«M.E.Doc» − отправка отчётов

Подання звітності в електронному вигляді
Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

SonataEvol писав:
RadioBaby писав:
SonataEvol писав: Поки ви вангуєте, інші користуються.
а разве соната бесплатная?
Для реєстрації ПН - так.
hudjin писав:
_Tatyana_ писав:Подскажите, пожалуйста, пытаюсь отправить РК покупателю на регистрацию - выдает сообщение "Не вдалось відправити документ через сервер ДФС". У кого-то еще есть такое, или я что-то не так делаю? Пользуюсь медком!
А причем тут сервер дфс? Если РК на "-", то регистрирует покупатель, если РК на "+", то на регистрацию отправляет продавец. Еще нужно проверить правильность заполнения формы налогового документа. А так вообще и МЕДОК иногда тоже глючит если не обновлять вовремя.
Для реєстрації "-" треба цей РК спочатку відправити покупцю і робиться це як раз через сервер обміну ДФС. Ви взагалі у курсі подій?
ПС. Найвеселіше те, що навіть коли медок пише "... через сервер ДФС", то це ще не означає, що документ справді відправляється контрагенту через ДФС. За замовчуванням медок використовую для цього свій власний сервер документообігу, і помилки йдуть з нього.
если уже начали консультировать другое ПО, то хотя бы немного уточните информацию

А именно в разделе администрирование - параметры системы - документооборот, просмотрите что выбрано для обмена с контрагентами (точка)
1) сервер ДФС
2) сервер СДО
в зависимости от выбора туда и идет отправка

а теперь совет пользователю hudjin если возникают такие проблемы, сразу обращайтесь в фирму, которая Вас обслуживает. так как для решения данной проблемы скорей всего надо будет к Вам удаленно подключатся

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Я бух! писав: В Медке экспорт НН тоже закрыли .просто с 1с в Сонату?
Как закрыли? Я и вчера и сегодня НН из 1С (после обновления) экспортировала. Мы же их ключами любые документы подписываем, не имеют права закрывать.

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Елена_А писав:
Я бух! писав: В Медке экспорт НН тоже закрыли .просто с 1с в Сонату?
Как закрыли? Я и вчера и сегодня НН из 1С (после обновления) экспортировала. Мы же их ключами любые документы подписываем, не имеют права закрывать.
Ви імпортували - "втягували" в МЕДОК. З цим все гут в МЕДКУ.
А ексопртувати ("вигрузити") з МЕДКа в xml. (якщо не має ЕДО) підписані ПН для подальшої відправки в реєстр їх через звичайну пошту не дає. При вигрузці щось міняє в структурі чи в назві фала і ЄРПН їх (ПН) не приймає.

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Sancho Panza писав:
Елена_А писав:
Я бух! писав: В Медке экспорт НН тоже закрыли .просто с 1с в Сонату?
Как закрыли? Я и вчера и сегодня НН из 1С (после обновления) экспортировала. Мы же их ключами любые документы подписываем, не имеют права закрывать.
Ви імпортували - "втягували" в МЕДОК. З цим все гут в МЕДКУ.
А ексопртувати ("вигрузити") з МЕДКа в xml. (якщо не має ЕДО) підписані ПН для подальшої відправки в реєстр їх через звичайну пошту не дає. При вигрузці щось міняє в структурі чи в назві фала і ЄРПН їх (ПН) не приймає.
Я вчера подписывала и выгружала в Сонату, та ругалась нещадно, но файл ушёл, через пару минут в медке сделала запит и рядом с моей подписаной НН засветилась зелёная галка "зарегистрировано" и появилась квит.№1. У меня, правда, модуль "Звітність" куплен.

nhbajyjdf
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 140
З нами з: 28 квітня 2014, 13:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення nhbajyjdf »

Подскажите, а медок онлайн без лицензии дает возможность регистрировать НН

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

nhbajyjdf писав:Подскажите, а медок онлайн без лицензии дает возможность регистрировать НН
если проимпортировать то можно

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Елена_А писав:
Sancho Panza писав:
Елена_А писав: Как закрыли? Я и вчера и сегодня НН из 1С (после обновления) экспортировала. Мы же их ключами любые документы подписываем, не имеют права закрывать.
Ви імпортували - "втягували" в МЕДОК. З цим все гут в МЕДКУ.
А ексопртувати ("вигрузити") з МЕДКа в xml. (якщо не має ЕДО) підписані ПН для подальшої відправки в реєстр їх через звичайну пошту не дає. При вигрузці щось міняє в структурі чи в назві фала і ЄРПН їх (ПН) не приймає.
Я вчера подписывала и выгружала в Сонату, та ругалась нещадно, но файл ушёл, через пару минут в медке сделала запит и рядом с моей подписаной НН засветилась зелёная галка "зарегистрировано" и появилась квит.№1. У меня, правда, модуль "Звітність" куплен.
В Сонаті через сервіс відправляли чи через поштовий шлюз (на пошту ДФС для звітів zvitstagovua) ?
Я поштою на електронну адресу ДФС для звітів кидав - не пройшло. Пише що файл не відповідає стандартам. Можливо ви праві і через сервіс проходить.
А ви в МЕДКУ не пробували на підставі імпортованих ПН створити реєстр і Декларацію по ПДВ ? Мені цікаво створить чи ні.
Якщо створить декларацію то ваш метод "1С - МЕДОК - СОНАТА" може допомогти тим хто бажає зекономити 502 грн в рік. Марудно трохи але як варіант може бути.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1999
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1396 разів

Повідомлення SonataEvol »

Sancho Panza писав:Я поштою на електронну адресу ДФС для звітів кидав - не пройшло. Пише що файл не відповідає стандартам.
Звичайно не відповідає, тому що потрібен транспортний заголовок над підписами. Навряд чи медок у такому вигляді експортує, скоріше за все - там простий xml. Імпортуйте до Сонати та відправляйте собі.
Sancho Panza писав:Якщо створить декларацію то ваш метод "1С - МЕДОК - СОНАТА" може допомогти тим хто бажає зекономити 502 грн в рік. Марудно трохи але як варіант може бути.
А навіщо там Медок тоді? :)
"1С - СОНАТА" і все. Тільки, що для Сонати немає окремого блоку для 1С, треба просто з бухгалтерії експортувати потрібні ПН у вигляді XML та імпортувати до Сонати.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

Я так понимаю, экономия больше интересует предприятия с малым оборотом.

Для таких целей тогда лучше использовать сервис СОТА - Тот же функционал медка, встроенное ЭДО, работает со всеми ключами, не привязан конкретно к рабочему месту

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

Игорь Специалист М.Е.Док писав:Я так понимаю, экономия больше интересует предприятия с малым оборотом.

Для таких целей тогда лучше использовать сервис СОТА - Тот же функционал медка, встроенное ЭДО, работает со всеми ключами, не привязан конкретно к рабочему месту
а как в Соте отправить контрагенту НН , если он не пользователь ни Медка, ни Соты?
спасибо.

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”