Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Непростое, на мой взгляд, письмецо...#swoon#

Складання розрахунку коригування у випадку повернення оплаченого товару: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=615753

новостворений бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 травня 2016, 11:20
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення новостворений бух »

Скажіть будьласочка, чи вірно я розумію, ЩО
в мене перша подія - передплата за товар ААА - виписую ПН №1 на товар ААА (питань нема)
друга подія (іншим числом) відгрузка зовсім іншого товару БББ - виписую ПН №2 на товар БББ і одразу ще корректировку до ПН №1 де зазначаю товар ААА з мінусом? Чи можна просто двома строками в в РК вказати товар ААА з мінусом, а товар БББ з плюсом??? Заздалегіть щіро дякую за відповідь.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

новостворений бух писав:Скажіть будьласочка, чи вірно я розумію, ЩО
в мене перша подія - передплата за товар ААА - виписую ПН №1 на товар ААА (питань нема)
друга подія (іншим числом) відгрузка зовсім іншого товару БББ - виписую ПН №2 на товар БББ і одразу ще корректировку до ПН №1 де зазначаю товар ААА з мінусом? Чи можна просто двома строками в в РК вказати товар ААА з мінусом, а товар БББ з плюсом??? Заздалегіть щіро дякую за відповідь.
Мені більщ до вподоби другий варіант - в РК вказати "зміна номенклатури"

новостворений бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 травня 2016, 11:20
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення новостворений бух »

Tasa писав:
новостворений бух писав:Скажіть будьласочка, чи вірно я розумію, ЩО
в мене перша подія - передплата за товар ААА - виписую ПН №1 на товар ААА (питань нема)
друга подія (іншим числом) відгрузка зовсім іншого товару БББ - виписую ПН №2 на товар БББ і одразу ще корректировку до ПН №1 де зазначаю товар ААА з мінусом? Чи можна просто двома строками в в РК вказати товар ААА з мінусом, а товар БББ з плюсом??? Заздалегіть щіро дякую за відповідь.
Мені більщ до вподоби другий варіант - в РК вказати "зміна номенклатури"
і як це виглядатиме? Податкова вже є на товар ААА, а в РК вказуємо "зміна номенклатури" ставимо товар ААА з мінусом, а товар БББ з плюсом, себто ніякої другої ПН не виписуємо, достатньо тільки РК за фактом відгрузки?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

новостворений бух писав: і як це виглядатиме? Податкова вже є на товар ААА, а в РК вказуємо "зміна номенклатури" ставимо товар ААА з мінусом, а товар БББ з плюсом, себто ніякої другої ПН не виписуємо?
Прекрасно все виглядатиме. Саме так.

новостворений бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 травня 2016, 11:20
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення новостворений бух »

Tasa писав:
новостворений бух писав: і як це виглядатиме? Податкова вже є на товар ААА, а в РК вказуємо "зміна номенклатури" ставимо товар ААА з мінусом, а товар БББ з плюсом, себто ніякої другої ПН не виписуємо?
Прекрасно все виглядатиме. Саме так.
Дякую #curtsey#

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Подскажите, пожалуйста: поставщик выписал ошибочно НН, прислал корректировку, я зарегист. РК. В деке по НДС надо указывать лишнюю НН и РК?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

buh_vika писав:Подскажите, пожалуйста: поставщик выписал ошибочно НН, прислал корректировку, я зарегист. РК. В деке по НДС надо указывать лишнюю НН и РК?
Ні.

MILANA
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 511
З нами з: 06 грудня 2012, 05:50
Дякував (ла): 230 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення MILANA »

нужно откорректировать наименование товара..то что было ставим с "-" ,то что должно быть "+"
верно??

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

MILANA писав:нужно откорректировать наименование товара..то что было ставим с "-" ,то что должно быть "+"
верно??
Так. В 7 кол. коригуєте к-ть "мінусом" і відповідно "плюсом" потрібну позицію...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”