Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Ves2016 писав:Добрий день! У мене теж загальна декларація. Ми фермерське господарство купили ріпак, документи виписані як на продовольчий. а ціна стоить як на посівний ріпак, податкова зареєстрована тільки без коду уктзед. Мені треба включити в загальну декларацію і заповнити дод.5 і дод. 2 так я розумію?
Доброго ранку! Ріпак сіяти будете чи продавати ? якщо сіяти то спец.дека , якщо продавати то загальна

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

okko27 писав:
Бабушка писав:
fgrubin писав:До нового року, а відповідно і до відміни всіх пільг, залишилось 4 місяці, а ви тільки збираєтесь переходити на спецрежим.
У мене керівник вважає що пільги залишать , вірить в благорозумність влади , а мені як бухгалтеру простіше уже сьогодні перейти на загальну , пояснювання керівнику що по декларації за липень будемо платить до бюджету по рослинництву а при цьому є податковий кредит по іншим с/г культурам результату нуль , кому із влади вони вірять ? краще бухгалтеру вірили хтось їм верне те що вже забрали ....
А ви все ж таки платите по рослинництву? Чи по тваринництву у Вас сформований под.кредит виключно з того, що прямо йшло на тваринництво?
Бо у нас ситуація, що под.кредит розподілявся між 2 і 3 групою, а для гр.1(рослинництво) кредиту немає, так як планували пшеницю скормити тваринам, а потім вирішили продати.
То директор категорично відмовляється платити по рослинництву щось, маючи под.кредит по іншим групам. І я так і не можу нічкого механізму знайти з приводу зміни напряму використання под.кредиту з однієї групи в іншу. Думаю, може, уточнюючі подавати і кредит відобразити в табл. 1 Дод.10 Рослинництво#blush#
Да я теж нічого підтверджуючого в законодавстві для перенесення податкового кредиту між видами с/г діяльності не знайшла , тому і плачу по рослинництву , а перенести бухгалтерською довідкою я нерискую , адже податкова щомісячно телефоную і питає скільки до бюджету буде , так що контроль за с/г виробниками наростає , пишіть якщо знайдете який-то вихід , хоч я думаю що це прораховано владою умисно , щоб ми самі від спецрежиму відмовились

Ves2016
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 08 квітня 2016, 20:44
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ves2016 »

Скажіть будь ласка послуги екскаватора на механізованому току можно включити в кредит по рослинництву?

okko27
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2016, 17:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення okko27 »

Бабушка писав:
okko27 писав:
Бабушка писав: У мене керівник вважає що пільги залишать , вірить в благорозумність влади , а мені як бухгалтеру простіше уже сьогодні перейти на загальну , пояснювання керівнику що по декларації за липень будемо платить до бюджету по рослинництву а при цьому є податковий кредит по іншим с/г культурам результату нуль , кому із влади вони вірять ? краще бухгалтеру вірили хтось їм верне те що вже забрали ....
А ви все ж таки платите по рослинництву? Чи по тваринництву у Вас сформований под.кредит виключно з того, що прямо йшло на тваринництво?
Бо у нас ситуація, що под.кредит розподілявся між 2 і 3 групою, а для гр.1(рослинництво) кредиту немає, так як планували пшеницю скормити тваринам, а потім вирішили продати.
То директор категорично відмовляється платити по рослинництву щось, маючи под.кредит по іншим групам. І я так і не можу нічкого механізму знайти з приводу зміни напряму використання под.кредиту з однієї групи в іншу. Думаю, може, уточнюючі подавати і кредит відобразити в табл. 1 Дод.10 Рослинництво#blush#
Да я теж нічого підтверджуючого в законодавстві для перенесення податкового кредиту між видами с/г діяльності не знайшла , тому і плачу по рослинництву , а перенести бухгалтерською довідкою я нерискую , адже податкова щомісячно телефоную і питає скільки до бюджету буде , так що контроль за с/г виробниками наростає , пишіть якщо знайдете який-то вихід , хоч я думаю що це прораховано владою умисно , щоб ми самі від спецрежиму відмовились
Спілкувалася і з податковою, і гарячою лінією, і редакцією "Баланс Агро". Однозначної відповіді ніхто не дав. Але як варіант запропонували видати наказ по підприємству+ бухгалтерську довідку, в якій зазначити, що у зв'язку зі зміною напряму використання податкового кредиту (планували використати зернові на корм, але реалізували зерно) здійснити перерозподіл (коригування) податкового кредиту у рядку 8 табл. 1-3 додатка 10 .
І відобразити розраховане коригування у табл.2 або 3 Дод.10 з мінусом, а у табл.1 з плюсом, на р. 13 Декларації це не вплине.
Тому плануємо фактичні затрати по насінню, добривам, дизпаливу і т.д., які були спрямовані на зернові перенести згідно даної бух.довідки в табл.1 Дод.10.
#g_witch#

