудовой книжки и с трудовой. Вопрос, как верно заполнить гр.15 (кол-во кал дней...)?
Розбийте пропорційно в 2 строчках.... 15 в одній, наприклад, 15 в іншій.. По факту прийому на основну посаду.
программа будет выдавать ошибку, допускается только в одной строке заполнить графу 15.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Думаю, что нужно в таблице 6 отразить начисления в одной строке.

По инструкции:
На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються бази нарахування єдиного внеску та розміри ставок єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування згідно із Законом (додаток 2 до Порядку), а також якщо нарахування здійснювалися за майбутні (відпускні, допомога по вагітності та пологах) та минулі (лікарняні та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги) періоди, строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул, а також у зв’язку з донарахуванням суми різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітний місяць (із заробітної плати/доходу).

Укрнет
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 23 лютого 2012, 00:50
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Укрнет »

marinesko писав:
Tasa писав:
Укрнет писав:Добрый день, подскажите пожалуйста, у нас в январе один и тот же работник , в середине января, был уволен с совместительства и принят на основное место работы. В дод.5 табл.6 я его показываю двумя строками без трудовой книжки и с трудовой. Вопрос, как верно заполнить гр.15 (кол-во кал дней...)?
Розбийте пропорційно в 2 строчках.... 15 в одній, наприклад, 15 в іншій.. По факту прийому на основну посаду.
программа будет выдавать ошибку, допускается только в одной строке заполнить графу 15.
Вот именно, что программа выдает ошибку, если заполнять обе строки, а в одной строке и в какой именно строке писать какое кол-во кал. дней, может общее?

Укрнет
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 23 лютого 2012, 00:50
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Укрнет »

marinesko писав:Думаю, что нужно в таблице 6 отразить начисления в одной строке.

По инструкции:
На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються бази нарахування єдиного внеску та розміри ставок єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування згідно із Законом (додаток 2 до Порядку), а також якщо нарахування здійснювалися за майбутні (відпускні, допомога по вагітності та пологах) та минулі (лікарняні та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги) періоди, строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул, а також у зв’язку з донарахуванням суми різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітний місяць (із заробітної плати/доходу).
Одной строкой не получится т.к. пол месяца работник был без трудовой книжки гр.22-1, а пол месяца - с трудовой гр.22 -0

Lineta
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 13 серпня 2015, 20:15
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Lineta »

Укрнет писав:Добрый день, подскажите пожалуйста, у нас в январе один и тот же работник , в середине января, был уволен с совместительства и принят на основное место работы. В дод.5 табл.6 я его показываю двумя строками без трудовой книжки и с трудовой. Вопрос, как верно заполнить гр.15 (кол-во кал дней...)?
У меня такое было уже несколько раз. В табл. 5 показывала увольнение без трудовой и прием с трудовой. В табл. 6 делала 2 строки на каждый период работы с соответствующей зарплатой. Календарный дни трудовых отношений ставила общие в одной строке - где уже принят с трудовой и стоит "птичка". Было предупреждение зеленым, что на один ИНН две строки, звонила программистам МЕДКа, сказали, что все правильно, по другому не получиться, а предупреждение это не ошибка. Раз пять точно сдавала такие отчеты в 2015 году. Все были приняты.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Natalenna писав:Питання таке: у мене по одній декретниці потрібно зробити донарахування до мінімалки. У рядку донарахування у звіті по ЄСВ який код ЗО ставити 42 чи 1?
У табл. 5 вона у мене буде двома рядками: із кодом 5 закінчення лікарн. по вагіт. і пологах і з кодом 6 відпустка по догляду за дитиною до 3 р.?
Смотря за какой месяц. Например, если это первый месяц декретных, в котором кроме декретных была начислена ещё и з/п, то с кодом 1.
Если за "средний" месяц, в котором з/п не начислялась, а только декретные, то с кодом 42.
В табл. 5 (если точно известно, что не будет ещё продолжения 14 дней) - да, двумя строчками, как Вы пишите, если до декретных она работала и действительно уходит в отпуск по уходу за ребёнком.

PS: если работница до начала и после окончания декретных - не работала, а уже находилась в отпуске по уходу за другим ребёнком, к работодателю пришла только за декретными - в 5-х и 6 табл. будет отражаться чуть по-другому.
Зображення

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”