= Заполнение БАЛАНСА строчка за строчкой =

Angelika Boshe
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 07 червня 2016, 16:56
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Angelika Boshe »

Tasa писав:
Angelika Boshe писав:#g_cray#
Подскажите пожалуйста, подали баланс за второй квартал, а потом решили уменьшить уставной капитал. Дата 26.06. нужно ли переподавать 2 квартал, где то прочитала что входит в силу после 3-х месяцев..
Якщо ви подали за 2 квартал, то це було точно після 30.06, так ? Коли саме прийняли рішення та внесли зміни у реєстратора у Статут?
швидше всього нічого вам не треба переподавать... Ви це все відобразите зараз у звіті за 3 квартал
фирма пришла с проблемами..зарегистрировали 26.06 уменьшение.а в б/у никто этого не сделал..сейчас смотрю в отчётность вижу баланс со старым уставным, и вижу дату уменьшения понимаю что просто не показали..или всё таки это обосновано.я всё таки склоняюсь к тому что нужно переподать...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Angelika Boshe писав:фирма пришла с проблемами..зарегистрировали 26.06 уменьшение.а в б/у никто этого не сделал..сейчас смотрю в отчётность вижу баланс со старым уставным, и вижу дату уменьшения понимаю что просто не показали..или всё таки это обосновано.я всё таки склоняюсь к тому что нужно переподать...
Фірма звітується як "малюк" ? По формі 1-м ?
Якщо так, то я б не морочила собі голову, все одно ви зараз все вирівняєте і за рік подасте правильно...імхо

Angelika Boshe
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 07 червня 2016, 16:56
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Angelika Boshe »

Tasa писав:
Angelika Boshe писав:фирма пришла с проблемами..зарегистрировали 26.06 уменьшение.а в б/у никто этого не сделал..сейчас смотрю в отчётность вижу баланс со старым уставным, и вижу дату уменьшения понимаю что просто не показали..или всё таки это обосновано.я всё таки склоняюсь к тому что нужно переподать...
Фірма звітується як "малюк" ? По формі 1-м ?
Якщо так, то я б не морочила собі голову, все одно ви зараз все вирівняєте і за рік подасте правильно...імхо
да "Фін.звіт суб'екта малого підприємництва",то есть можно просто подать сейчас подать баланс с правильными данными и всё?не накажут?#fool#

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

ИИИИИИИИ писав:
Aj писав:
ИИИИИИИИ писав: на начало - правильная была
тогда над чем колдовали внутри периода))?#g_crazy#
сейчас посмотрела баланс на конец 2015 года,там тоже разница на все теже 1,4 ,не равняется сумма в строке 2350 разнице строк 1420....

У меня это предприятие только этот третий квартал,наверное еще не успела столько там наколдовать...
значит,проблема с начала года тянется
Может дивиденты выдавали, тогда на использованную прибыль будет не сходиться разница по1420 и финрезультат 2350

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, выдала сотруднику ссуду 100 000 грн. на 3 года, повесила на сч. 183 - в балансе (малого предприятия) эту сумму показываем в строке 1090?
Или лучше учитывать на сч. 3771? И тогда сумма будет в оборотных активах баланса?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

blize писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, выдала сотруднику ссуду 100 000 грн. на 3 года, повесила на сч. 183 - в балансе (малого предприятия) эту сумму показываем в строке 1090?
Или лучше учитывать на сч. 3771? И тогда сумма будет в оборотных активах баланса?
Здається по вашому питанню http://magazine.faaf.org.ua/pozika-prac ... bliku.html
В залежності від того чи буде 163 рах чи 377 - будете відображати в балансі

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Tasa писав:
blize писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, выдала сотруднику ссуду 100 000 грн. на 3 года, повесила на сч. 183 - в балансе (малого предприятия) эту сумму показываем в строке 1090?
Или лучше учитывать на сч. 3771? И тогда сумма будет в оборотных активах баланса?
Здається по вашому питанню http://magazine.faaf.org.ua/pozika-prac ... bliku.html
В залежності від того чи буде 163 рах чи 377 - будете відображати в балансі
Судячи по змісту статті, так як в мене позика видана на строк більше 12 місяців, то вона вважається довгостроковою, і обліковується на рах. 183. Тож в балансі потрапить до строки 1090. Наче все вірно. Просто дотепер ця строчка в мене ніколи не була заповнена, а зараз настав той день)))))

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

blize писав:Судячи по змісту статті, так як в мене позика видана на строк більше 12 місяців, то вона вважається довгостроковою, і обліковується на рах. 183. Тож в балансі потрапить до строки 1090. Наче все вірно. Просто дотепер ця строчка в мене ніколи не була заповнена, а зараз настав той день)))))
Все буває в перший раз, як у пісні #drinks#

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Всім гарного понеділка!!! Я ( ТОВ на загальній системі ) орендую житлове приміщення у фіз особи.
До витрат по податковому обліку я не буду їх відносити.
Та у формі № 25 обовязково потрібно показати, вірно????

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Снежынка писав:Всім гарного понеділка!!! Я ( ТОВ на загальній системі ) орендую житлове приміщення у фіз особи.
До витрат по податковому обліку я не буду їх відносити.
Та у формі № 25 обовязково потрібно показати, вірно????
Так, все показуєте.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”