Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
Ksenia1717
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 30 серпня 2016, 15:12
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ksenia1717 »

Може це не така значна помилка, що її не варто виправляти "Доброго дня, виявила помилку за липень. В мене 130 працівників. Чомусь біля деяких рядків (а саме біля тих, які копіювала для відпускних чи лікарняних) не поставила галочку "Наявність трудової книжки". Допоможіть виправити помилку"

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

Яков писав:
Helga_R писав:Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, якщо мені потрібно у звіті за 06/2016 по ЄСВ змінити дані в таблиці 6 по працівнику (не суми), я:
-створюю уточнюючий звіт (Арт звіт) за 06/16 скасовуюча титулка + додаток 6 скасовуючий з даними тільки на цього працівника,
-створюю уточнюючий звіт (Арт звіт) за 06/16 додаткова титулка + додаток 6 початковий з правильними даними на цього працівника.
Відправила.
Скасовуючий пакет пройшов, а у квитанції 1 до додаткового прийшла відповідь: Податковий док.звітності не відповідає формату, затвердженому ... . Звіт з зазначенням типу форми "додаткова" не повинен містити таблиць 1-4 ... Але ж у мене там лише додаток 6 і в титулці це вказано. В кабінеті платника взагалі пакет прийнято, але без додатку.
А Вы ошибочно создали два отдельных отчёта.
Теперь надо исправлять и ошибку, допущенную изначально, и ошибку, которую Вы допустили, неправильно исправляя предыдущую ошибку
Так, дякую, в ДПА теж так сказали, просто прочитала на якомусь сайті, що треба до кожної таблиці окремий титульний, а насправді:
-створюємо уточнюючий звіт на основі зданого, залишаємо в таблиці 5-6 конкретного працівника з помилкою, позначки скасовуючі всюди, плюс сюди ж копіюємо ці додатки, ставимо на них позначи початкові, і виправляємо помилку в даних працівника. Таким чином буде один титульний і 4 додатки в ньому (або 2, якщо виправляються тільки дод.6).
Консультація ДПА була вичерпною. Дякую також всім, хто відгукнувся. #kiss#

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Helga_R писав:
Яков писав:
Helga_R писав:Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, якщо мені потрібно у звіті за 06/2016 по ЄСВ змінити дані в таблиці 6 по працівнику (не суми), я:
-створюю уточнюючий звіт (Арт звіт) за 06/16 скасовуюча титулка + додаток 6 скасовуючий з даними тільки на цього працівника,
-створюю уточнюючий звіт (Арт звіт) за 06/16 додаткова титулка + додаток 6 початковий з правильними даними на цього працівника.
Відправила.
Скасовуючий пакет пройшов, а у квитанції 1 до додаткового прийшла відповідь: Податковий док.звітності не відповідає формату, затвердженому ... . Звіт з зазначенням типу форми "додаткова" не повинен містити таблиць 1-4 ... Але ж у мене там лише додаток 6 і в титулці це вказано. В кабінеті платника взагалі пакет прийнято, але без додатку.
А Вы ошибочно создали два отдельных отчёта.
Теперь надо исправлять и ошибку, допущенную изначально, и ошибку, которую Вы допустили, неправильно исправляя предыдущую ошибку
Так, дякую, в ДПА теж так сказали, просто прочитала на якомусь сайті, що треба до кожної таблиці окремий титульний, а насправді:
-створюємо уточнюючий звіт на основі зданого, залишаємо в таблиці 5-6 конкретного працівника з помилкою, позначки скасовуючі всюди, плюс сюди ж копіюємо ці додатки, ставимо на них позначи початкові, і виправляємо помилку в даних працівника. Таким чином буде один титульний і 4 додатки в ньому (або 2, якщо виправляються тільки дод.6).
Консультація ДПА була вичерпною. Дякую також всім, хто відгукнувся. #kiss#
Опять не так. В АртЗвите не работал, но не думаю, что процедура создания в этой программе "скасуючего" в чём-то отличается от такой же процедуры в Медке.

Для создания "скасуючей" табл. 6 нужно навести мышку на табл. 6 отправленного и принятого ранее отчёта за соответствующий период, "клацнуть" правой кнопкой мыши и выбрать "Створити скасовуючу".
Появится "скасуючий" отчёт с двумя таблицами 6: "Початковой" и "Скасовуючей"
Зображення
После этого открываем "Початкову", вносим правильные данные по сотруднику; денежные показатели должны совпадать с принятым ранее отчётом. Проверяем. Сохраняем.

Открываем "Скасовуючу", вносим неправильные данные по сотруднику, которые надо отменить; денежные показатели и неправильные данные должны совпадать с принятым ранее отчётом. Т.е. полностью повторяем строчку из сданной табл. 6 Додатка 4. Проверяем. Сохраняем.

