Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф. № 1-РА)

Пенчик
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 травня 2016, 10:18
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Пенчик »

Ну что, отменят сегодня этот отчёт или нет? )

Пенчик
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 травня 2016, 10:18
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Пенчик »

Под петицией только 1361 голос! Это столько на всю Украину бухгалтеров? Или столько ленивых бухгалтеров, которым не хочется сдавать этот отчёт? Или, наоборот, столько небайдужих бухгалтеров, а остальные руки опустили? Коллеги, оставляйте свой голос! Промолчим сегодня, завтра за каждый глоток воздуха будем отчитываться https://petition.president.gov.ua/petition/23473

Gera28
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1356
З нами з: 11 січня 2012, 00:01
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1077 разів

Повідомлення Gera28 »

Пенчик писав:
камелия77 писав:Я не сдала вовремя отчет...Конечно, из налоговой никто не позвонил, не предупредил про сдачу отчета, оно им надо... Зато про штраф звонили уже в 9.00 и приглашали к ним с паспортом.
Пидорги заполонили планету...!!!
Напишите,когда сходите в налоговую,чем закончилось. а зачем паспорт?

tb_oberig@ukr.net
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 03 травня 2016, 15:22
Подякували: 7 разів

Повідомлення tb_oberig@ukr.net »

Паспорт, для того, щоб одразу кредит оформити ( не отходя от касссссссси), і так всі на бочці з порохом сидять, потрібно вже готуватись до нової подачі звіту, а в постачальників з кодами бєлєбєрда повна, а податківцям розповідаєш про звіт, а вони дивляться на тебе, як баран на нові ворота

kalabushka
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 травня 2016, 11:16
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення kalabushka »

Добрый день всем! Подскажите, начинаю набирать 1 РА в единому вікні, мне пишет "не існує файл F210101"

tfv
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 31 січня 2012, 02:22
Подякували: 19 разів

Повідомлення tfv »

Пенчик писав:Ну что, отменят сегодня этот отчёт или нет? )
Отменят, но только когда не ясно. Сегодня в ВР рассматривать не будут. Может в четверг, и так до 15 июля, пока не уйдут в отпуск.

kalabushka
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 травня 2016, 11:16
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення kalabushka »

Всем привет! Подскажите какой код Блэк Джэк напій алкогольний міцний

камелия77
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 06 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення камелия77 »

В налоговую пойду в четверг, пусть передо мной кто-нибудь пообщается с начальником. Спрашивала у нас в Департаменте, сказали, что они сами, "квалифицированные специалисты", не очень понимают смысл и необходимость этого отчета, говорят, что скорее всего его отменят, посоветовали подписывать петицию президенту. От этого не легче...

verest+
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 25 квітня 2016, 15:46
Подякували: 5 разів

Повідомлення verest+ »

Gera28 писав:
Пенчик писав:
камелия77 писав:Я не сдала вовремя отчет...Конечно, из налоговой никто не позвонил, не предупредил про сдачу отчета, оно им надо... Зато про штраф звонили уже в 9.00 и приглашали к ним с паспортом.
Пидорги заполонили планету...!!!
Напишите,когда сходите в налоговую,чем закончилось. а зачем паспорт?
Також цікаво б на акт подивитись... Може просто деякі особи вирішили бабла зрубати під шумок? Типу штраф 17000 давай 5000 і розходимось))

Наші податківці поки не штрафують, кілька знайомих подали з запізненням бо на бумазі не взяли, я наприклад не сумував вина і алкоголь (бо ніхто нормально непроконсультував!!!) Та і взагалі навіть при наявності акта я би у суд подавав, бо з такими розясненнями здати його правильно шансів просто не було.
Зробили б так як зновим ПДВ рік мораторій на штрафні санкції навіть при допущенні помилок.

verest+
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 25 квітня 2016, 15:46
Подякували: 5 разів

Повідомлення verest+ »

камелия77 писав:В налоговую пойду в четверг, пусть передо мной кто-нибудь пообщается с начальником. Спрашивала у нас в Департаменте, сказали, что они сами, "квалифицированные специалисты", не очень понимают смысл и необходимость этого отчета, говорят, что скорее всего его отменят, посоветовали подписывать петицию президенту. От этого не легче...
Раджу не вестись, на всякі "ми порішаєм"!!! Взагалі то читав що штрафувати за цей звіт має право тільки департамент ліцензування. Я би брав рішення і намагався оскаржитти через суд, 17000 все таки. Валив би на все: відсутність розяснень, обов’язковість електронного подання (шо за !!!! взагалі), по-перше в кодексі я маю право на бумажне подання, по-друге де я маю взяти ключі в останній день родити? до найближчого ЦСК 87 км. Примушуєте до електронки - будь-ласка: перепишіть закон/кодекс, видайте при реєстрації автоматично ключ і ОДНУ НОРМАЛЬНУ БЕЗКОШТОВНУ ПРОГРАМУ!!!!

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”