Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

voko писав:Поділіться, будь ласка, міркуваннями, чи нараховуєте собі податкове зобов’язання з ПДВ, списуючи різницю між фізичною та заліковою вагою під час реалізації с-г продукції?
якщо сільськогосподарські товари списуються понад норми їх природного убутку, в зв’язку з чим вони не можуть бути використані в межах господарської діяльності сільськогосподарського підприємства, то у податковому періоді, в якому відбувається їх списання, таке підприємство повинно здійснити нарахування податкових зобов’язань з ПДВ за основною ставкою та відобразити їх в рядку 1 розділу І «Податкові зобов’язання» податкової декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.
Яка ціна такої продукції? Собівартість?

Який код податкової накладної при такій операції?
А причому тут природний убуток?
Різниця між фізичною та заліковою вагою виникає в основному за рахунок вологості та засміченості, які перевищують базові показники, що потребує доведення зерна до цих показників шляхом очистки та сушіння.
Якщо ви здавали зерно на зберігання на елеватор, то там оформляється Акт-розрахунок, де враховується і усушка, і очистка, і природний убуток.
А якщо продаєте прямо на зернотрейдера чи переробника, то там в накладних ставиться фізична вага, а ціна регулюється актом-розрахунком з врахуванням усіх знижок.

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Підкажіть будь ласка, формую уточнюючу по спецдекларації в опз,при перевірці програма б*є помилку, рядок 18.1 ,що кол6=кол5-кол4,не виконані правила, я перевіряю ,все дорівнює ....тобто кол.5-кол4=кол 6, імпортувала в соту,при перевірці помилок не виявлено. Як діяти,чи може програма опз помилково бити помилку??????((

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

one--** писав:Підкажіть будь ласка, формую уточнюючу по спецдекларації в опз,при перевірці програма б*є помилку, рядок 18.1 ,що кол6=кол5-кол4,не виконані правила, я перевіряю ,все дорівнює ....тобто кол.5-кол4=кол 6, імпортувала в соту,при перевірці помилок не виявлено. Як діяти,чи може програма опз помилково бити помилку??????((
Доброго дня! Я не зважаю на видані помилки в опз тим паче що вони мають інформаційний характер , мені теж саме видає, я відправила звіт ,принятий ДПІ без помилок

Natali*F
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2013, 05:36
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Natali*F »

Здравствуйте, подскажите, пож-та, может ли предприятие сельхозпроизводитель продать свою продукцию(пшеницу, ячмень)(плательщик единого налога 4 группа), как можно дешевле(ниже рыночной стоимости). Может кто-то знает какие-то варианты. Может перевести в зерноотходы или еще что-то.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Natali*F писав:Здравствуйте, подскажите, пож-та, может ли предприятие сельхозпроизводитель продать свою продукцию(пшеницу, ячмень)(плательщик единого налога 4 группа), как можно дешевле(ниже рыночной стоимости). Может кто-то знает какие-то варианты. Может перевести в зерноотходы или еще что-то.
Все можна. Але! :)

Якщо продаєте продукцію нижче собівартості (нижче ціни придбання), то на різницю між ціною реалізації і ціною собівартості (придбання) маєте донарахувати податкове зобов’язання з ПДВ, сплатити його в держбюджет і відобразити в декларації 0110.

При цьому складаєте дві податкових накладних, одну на ціну реалізації, другу - на донарахування.

Бажано, звісно, орієнтуватись на "зважені ціни", середні для вашого регіону. Врешті все залежить від в’їдливості податківців, які перевірятимуть ваше підприємство.


one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Доброго дня! Хочу уточнити, розподілення ПК відносно дод9,Наприклад у мене по дод.9=70%на30%.ПК= обсяг постачання без ПДВ =10000,ПДВ =2000.Ми 10 000*70%(30%) і 2000*70%(30%),чи 10 000*70%(30%),а ,ПДВ вираховуємо з отриманого результату?Дякую!!!!!

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

one--** писав:Доброго дня! Хочу уточнити, розподілення ПК відносно дод9,Наприклад у мене по дод.9=70%на30%.ПК= обсяг постачання без ПДВ =10000,ПДВ =2000.Ми 10 000*70%(30%) і 2000*70%(30%),чи 10 000*70%(30%),а ,ПДВ вираховуємо з отриманого результату?Дякую!!!!!
А для чого ці заморочки результат буде однаковий наскільки я зрозуміла ваше питання , так же простіше 10 000*70%(30%),а ,ПДВ вираховуємо з отриманого результату

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

voko писав:
Natali*F писав:Здравствуйте, подскажите, пож-та, может ли предприятие сельхозпроизводитель продать свою продукцию(пшеницу, ячмень)(плательщик единого налога 4 группа), как можно дешевле(ниже рыночной стоимости). Может кто-то знает какие-то варианты. Может перевести в зерноотходы или еще что-то.
Все можна. Але! :)

Якщо продаєте продукцію нижче собівартості (нижче ціни придбання), то на різницю між ціною реалізації і ціною собівартості (придбання) маєте донарахувати податкове зобов’язання з ПДВ, сплатити його в держбюджет і відобразити в декларації 0110.

При цьому складаєте дві податкових накладних, одну на ціну реалізації, другу - на донарахування.

Бажано, звісно, орієнтуватись на "зважені ціни", середні для вашого регіону. Врешті все залежить від в’їдливості податківців, які перевірятимуть ваше підприємство.
и да... всякие там зерноотходы покажете к тому же в бюдж. декларации , а не спец....

Natali*F
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2013, 05:36
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Natali*F »

А почему зерноотходы на общую? Может есть какая то информация.
Еще один вопросик насчет единого налога и спецрежима ндс чего ждать 2017 году ? Скиньте ссылку на инфу если есть

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

Natali*F писав:А почему зерноотходы на общую? Может есть какая то информация.
Еще один вопросик насчет единого налога и спецрежима ндс чего ждать 2017 году ? Скиньте ссылку на инфу если есть
В ПКУ написано, что:
"сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) для цілей глави 1 розділу XIV цього Кодексу - продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1-24 УКТ ЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання;"

и ни слова про отходы...

хотя и ЗУ "Про державну підтримку сільського господарства України" № 1877-IV включает и отходы в сг продукцию... вопрос спорный!

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”