Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

ANKO писав:
Ната2727 писав:перший раз по деці мінус
скажіть будь-ласка у рядок 19,1 в віконечко сума ставиться з якого рядка витяга? з першого? й чи обов я зкого її ставити, бо вже здала деку й квитанція прийшла, що прийнято...
Якщо є бюджетне відшкодування, то обовязково. В порядку заповненні це також передбачено.
ні не бюджетне відшодування, подаю лише дод 2

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ната2727 писав:
ANKO писав:
Ната2727 писав:перший раз по деці мінус
скажіть будь-ласка у рядок 19,1 в віконечко сума ставиться з якого рядка витяга? з першого? й чи обов я зкого її ставити, бо вже здала деку й квитанція прийшла, що прийнято...
Якщо є бюджетне відшкодування, то обовязково. В порядку заповненні це також передбачено.
ні не бюджетне відшодування, подаю лише дод 2
З рядка 19 визначається сума перевищення від'ємного значення над сумою, обчисленою відповідно до пункту 200 1.3 статті 200 1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації. Визначена сума вказується у рядку 19.1 та зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 21).

У разі якщо сума від'ємного значення (рядок 19) менша або дорівнює сумі, обчисленій відповідно до пункту 200 1.3 статті 200 1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації, рядок 19.1 не заповнюється.

Сума, обчислена відповідно до пункту 200 1.3 статті 200 1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації, зазначається у відповідному службовому полі у рядку 19.1;

Лелешка
Гений
Гений
Повідомлень: 467
З нами з: 26 січня 2013, 13:00
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Лелешка »

Добрый день!
Напомните пож, если механически небыли включены налоговые за июнь в деку, можна будет их вкл.в сентябрьскую или УР подавать?

Natalya_L
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 19 квітня 2012, 04:26
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Natalya_L »

Лелешка писав:Добрый день!
Напомните пож, если механически небыли включены налоговые за июнь в деку, можна будет их вкл.в сентябрьскую или УР подавать?
Якщо це ПН вхідні, тобто ПК, тоді так, можна включити у вересень.

Отже, належним чином складена та зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, яка не була включена до складу податкового кредиту в податковому періоді її складання та з дати складання якої не минуло 365 днів, може бути включена до складу податкового кредиту в наступних звітних (податкових) періодах протягом 365 календарних днів з дати її складання шляхом відображення сум податку в розділі II „Податковий кредит” податкової декларації з ПДВ.

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

доброго дня
подаю уточнюючу за 2015 рік, подавати по новій формі чи по старій?
якщо в 2015р в мене від'ємне значення ПДВ, то я нараховую суму штрафу 3%?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Ната2727 писав:доброго дня
подаю уточнюючу за 2015 рік, подавати по новій формі чи по старій?
якщо в 2015р в мене від'ємне значення ПДВ, то я нараховую суму штрафу 3%?
Подаете по форме, действующей на сегодня. 3% не платите, и если изменения в деке отражаются на последующих деках (а я так понимаю,что отражаются), то сдаете уточненки по цепочке. Также в окошечко ставите данные из вытяга на дату подачи уточненки.

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Sniper писав:
Ната2727 писав:доброго дня
подаю уточнюючу за 2015 рік, подавати по новій формі чи по старій?
якщо в 2015р в мене від'ємне значення ПДВ, то я нараховую суму штрафу 3%?
Подаете по форме, действующей на сегодня. 3% не платите, и если изменения в деке отражаются на последующих деках (а я так понимаю,что отражаются), то сдаете уточненки по цепочке. Также в окошечко ставите данные из вытяга на дату подачи уточненки.
так, змінюється, бо в квітні 2015р два рази включена одна й та ж сама ПН по под. кредиту
то це виходить уточнюючі треба подавати за кожний місяць окремо, починачи з квітня 2015р.???

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Ната2727 писав:
Sniper писав:
Ната2727 писав:доброго дня
подаю уточнюючу за 2015 рік, подавати по новій формі чи по старій?
якщо в 2015р в мене від'ємне значення ПДВ, то я нараховую суму штрафу 3%?
Подаете по форме, действующей на сегодня. 3% не платите, и если изменения в деке отражаются на последующих деках (а я так понимаю,что отражаются), то сдаете уточненки по цепочке. Также в окошечко ставите данные из вытяга на дату подачи уточненки.
так, змінюється, бо в квітні 2015р два рази включена одна й та ж сама ПН по под. кредиту
то це виходить уточнюючі треба подавати за кожний місяць окремо, починачи з квітня 2015р.???
Сколько тянется минус, столько и подаете...

Светлана6
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 липня 2014, 16:00
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Светлана6 »

Что-то не нашла тему о Додатке 3
Как всё-таки правильно его заполнять по-новому?
Я в таблице 2 в колонке 5 расписывала всю сумму из строки 1 таблицы 1, т.е. всё отрицательное значение
В колонке 6 соответственно расписана вся оплата имеющегося отрицательного значения
Сейчас налоговая проверяет возмещение за август. Инспектор сказал, что так расписывать не надо было (вроде недавно такая информация им поступила)
Вообще конечно нигде нету чётких инструкций, как его правильно заполнять, и в самой форме формулировки неоднозначные. Тот же 911 в статье и в видео говорил, что расписывать нужно весь отрицательный НДС, а теперь оказывается, не нужно

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Светлана6 писав:Что-то не нашла тему о Додатке 3
Как всё-таки правильно его заполнять по-новому?
Я в таблице 2 в колонке 5 расписывала всю сумму из строки 1 таблицы 1, т.е. всё отрицательное значение
В колонке 6 соответственно расписана вся оплата имеющегося отрицательного значения
Сейчас налоговая проверяет возмещение за август. Инспектор сказал, что так расписывать не надо было (вроде недавно такая информация им поступила)
Вообще конечно нигде нету чётких инструкций, как его правильно заполнять, и в самой форме формулировки неоднозначные. Тот же 911 в статье и в видео говорил, что расписывать нужно весь отрицательный НДС, а теперь оказывается, не нужно
В табл.2 додатку Д3 я розписала мінус оплачений і він дорівнює р.2 табл.1 Д3. Запит на перевірку отримала, зауважень поки не було.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”