= АЛИМЕНТЫ = расчет, исполнительные листы, 4ДФ

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Наташа_75 писав:Може я проводки не віроно роблю.. Нарахувала борг (за 2 міс по ісп листу) Дт 661 Кт 6853 800, грн, потім кожен місяц нараховую на 2 дітей не менше 30 % Дт 661 Кт 6853 800 грн., А нарахування ЗП після утримання податків залишається Д92 Кт 750,00
Видаю Дт6853 кт 311 375,00
І в мене по 661 лізе червоним бо нарахування менші ніж я повиння утримати ( утримую я 50 % зп, а нарахувати потрібно 60% на двох дітей) от і не пойму нічого..

Знову вертаюся до цих довбаних аліментів... може їх не треба нараховувати, а тільки утримувати?
Просто по оборотці висить борг по аліментам, але ж це борг не фірми, а борг чоловіка..
я зовсім заплуталася, просто по всіх прикладах: зп 3000 нарахували 500 і утримали відповідно..
а тут зп 1000 утримувати 800, але не більше 50% від зп
борг відповідно наростає... що робити?
а якщо чоловік праціє по ЦПД , теж треба утримувати?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Наташа_75 писав:Знову вертаюся до цих довбаних аліментів... може їх не треба нараховувати, а тільки утримувати?
Просто по оборотці висить борг по аліментам, але ж це борг не фірми, а борг чоловіка..
я зовсім заплуталася, просто по всіх прикладах: зп 3000 нарахували 500 і утримали відповідно..
а тут зп 1000 утримувати 800, але не більше 50% від зп
борг відповідно наростає... що робити?
а якщо чоловік праціє по ЦПД , теж треба утримувати?
Мені це теж колись предстоїть...
По вашому питанню - аліменти ви проводите утримання, нараховувати в програмі нічого не треба. У вас має бути якийсь журнал чи може ел.табличка де ви проводите всі розрахунки.
У програми ви проводите тільки утримання аліментів, які утримуються з нарах.суми зп-податки.
Відповідно нічого у вас не має збільшуватися.
Утримали з працівника - перерахували отримувачу аліментів.
Ви виконуєте ролт транзитера.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Tasa писав:
Наташа_75 писав:Знову вертаюся до цих довбаних аліментів... може їх не треба нараховувати, а тільки утримувати?
Просто по оборотці висить борг по аліментам, але ж це борг не фірми, а борг чоловіка..
я зовсім заплуталася, просто по всіх прикладах: зп 3000 нарахували 500 і утримали відповідно..
а тут зп 1000 утримувати 800, але не більше 50% від зп
борг відповідно наростає... що робити?
а якщо чоловік праціє по ЦПД , теж треба утримувати?
Мені це теж колись предстоїть...
По вашому питанню - аліменти ви проводите утримання, нараховувати в програмі нічого не треба. У вас має бути якийсь журнал чи може ел.табличка де ви проводите всі розрахунки.
У програми ви проводите тільки утримання аліментів, які утримуються з нарах.суми зп-податки.
Відповідно нічого у вас не має збільшуватися.
Утримали з працівника - перерахували отримувачу аліментів.
Ви виконуєте ролт транзитера.
Наташа_75, не треба так перейматись цими аліментами, побережіть свої мозги і нерви на інші справи. #wink#
Підтримую попередній пост. Нарахували зарплату, утримали податки, утримали 50 % аліментів, перерахували і все по нулях, ніяких боргів в бухгалтерії.

У нас був один такий працівник з боргом, трошки поробив і пішов. І нічого, передали назад у виконавчу копію їхньої постанови із листом, що за період такий-то нараховано зарплати ..., утримано податків ...., утримано і перераховано аліментів ... І нехай там розбираються.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Спасибі, це я вже теж так собі подумала , що мабудь так і робити треба...
бо ці борги мені не потрібні.. зараз точно зроблю табличку а в 1С все приберу...
Дякую

Анна_Т
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 24 грудня 2014, 09:52
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна_Т »

Исполнительная служба в Постанове на взыскание алиментов с работника указала, что перечислять алименты надо на счет Исполнительной службы, а не лично получателю (бывшей жене). Является ли предприятие налоговым агентом в данной ситуации и нужно ли отражать удержанные суммы в 1-ДФ? Выплату алиментов я по-любому не отражаю, т.к. не знаю, когда Исп. служба перечислит эти деньги получателю.
Спасибо

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Анна_Т писав:Исполнительная служба в Постанове на взыскание алиментов с работника указала, что перечислять алименты надо на счет Исполнительной службы, а не лично получателю (бывшей жене). Является ли предприятие налоговым агентом в данной ситуации и нужно ли отражать удержанные суммы в 1-ДФ? Выплату алиментов я по-любому не отражаю, т.к. не знаю, когда Исп. служба перечислит эти деньги получателю.
Спасибо
Вважаю, що треба відображати. ознака 140... Показала б нараховано/виплачено...
Хоча якщо у вас нема ІПН дружини то навіть не знаю.

Анна_Т
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 24 грудня 2014, 09:52
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна_Т »

ИНН раздобыть не проблема. Но как я могу показать "выплачено", если не знаю - получила она фактически эти деньги или нет? Может ИС будет год их у себя на счету держать?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Анна_Т писав:ИНН раздобыть не проблема. Но как я могу показать "выплачено", если не знаю - получила она фактически эти деньги или нет? Может ИС будет год их у себя на счету держать?
Так то вас вже не обходить... В законі є про те, що потрібно показувати такі виплати - показуєте.
Я сумніваюсь, що податковим агентом для таких виплати може бути виконавча... Хоча повторюю - це моя думка, з таким не стикалась.
В крайньому разі ви можете зв2язатись з виконавчою службою, може отримаєте інфу якусь. Бо бувають тонкощі такі, про які ми знати не можемо.
Може виконавча все кладе на рахунок дитини або... тобто варіанів маса..

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Из необлагаемой мат. помощи (1900) алименты удерживают или нет? Думаю, что нет. Но вдруг что-то изменилось... Напишите кто точно знает.
А в 1 ДФ выплату мы показываем?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

VLASTENA писав:Из необлагаемой мат. помощи (1900) алименты удерживают или нет? Думаю, что нет. Но вдруг что-то изменилось... Напишите кто точно знает.
А в 1 ДФ выплату мы показываем?
Поставнова 146 http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/146-93-%D0%BF
"12. Утримання аліментів не провадиться з:
1) вихідної допомоги при звільненні і сум неоподаткованого розміру матеріальної допомоги; ...."

Відповісти

Повернутись до “Аліменти”