okko27
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2016, 17:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення okko27 »

okko27 писав:
Бабушка писав:
okko27 писав: А ви все ж таки платите по рослинництву? Чи по тваринництву у Вас сформований под.кредит виключно з того, що прямо йшло на тваринництво?
Бо у нас ситуація, що под.кредит розподілявся між 2 і 3 групою, а для гр.1(рослинництво) кредиту немає, так як планували пшеницю скормити тваринам, а потім вирішили продати.
То директор категорично відмовляється платити по рослинництву щось, маючи под.кредит по іншим групам. І я так і не можу нічкого механізму знайти з приводу зміни напряму використання под.кредиту з однієї групи в іншу. Думаю, може, уточнюючі подавати і кредит відобразити в табл. 1 Дод.10 Рослинництво#blush#
Да я теж нічого підтверджуючого в законодавстві для перенесення податкового кредиту між видами с/г діяльності не знайшла , тому і плачу по рослинництву , а перенести бухгалтерською довідкою я нерискую , адже податкова щомісячно телефоную і питає скільки до бюджету буде , так що контроль за с/г виробниками наростає , пишіть якщо знайдете який-то вихід , хоч я думаю що це прораховано владою умисно , щоб ми самі від спецрежиму відмовились
Спілкувалася і з податковою, і гарячою лінією, і редакцією "Баланс Агро". Однозначної відповіді ніхто не дав. Але як варіант запропонували видати наказ по підприємству+ бухгалтерську довідку, в якій зазначити, що у зв'язку зі зміною напряму використання податкового кредиту (планували використати зернові на корм, але реалізували зерно) здійснити перерозподіл (коригування) податкового кредиту у рядку 8 табл. 1-3 додатка 10 .
І відобразити розраховане коригування у табл.2 або 3 Дод.10 з мінусом, а у табл.1 з плюсом, на р. 13 Декларації це не вплине.
Тому плануємо фактичні затрати по насінню, добривам, дизпаливу і т.д., які були спрямовані на зернові перенести згідно даної бух.довідки в табл.1 Дод.10.
#g_witch#
а в податковій запропонували подати уточнюючий розрахунок за липень, наприклад, де відобразити в табл.1 в р. 11.2 "Збільшено-зменшено залишок від'ємного значення..." , на суму 30000 грн, а в таблиці 2 , наприклад, відобразити -15000 грн, і в табл. 3 також -15000 грн. Як ви вважаєте?

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Доброго дня.
Допоможіть розібратися.
Виплачуємо орендну плату за паї. Куди перераховувати пдфо: за місцем реєстрації підприємства чи по місцю знаходження земельних ділянок?

Юлия 08
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 10 липня 2013, 14:35
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлия 08 »

Nataska писав: Доброго дня.
Допоможіть розібратися.
Виплачуємо орендну плату за паї. Куди перераховувати пдфо: за місцем реєстрації підприємства чи по місцю знаходження земельних ділянок?
Я перераховую на сільську раду, за місцем знаходження земельних ділянок!

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Юлия 08 писав:
Nataska писав: Доброго дня.
Допоможіть розібратися.
Виплачуємо орендну плату за паї. Куди перераховувати пдфо: за місцем реєстрації підприємства чи по місцю знаходження земельних ділянок?
Я перераховую на сільську раду, за місцем знаходження земельних ділянок!
А у Вас відокремлений підрозділ (зареєстрований в ЄРПОУ) чи просто структурний?





Olga agro
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 15 січня 2016, 12:12
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Olga agro »

Добрый день. Подскажите кто-нибуть, пожалуйста, возврат товара в Дод. 9 как-то отражается?

Юлия 08
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 10 липня 2013, 14:35
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлия 08 »

Доброго дня!
Підскажіть, чи хто-небуть звітує по податку на прибуток с/г діяльність, період звітування 01.07.2015-30.06.2016. Як правильно заповнити декларацію в шапці? Чи одна має бути декларація?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”