Тоже самое сделаем с "титульным": открываем, проверяем, сохраняем.

В результате получится один отчёт, содержащий 3 документа:
"Перелік таблиць звіту" ("титульний"),
"Початкова" табл. 6
"Скасовуюча" табл. 6.
....................................................
Если надо вносить изменения в табл. 5 - всё делается аналогично. В результате получаем один отчёт, содержащий 3 документа:
"Перелік таблиць звіту" ("титульний"),
"Початкова" табл. 5
"Скасовуюча" табл. 5.
Зображення
....................................................
Если надо полностью отменить данные в табл. 5 - всё делается аналогично. Только наводим мышку на новую созданную "Початкову" табл. 5 и удаляем её. В результате получаем один отчёт, содержащий 2 документа:
"Перелік таблиць звіту" ("титульний"),
"Скасовуюча" табл. 5.
Зображення
....................................................
Если надо полностью внести новые, пропущенные данные в табл. 5 - наводим мышку на табл. 5 отчёта, "клацаем" правой кнопкой мыши и выбираем "Створити додаткову". В результате получаем один отчёт, содержащий 2 документа:
"Перелік таблиць звіту" ("титульний"),
"Додаткова" табл. 5.
Зображення
....................................................

Предложенный Вами алгоритм исправления ошибок, когда нужно вносить исправления и в табл. 5, и в табл. 6 - неправильный; в один отчёт невозможно (технически) "впихнуть" и табл. 6, и табл. 5.
Не получится создать один отчёт, содержащий 5 документов:
"Перелік таблиць звіту" ("титульний"),
"Початкова" табл. 5
"Скасовуюча" табл. 5
"Початкова" табл. 6
"Скасовуюча" табл. 6.
В этом случае будет два отдельных, разных, отчёта - один с таблицами 5 и перечнем, другой с таблицами 6 и перечнем
Зображення

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

Яков писав:
Предложенный Вами алгоритм исправления ошибок, когда нужно вносить исправления и в табл. 5, и в табл. 6 - неправильный; в один отчёт невозможно (технически) "впихнуть" и табл. 6, и табл. 5.
Не получится создать один отчёт, содержащий 5 документов:
"Перелік таблиць звіту" ("титульний"),
"Початкова" табл. 5
"Скасовуюча" табл. 5
"Початкова" табл. 6
"Скасовуюча" табл. 6.
В этом случае будет два отдельных, разных, отчёта - один с таблицами 5 и перечнем, другой с таблицами 6 и перечнем
В Арт звіті так можна, звіт пройшов. Дякую, що відгукнулися!

jaddiha
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 518
З нами з: 09 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 148 разів
Подякували: 81 раз

Повідомлення jaddiha »

Подскажите, пожалуйста - задвоился отчет (вижу в кабинете), отправила второй не как новый звитный, а как звитный.
Инспекторам дозвониться не могу (((
скажите, как это исправлять?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

jaddiha писав:Подскажите, пожалуйста - задвоился отчет (вижу в кабинете), отправила второй не как новый звитный, а как звитный.
Инспекторам дозвониться не могу (((
скажите, как это исправлять?
звонити нікому не треба, береться до уваги останній поданий ,це по ЕСВ

jaddiha
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 518
З нами з: 09 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 148 разів
Подякували: 81 раз

Повідомлення jaddiha »

zoltan, я в кабинете вижу, что у меня недоимка, подозреваю что задвоение произошло из за того, что второй правильный отчет пошел с отметкой звітний, а не новий звітний.
Дозвонилась, попросили письмо в канцелярию принести.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

jaddiha писав:zoltan, я в кабинете вижу, что у меня недоимка, подозреваю что задвоение произошло из за того, что второй правильный отчет пошел с отметкой звітний, а не новий звітний.
Дозвонилась, попросили письмо в канцелярию принести.
не має в звіті ЕСВ "новий звітний" і це глюк податкової,про це вже писали на форумі,хоча я якщо даю повторно звіт по ЕСВ ( у фрізвіті) то даю "початкова нова" і нічого не задвоює

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Підкажіть, знайшла помилку в звіті з ЄСВ - в жовтні 2015 був прийнятий працівник, а 5 додаток я забула подати. Чи можу я в звіті за серпень подати 5 додаток, тип звіту: додаткова?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

MariNka92 писав:Підкажіть, знайшла помилку в звіті з ЄСВ - в жовтні 2015 був прийнятий працівник, а 5 додаток я забула подати. Чи можу я в звіті за серпень подати 5 додаток, тип звіту: додаткова?
можна ,тыльки в старій формі (*,pfz)

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”