Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

новостворений бух писав:Скажіть будьласочка, чи вірно я розумію, ЩО
в мене перша подія - передплата за товар ААА - виписую ПН №1 на товар ААА (питань нема)
друга подія (іншим числом) відгрузка зовсім іншого товару БББ - виписую ПН №2 на товар БББ і одразу ще корректировку до ПН №1 де зазначаю товар ААА з мінусом? Чи можна просто двома строками в в РК вказати товар ААА з мінусом, а товар БББ з плюсом??? Заздалегіть щіро дякую за відповідь.
Как по мне, то ситуация не совсем однозначная. Вы работаете по Договору? Если да, то должно быть доп.соглашение о замене А на Б, если А Вы уже не планируете отгружать. Тогда РК "-" "+" датой приложения, а потом расходник на товар Б. Если Вы таки планируете отгружать товар А, то вообще просто НН по товару Б датой отгрузки. Ну а если работаете по счетам, то я бы тоже подписала какой-то документ, что все согласны поменять товар А на товар Б до даты отгрузки, и соответственно РК по дате этого документа с минусом А, с плюсом Б.

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Доброго вечора!!
Допоможіть пліііііііііззззззз!!!!!!
У березні була виписана ПН і зареєстрована. Як зараз вияснилось, не на того контрагента ( кошти прийшли від іншого). Контрагент на кого була зареєстрована ПН в деку її не включав. По деці зрозуміло, подаю уточнену з дод.5 з "+" та з "-".
А як бути з самими ПН?????? Як правильно зкоригувати??? Яку причину писати? Якщо на правильного контрагента виписуати ПН, то це буде вже із запізненням!?!?!?
Підкажіть чи порадьте пліііііііззззззз!!!!
Дуже-дуже дякую)))))))))))))

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

barash_vn писав:Доброго вечора!!
Допоможіть пліііііііііззззззз!!!!!!
У березні була виписана ПН і зареєстрована. Як зараз вияснилось, не на того контрагента ( кошти прийшли від іншого). Контрагент на кого була зареєстрована ПН в деку її не включав. По деці зрозуміло, подаю уточнену з дод.5 з "+" та з "-".
А як бути з самими ПН?????? Як правильно зкоригувати??? Яку причину писати? Якщо на правильного контрагента виписуати ПН, то це буде вже із запізненням!?!?!?
Підкажіть чи порадьте пліііііііззззззз!!!!
Дуже-дуже дякую)))))))))))))
Делаете корректировку на неправильного контрагента на минус и просите его просто зарегистривать ( у себя в Деке он ее не показыл и РК не показывает тоже), а вы выписываете новую нн с другим номером правильной датой ( мартом) и регистрируете ( к сожалению, со штрафом). Ваш правильный контрагент показывает эту НН в месяце регистрации

MILANA
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 511
З нами з: 06 грудня 2012, 05:50
Дякував (ла): 230 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення MILANA »

MILANA писав:нужно откорректировать наименование товара..то что было ставим с "-" ,то что должно быть "+"
верно??
сделала рк, медок ругается(((
я корректирую наименование трех товаров,т.е. 3 строки с - и три строки с +
на что в квитанции 1 ответ: видхилено, рядки 4,5,6 отсутствуют в налог накладной
я ведь на основании налоговой делаю рк

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

MILANA писав:
MILANA писав:нужно откорректировать наименование товара..то что было ставим с "-" ,то что должно быть "+"
верно??
сделала рк, медок ругается(((
я корректирую наименование трех товаров,т.е. 3 строки с - и три строки с +
на что в квитанции 1 ответ: видхилено, рядки 4,5,6 отсутствуют в налог накладной
я ведь на основании налоговой делаю рк
Коригуєете зміну з "мінусом" у якій колонці ? Яку причину коригування вказуєте ? Пробуйте змінити причину ...

MILANA
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 511
З нами з: 06 грудня 2012, 05:50
Дякував (ла): 230 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення MILANA »

коригую в 7 колонке ,причина зміна найменування..

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

MILANA писав:
MILANA писав:нужно откорректировать наименование товара..то что было ставим с "-" ,то что должно быть "+"
верно??
сделала рк, медок ругается(((
я корректирую наименование трех товаров,т.е. 3 строки с - и три строки с +
на что в квитанции 1 ответ: видхилено, рядки 4,5,6 отсутствуют в налог накладной
я ведь на основании налоговой делаю рк
Если вы делали РК к НН выписанной после 01.04.16г., то у вас должно быть строки 1,2,3 с минусом, и эти же строки 1,2,3 с плюсом

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

MILANA писав:коригую в 7 колонке ,причина зміна найменування..
Пробуйте "зміна номенклатури"...

MILANA
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 511
З нами з: 06 грудня 2012, 05:50
Дякував (ла): 230 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення MILANA »

выдает ту же ошибку(((

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1920 разів

Повідомлення cometa »

MILANA писав:выдает ту же ошибку(((
Вам же Оптимист1 написал
Если вы делали РК к НН выписанной после 01.04.16г., то у вас должно быть строки 1,2,3 с минусом, и эти же строки 1,2,3 с плюсом

Рядков 4, 5. 6 не будет

Причина не имеет значения.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”