= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Sancho Panza писав:
мюсля писав:подскажите, кто как делает! надо отрывать квитанцию от ПКО на приходование общих сумм наличности, как например приходование выручки из РРО в кассу предприятия, разменной монеты? У нас в таких ПКО стоит Прийнято вид и ФИО кассира.
Я віддаю квитанцію касиру РРО що здав кошти. Теоретично це його страховка якщо я "потягну" цю суму із каси і скажу що він мені не здав виручку... Але досить часто основна касса і РРО в різних місцях, тоді виручку в основну касу здає не касир РРО, а третя особа (водій). В таких випадках люди відривають квитанцію від ПКО і викидають просто.
а если не отрывали, грубое нарушение? ПКО от того не станет недействительным?#blush#

Алена2016
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 19 жовтня 2016, 18:29
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Алена2016 »

Возник такой вопрос, который я не знаю даже как погуглить.

Если один человек вносит мне в кассу по ПКО две суммы , которые должны быть отражены по двум разным счетам, можно ли это сделать в ОДНОМ ПКО ? приблизительно такой вариант : Иванов платит 50 грн "членские взносы" на счет А и 50 грн "на ремонт дороги" на счет Б.
Сейчас я требую два ПКО. Но они пишутся вручную! это куча времени, не говоря уже об ошибках кассира :(

-мне предлагают вариант принять одним и указать ДВА счета через запятую.... но что-то мне такое совсем не нравится....
-мне видится какой-то вариант с транзитным счетом (? типа, как в банке 2902) с которого деньги уходят по счетам в соответствии с назначением платежа ....
Идеальный вариант - перевести кассира на компьютер и печатать ПКО - пока не предлагать ;)

vika_malay
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 20 жовтня 2016, 16:07

Повідомлення vika_malay »

Доброго дня.
Підкажіть будь-ласка: питання по введенню касової книги.
Підприємство яке знаходиться в Івано-Франківську відкриває магазин у Львові. Касовий апарат зареєструвала КОРО теж, за неосновним місцем обліку подали звіт 1-ОПП.
Як вести касову книгу. Бухгалтерія знаходиться в Івано-Франківську. У мене це перший магазин. Прочитала вже купу інформаціі
Знайшла ось таке : Підпунктом 4.2 пункту 4 Положення, зокрема, визначено, що відокремлені підрозділи підприємств, страхові агенти, брокери, розповсюджувачі лотерей, які здійснюють готівкові розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок та веденням книг обліку розрахункових операцій, але не проводять операцій з приймання (видачі) готівки за касовими ордерами, а також підприємці касової книги не ведуть.
Це значить що касової книги не потрібно. Підкажіть що робити. Дякую

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

vika_malay писав:Доброго дня.
Підкажіть будь-ласка: питання по введенню касової книги.
Підприємство яке знаходиться в Івано-Франківську відкриває магазин у Львові. Касовий апарат зареєструвала КОРО теж, за неосновним місцем обліку подали звіт 1-ОПП.
Як вести касову книгу. Бухгалтерія знаходиться в Івано-Франківську. У мене це перший магазин. Прочитала вже купу інформаціі
Знайшла ось таке : Підпунктом 4.2 пункту 4 Положення, зокрема, визначено, що відокремлені підрозділи підприємств, страхові агенти, брокери, розповсюджувачі лотерей, які здійснюють готівкові розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок та веденням книг обліку розрахункових операцій, але не проводять операцій з приймання (видачі) готівки за касовими ордерами, а також підприємці касової книги не ведуть.
Це значить що касової книги не потрібно. Підкажіть що робити. Дякую
Не нужна вам кассовая книга

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Алена2016 писав:Возник такой вопрос, который я не знаю даже как погуглить.

Если один человек вносит мне в кассу по ПКО две суммы , которые должны быть отражены по двум разным счетам, можно ли это сделать в ОДНОМ ПКО ? приблизительно такой вариант : Иванов платит 50 грн "членские взносы" на счет А и 50 грн "на ремонт дороги" на счет Б.
Сейчас я требую два ПКО. Но они пишутся вручную! это куча времени, не говоря уже об ошибках кассира :(

-мне предлагают вариант принять одним и указать ДВА счета через запятую.... но что-то мне такое совсем не нравится....
-мне видится какой-то вариант с транзитным счетом (? типа, как в банке 2902) с которого деньги уходят по счетам в соответствии с назначением платежа ....
Идеальный вариант - перевести кассира на компьютер и печатать ПКО - пока не предлагать ;)
если у вас ведется все в ручную, можно и ДЕСЯТЬ счетов закрывать

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

мюсля писав:
Sancho Panza писав:
мюсля писав:подскажите, кто как делает! надо отрывать квитанцию от ПКО на приходование общих сумм наличности, как например приходование выручки из РРО в кассу предприятия, разменной монеты? У нас в таких ПКО стоит Прийнято вид и ФИО кассира.
Я віддаю квитанцію касиру РРО що здав кошти. Теоретично це його страховка якщо я "потягну" цю суму із каси і скажу що він мені не здав виручку... Але досить часто основна касса і РРО в різних місцях, тоді виручку в основну касу здає не касир РРО, а третя особа (водій). В таких випадках люди відривають квитанцію від ПКО і викидають просто.
а если не отрывали, грубое нарушение? ПКО от того не станет недействительным?#blush#
Не действительным не станет, просто нарушение ведения кассовых операций. Оторвите да и забудьте, а свои ксерокопии и фотоснимки проверяющие себе на память пусть оставят.

rey
Гений
Гений
Повідомлень: 445
З нами з: 03 вересня 2015, 09:07
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 131 раз

Повідомлення rey »

у кого есть бланк "Заява на переказ готівки" в excel - сбросьте, пожалуйста, на почту olga13mon@mail.ru
спасибо!

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

подскажите, пожалуйста! в РКО на сдачу выручки в банк реквизиты: Видати, Одержав, Пидпис одержувача, За не заполняются только в случае если выручку в банк везет кассир? Если кассир выдает выручку директору и он едет в банк, то РКО надо составлять по типу РКО на выдачу денег под отчет?

Marina1206
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 23 вересня 2016, 12:52
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Marina1206 »

У меня похожий вопрос, закрываем торговую точку, на конец дня в кассе остается наличка.Работаем с РРО. Я так понимаю, что нужно делать служебную выдачу на всю сумму, чтобы обнулить кассу, так как РРО больше не будет эксплуатироваться и делаем рко на эту сумму, а на следующий день сдача этой выручки в банк на р/с. Нужно ли делать под отчет?? Спасибо

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо знято готівку з рахунку п-ва,в банківські платіжці вказано для виплати оренди за земельні паї, чи можуть ці кошти бути розподілені по іншому, наприклад 80% за ті ж паї,20%-як поворотня фін допомога працівнику? Дякую!!!

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”