Основні засоби

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tanichka писав:Помогите, в литературе не могу разобраться, бухгалтера нет….есть на фирме 2 основных средства с которых состоит уставной капитал (стол и компьютер), амортизация списалась в 3 квартале. Что делать дальше: списать их невозможно т.к. не может фирма быть без ОС, как все провести по бухгалтерии правильно? как тогда в балансе отразить (форме ф1) в строчке 1010 основные средства какую сумму ставить
Вони будуть далі у вас на балансі. Первісна вартість буде = зносу. Залишкова 0.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

КрисТ
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 22 січня 2016, 14:15
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення КрисТ »

Подскажите, была куплена легковушка, собирались на ней товар развозить, в акте ОЗ-1 указали счет 93 для АО (расходы на сбыт) но с 2016г товар уже не развозим ездит директор, то в банк, то в бар ))), хочу переделать на счет затрат 92, в программе проблем нет переделать, а ДОКУМЕНТАЛЬНО КАК ОФОРМИТЬ ИЗМЕНЕНИЕ СЧЕТА ЗАТРАТ.

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

а товар раньше директор возил или другой был сотрудник?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

КрисТ писав:Подскажите, была куплена легковушка, собирались на ней товар развозить, в акте ОЗ-1 указали счет 93 для АО (расходы на сбыт) но с 2016г товар уже не развозим ездит директор, то в банк, то в бар ))), хочу переделать на счет затрат 92, в программе проблем нет переделать, а ДОКУМЕНТАЛЬНО КАК ОФОРМИТЬ ИЗМЕНЕНИЕ СЧЕТА ЗАТРАТ.
Взагалі-то "легковушка" - не автомобіль для развозки товару, а під 5 точку #g_crazy# По факту буває всяке.
Я б оформляла подорожній лист легкового автомобіля і списувати паливо, запчастини на 92 рахунок

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

Татьяна ТС писав: Я б оформляла подорожній лист легкового автомобіля і списувати паливо, запчастини на 92 рахунок
У нас тоже машина для развозки товара: как "пирожок" только пониже, двухместная с большим багажником, по документам - легковая.
В путевом листе легкового автомобиля нужен сейчас штампик врача?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Shim писав:
Татьяна ТС писав: Я б оформляла подорожній лист легкового автомобіля і списувати паливо, запчастини на 92 рахунок
У нас тоже машина для развозки товара: как "пирожок" только пониже, двухместная с большим багажником, по документам - легковая.
В путевом листе легкового автомобиля нужен сейчас штампик врача?
Ні, не потрібен.
форма N 3 "Подорожній лист службового легкового автомобіля" та Інструкція вже втратила чинність, але підприємства ще її застосовують.
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0149-98

КрисТ
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 22 січня 2016, 14:15
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення КрисТ »

buhgalter2 писав:а товар раньше директор возил или другой был сотрудник?
всегда возил Директор

КрисТ
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 22 січня 2016, 14:15
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення КрисТ »

Татьяна ТС писав:
КрисТ писав:Подскажите, была куплена легковушка, собирались на ней товар развозить, в акте ОЗ-1 указали счет 93 для АО (расходы на сбыт) но с 2016г товар уже не развозим ездит директор, то в банк, то в бар ))), хочу переделать на счет затрат 92, в программе проблем нет переделать, а ДОКУМЕНТАЛЬНО КАК ОФОРМИТЬ ИЗМЕНЕНИЕ СЧЕТА ЗАТРАТ.
Взагалі-то "легковушка" - не автомобіль для развозки товару, а під 5 точку #g_crazy# По факту буває всяке.
Я б оформляла подорожній лист легкового автомобіля і списувати паливо, запчастини на 92 рахунок
да я то же хочу списывать , а основание какое, если в первичных доках данного ОС счет затрат 93, каким внутренним документом подтвердить списание на 92, может сделать внутренни приказом, в котором данное ОС с 01.01.16 используется в админ целях а не на сбыт?

Andy Bor
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 20 травня 2016, 13:17

Повідомлення Andy Bor »

Ситуація: в березні була технічна помилка і для групи ОЗ програма (1С 8.2.) нарахувала амортизацію так що для деяких об'єктів залишкова вартість стала від'ємною. Виправлення роблю у квітні, операцією перед закриттям місяця. ПО одному з підрозділів на виробництво падають витрати зносу з мінусом. Під час закриття сума з мінусом залишається на залишку а повинно все гамузом списуватись на нуль. Чи можна якось той мінус виправити? Хто знає, поможіть.

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

доброго дня. Підскажіть будь-ласка, є така неприємна ситуація:

в магазині фактично є ваги, але вони не стоять на балансі... тому, що були куплені десь б/у (без документів), але є витратні матеріали (термоетикетка та ін, повірка ваг)
чи можна їх якось поставити на баланс без документів?

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”