Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф. № 1-РА)

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Ничего нового по поводу отмены нашего любимого отчета не слышно?Скоро первое число.

Пенчик
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 травня 2016, 10:18
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Пенчик »

у них первое заседание будет 6 числа, так что есть шанс, что отменят. но "порядку денного" ещё нет, так что могут перенести и на 20 число, и до конца сессии ))))

Вовкин
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 20 квітня 2016, 15:06
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення Вовкин »

Пенчик писав:у них первое заседание будет 6 числа, так что есть шанс, что отменят. но "порядку денного" ещё нет, так что могут перенести и на 20 число, и до конца сессии ))))
в любом случае, скорей всего за август сдавать придется.

ludab
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 03 квітня 2016, 17:55
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ludab »

Пенчик писав:у них первое заседание будет 6 числа, так что есть шанс, что отменят. но "порядку денного" ещё нет, так что могут перенести и на 20 число, и до конца сессии ))))
Но 4.09 стекает срок Пока Минфин не внес изменения в свой приказ от 11.02.2016 г. № 49. И Госудрегуляторной службе не видно чтобы подавались изменения на согласование. Вероятно, имеет некоторые шансы сработать вот этот абзац решения Госудрегуляторной службы (http://www.dkrp.gov.ua/info/5258) в начале сентября (когда истечет 2 месяца со дня принятия решения): У разі невиконання рішення уповноваженого органу про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики або неоскарження цього рішення органом виконавчої влади протягом встановленого строку, дія наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» щодо якого було прийнято відповідне рішення, зупиняється Законом в частині затвердження форм звітів 1 РТ та 1 РА та порядку їх заповнення наступного дня з дня закінчення строку виконання такого рішення.

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=755351

с-в-е-т-а
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 25 червня 2009, 23:52
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення с-в-е-т-а »

atir писав:
Татьяна_273 писав:
IRYNA11 писав: неа, по ходу 59 код
по ходу есть продолжение этого кода 90
Мені постачальник ставить 59
и ниже под 59 не расшифровываете? только в одной строке указываете?
у нас бухгалтер указала еще и код 61 - виски, но Black Jack же не виски насколько я понимаю? что делать? так и дальше переносить в следующий месяц в двух строках ???(((

и люди- вопрос совсем не засыпку, проверили сейчас отчет за июль нашего уже бывшего бухгалтера - и стало плохо - некоторые позиции не указала вообще, одну позицию задвоила с другим кодом(((( что делать? уточненки по прежнему нету?
как переносить остатки в отчет за август - указать на начало месяца все правильно как должно быть (но тогда я так понимаю в базе это сразу красным высветится), или продолжать указывать неправильные остатки???(((( я в шоке вообще, буду благодарна за советы и рекомендации

StasN
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 18 вересня 2012, 03:51
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення StasN »

с-в-е-т-а писав:
atir писав:
Татьяна_273 писав: по ходу есть продолжение этого кода 90
Мені постачальник ставить 59
и ниже под 59 не расшифровываете? только в одной строке указываете?
у нас бухгалтер указала еще и код 61 - виски, но Black Jack же не виски насколько я понимаю? что делать? так и дальше переносить в следующий месяц в двух строках ???(((

и люди- вопрос совсем не засыпку, проверили сейчас отчет за июль нашего уже бывшего бухгалтера - и стало плохо - некоторые позиции не указала вообще, одну позицию задвоила с другим кодом(((( что делать? уточненки по прежнему нету?
как переносить остатки в отчет за август - указать на начало месяца все правильно как должно быть (но тогда я так понимаю в базе это сразу красным высветится), или продолжать указывать неправильные остатки???(((( я в шоке вообще, буду благодарна за советы и рекомендации
Любые исправления и неправильные данные штраф 17 000 грн. Я бы ничего не делал в предыдущих. В текущем вышел бы на правильные цифры. Хотя это тоже не выход. Единственное правильное решение дождаться отмены этого бреда.

Вовкин
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 20 квітня 2016, 15:06
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення Вовкин »

StasN писав: Любые исправления и неправильные данные штраф 17 000 грн. Я бы ничего не делал в предыдущих. В текущем вышел бы на правильные цифры. Хотя это тоже не выход. Единственное правильное решение дождаться отмены этого бреда.
выходить на "правильные цифры" это нереально, можно к ним лишь немного приблизиться, т.к. данные на начало периода менять нельзя, если, конечно, у вас нет лишних 17к тугриков.

с-в-е-т-а
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 25 червня 2009, 23:52
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення с-в-е-т-а »

[/quote]
Любые исправления и неправильные данные штраф 17 000 грн. Я бы ничего не делал в предыдущих. В текущем вышел бы на правильные цифры. Хотя это тоже не выход. Единственное правильное решение дождаться отмены этого бреда.[/quote]

спасибо большое за ответ.
а касательно Влэк джека какие варианты?

tfv
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 31 січня 2012, 02:22
Подякували: 19 разів

Повідомлення tfv »

На веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у підрозділі "Проекти регуляторних актів" розділу "Регуляторна політика" розміщено проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (далі – проект Закону).

Проект Закону розроблений з метою системного удосконалення і оновлення порядку ліцензування та здійснення ефективного контролю у сфері виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами шляхом їх спрощення, а також упорядкування переліку ліцензій у цій сфері.

Так, прийняття проекту Закону суттєво спростить порядок отримання ліцензій, упорядкує кількість видів господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, запровадить електронні ліцензії, створить механізм дієвого контролю за виробництвом і обігом спирту, біоетанолу, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, закладе у сфері ліцензування – основу для більш прозорих партнерських стосунків між державою та бізнесом.

Зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом двох тижнів на поштову адресу розробника – 04655, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, та електронну – dep21spirt@sfs.gov.ua, а також на адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.
В пояснительной записке к закону сказано:
"На виконання вимог частини третьої статті 16 Закону № 481 та з урахуванням Висновку Колегії Рахункової палати від 23.09.2014 № 68/19-14 наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49 "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення" передбачено форми звітів про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі та обов’язок суб’єкта господарювання щодо їх заповнення та подачі в електронній формі до органів ДФС за основним місцем його обліку.
На сьогодні значна кількість суб’єктів господарювання немає технічної можливості здійснювати звітування засобами електронного зв’язку з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітними особами та вести облік підакцизної продукції у розрізі кодів і видів такої продукції, у зв’язку з чим облік реалізації таких товарів, здійснений платником податків власноруч по кожному касовому чеку, призводить до звітних помилок. Фінансова санкція у вигляді штрафу за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями становить 17 тис. грн та є значною для малого бізнесу.
При обговоренні на Громадській раді при ДФС порушеного питання представниками малого та середнього бізнесу для спрощення ведення господарської діяльності запропоновано скасувати роздрібну звітність, оскільки більшість суб’єктів господарювання не мають можливості виконати вимоги Закону № 481, що призводить до значних фінансових затрат останніми при здійсненні підприємницької діяльності.
Вирішити зазначене питання можливо лише шляхом скасування звітності про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі."

А вот в самом проекте закона:
"Суб'єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії (крім ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами), подають в електронній формі до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику щомісяця до 20 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу спирту, біоетанолу, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (в тому числі тютюнової сировини) за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної податкової і митної політики.
Суб'єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою цим органом."
Значит в в электронной форме розница подавать не будет, а только ручками и до 10 числа....#wall#
Вот такие дела и ссылка
http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyator ... 69530.html

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

та не. неправильный вывод. Розница не будет подавать. Точка.
Т к изначально отчет подавался только и искл. в эл. виде

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”