3-тя група. Фізичні особи-підприємці

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Alisa2014 писав:Сегодня проверила ради интереса ФЛП знакомой в реестре плательщиков ед. налога,и я шоке- виключено 30.09.2015г. А она отчитывается по единому налогу по электронке до сих пор. Может ли такое быть. Отчеты все у нее приняты
Такое может быть.
Принятие отчётов не связано с тем, является ли ФОП - плательщиком ЕН, или нет.
Другое дело, что, если она продолжает сдавать декларации по ЕН, а плательщиком ЕН не является, то вскоре, после проверки, ей доначислят НДФЛ и ВС по майновым декларациям, которые её "заставят" сдать вместе с Додатком 5 по ЕСВ, а сданный - будет писать заявление, чтобы признали недействительным; штрафанут за несвоевременную сдачу майновых деклараций, Додатка 5, ну и будут штрафы по НДФЛ, ВС и ЕСВ.
Кроме того, возникнет вопрос с подтверждением затрат для декларирования.
+ РРО + Книга доходов и расходов + НДС...

Либо (в лучшем случае) - это просто глюк в реестре и она продолжает быть плательщиком ЕН
Зображення

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Подскажите пожалуйста, тоже решила проверить своих ФОП это нормально, что 3 группа все светятся дата перехода на ЕН 01.01.16??? или это только у меня такое?

Виктория Г.
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 11 грудня 2014, 11:29
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Виктория Г. »

@Лиса писав:Подскажите пожалуйста, тоже решила проверить своих ФОП это нормально, что 3 группа все светятся дата перехода на ЕН 01.01.16??? или это только у меня такое?
У мене аналогічна ситуація!
Думаю, це пов"язано зі зміною ставки ЄП з 4% до 5%, тому і дата 01/01/16 висвічується,
а можливо помилаюсь, виправте мене, будь ласка.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Виктория Г. писав:
@Лиса писав:Подскажите пожалуйста, тоже решила проверить своих ФОП это нормально, что 3 группа все светятся дата перехода на ЕН 01.01.16??? или это только у меня такое?
У мене аналогічна ситуація!
Думаю, це пов"язано зі зміною ставки ЄП з 4% до 5%, тому і дата 01/01/16 висвічується,
а можливо помилаюсь, виправте мене, будь ласка.
Правильно Вы думаете. Мало того, я недавно вносил изменения для ФОПа 3 гр. и в Витяге с реестра плательщиков ЕН тоже написано 01.01.2016 (хотя ФОП уже лет 5 как на ЕН 3гр. и не переходил ни с группы в группу, ни на ОСН).
Инспектор мне пояснила точно так же. "Автоматом" при формировании Витяга пишется такая дата. Правильную дату перехода на ЕН инспектору нужно вносить в Витяг "вручную"
Зображення

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Яков писав:
Виктория Г. писав:
@Лиса писав:Подскажите пожалуйста, тоже решила проверить своих ФОП это нормально, что 3 группа все светятся дата перехода на ЕН 01.01.16??? или это только у меня такое?
У мене аналогічна ситуація!
Думаю, це пов"язано зі зміною ставки ЄП з 4% до 5%, тому і дата 01/01/16 висвічується,
а можливо помилаюсь, виправте мене, будь ласка.
Правильно Вы думаете. Мало того, я недавно вносил изменения для ФОПа 3 гр. и в Витяге с реестра плательщиков ЕН тоже написано 01.01.2016 (хотя ФОП уже лет 5 как на ЕН 3гр. и не переходил ни с группы в группу, ни на ОСН).
Инспектор мне пояснила точно так же. "Автоматом" при формировании Витяга пишется такая дата. Правильную дату перехода на ЕН инспектору нужно вносить в Витяг "вручную"
спасибо))) в бумажном Вытяге у меня стоит 01.01.12 получала 21.04.16г. (менялась улица в связи с декмунизацией)

larissalopatko
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 04 листопада 2015, 01:08
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення larissalopatko »

Підприємець (ФОП, платник ПДВ, ЄП 3 група), купує устаткування у ТОВ з метою використання його у господарчої діяльності. Чи має ФОП право на податковий кредит з ПДВ? Чи показує ФОП свої витрати з придбання цього устаткування у книзі обліку доходів та расходів?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18766
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

larissalopatko писав:Підприємець (ФОП, платник ПДВ, ЄП 3 група), купує устаткування у ТОВ з метою використання його у господарчої діяльності. Чи має ФОП право на податковий кредит з ПДВ? Чи показує ФОП свої витрати з придбання цього устаткування у книзі обліку доходів та расходів?
Совершенно ни к чему дублировать свои вопросы в нескольких темах ( http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm6 ... spx#679412 )...

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня!
Взяла підприємця - книга не заповнена з 2011р., ост - підсумки 2010р. Можу я цю книгу продовжувати по сьогодні? Читала, що не обов’язково кожного року нову.

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
Взяла підприємця - книга не заповнена з 2011р., ост - підсумки 2010р. Можу я цю книгу продовжувати по сьогодні? Читала, що не обов’язково кожного року нову.
в 2012 были офиц. смены формы книги, Ваша может не подойти на сегодня.

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

novichok писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня!
Взяла підприємця - книга не заповнена з 2011р., ост - підсумки 2010р. Можу я цю книгу продовжувати по сьогодні? Читала, що не обов’язково кожного року нову.
в 2012 были офиц. смены формы книги, Ваша может не подойти на сегодня.
Не підкажете, які штрафи?

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”