Резерв відпусток

Allysya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 294
З нами з: 31 травня 2011, 04:43
Дякував (ла): 526 разів
Подякували: 59 разів

Повідомлення Allysya »

Коллеги, подскажите , пжл, если работает ровно 10 чел, оборот до 20 млн, ТОВ на общей системе - создавать резерв отпусков?

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Підкажіть, колеги, запуталася. В травні у людини була відпустка, то при розрахунку резерву відпускних за формулою:
Резерв = ЗПмес × КЕСВ × Крезерв, де
ЗПмес - фактична з/п за місяць, брати її з врахуванням відпускних чи без??? Чому?
Дуже прошу відгукнутися, бо в статтях читала різні думки.

LEMON
Оракул
Оракул
Повідомлень: 226
З нами з: 08 квітня 2015, 11:29
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення LEMON »

Думаю , что отпускные не должны попадать в ФОТ. т.к .они берутся из резерва, который мы уже относили на расходы. Если их включать получается будут задваиваться расходы.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

LEMON писав:Думаю , что отпускные не должны попадать в ФОТ. т.к .они берутся из резерва, который мы уже относили на расходы. Если их включать получается будут задваиваться расходы.
Відпустки завжди були в ФОП - фонд додаткової заробітної плати, п 2.2.12 Інструкції зі статистики ЗП , а дебетуються відпускні вже не з витратних рахунків, а з резерву
Натали_87 писав: Підкажіть, колеги, запуталася. В травні у людини була відпустка, то при розрахунку резерву відпускних за формулою:
Резерв = ЗПмес × КЕСВ × Крезерв, де
ЗПмес - фактична з/п за місяць, брати її з врахуванням відпускних чи без??? Чому?
Дуже прошу відгукнутися, бо в статтях читала різні думки.
Ось хорошо стаття. В інструкції 291 не сказано, що при створенні резерву відпускні потрібно вираховувати з фактичної ЗП за місяць.
На мою думку, не варто хвилюватись щодо того - нараховано більше-менше резерву і віднесено на витрати, все одно резерв потрібно переглядати на дату баланса.
Не чула, щоб податкова нараховувала штрафи по резервам.

КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

Девочки все ли начисляете резер, если штат до 10 чел и оборот до 20млн. Баланс здаем М

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

КРисс писав:Девочки все ли начисляете резер, если штат до 10 чел и оборот до 20млн. Баланс здаем М
Я не начисляю.
П(С)БО 25:
"8. Суб'єкти малого підприємництва, зазначені у підпункті 2 пункту 2 цього розділу, можуть: обліковувати необоротні активи тільки за первісною вартістю без урахування зменшення корисності та переоцінки до справедливої вартості; не створювати забезпечення наступних витрат і платежів (на виплату наступних відпусток працівникам, виконання гарантійних зобов'язань тощо), а визнають відповідні витрати у періоді їх фактичного понесення"

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

и я не начисляю резерв подаю баланс 1м2м,штат 6 чел.оборот до 20 млн

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

иск писав:и я не начисляю резерв подаю баланс 1м2м,штат 6 чел.оборот до 20 млн
Я також не нараховую подаю 1м та 2м

babiy4uk
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 01 лютого 2013, 01:22
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення babiy4uk »

Как использовать коефициент ЕСВ если вся з/п выше максимального предела?

psi-x
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 15 липня 2016, 11:27
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення psi-x »

Если по Кт 471 получается краснота, то как её убирать? Пропорционально со всех сотрудников или некоторых отображать жа счет резерва, а остальных обычными проводками.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”