Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

daap писав:Здравствуйте! предприниматель. получил новые ключи. хотел отправить новый договор. Работаю в программе "Єдине вікно подання ..."
вроди новая форма J13911 я так понял для этого? как его подписывать? (у меня подпись и печать - новые полученные ключи)
при подписи требует подписать и подпись и печать.
В меню "Налаштування захисту" - "Профіль підприємства" - настройте в соответствии с имеющимися у вас ЭЦП.

Или воспользуйтесь демо-Сонатой для создания/отправки договора и отправки отчетов

daap
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 25 жовтня 2016, 22:31
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення daap »

Спасибо! разобрался - ПО Єдине вікно - не принимало мой ключ ПЕЧАТЬ. почему не знаю. Поэтому удалось все сделать в iFin - там это оказалось удобно, хорошо автоматизировано.
есть ли кто тут с новыми ключами недавно полученными - работают ли они в Єдине вікно ?

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

daap писав:Спасибо! разобрался - ПО Єдине вікно - не принимало мой ключ ПЕЧАТЬ. почему не знаю. Поэтому удалось все сделать в iFin - там это оказалось удобно, хорошо автоматизировано.
есть ли кто тут с новыми ключами недавно полученными - работают ли они в Єдине вікно ?
Доброго дня! цікавить теж питання чи можна через єдине вікно подавати звітність, реєструвати податкові накладні , до поки податкова непідписує договір , я так розумію що для роботи в єдиному вікні договір непотрібен , якщо це можливо то податкова вимушена буде не затягувати з підписанням договору , сенсу їй небуде
Хоча з нового року як відмінять мараторій на перевірки то в податківців будуть всі права для того щоб блокувати всі звіти та податкові, як завжди добра нечекати

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

boryszh писав:
Бабушка писав:Дякую ! чесно кажучи цим сайтом користуюсь но додуматись перевірить дані податкової розуму мабудь не вистачило , перевірила за кодом видає відділення якому підпорядкований наш район , но в нас є своє відділення начальник і т. д., крім аудиту , ми подаємо на наше відділення тепер і сама не знаю як правильно повинно бути , та мабудь вони і самі не знають , треба задать це питання в область , хоча думаю що тільки витрачу час
Доброго дня. Чи вирішилось Віше питання з реєстрацією Договора в податковій (Бориспольському відділенні). Я прости читав Ваші пости і в мене таж сама проблема. А також до неправильної адреси додалась і помилка з неправильною посадовою особою. Якщо у Вас все вирішилось, чи не можете Ви надати необхідні реквізити для договору. Дякую
Питання вирішили через подання :Електронні звернення від громадян приймаються у ДФС на електронну адресу zvernennya@sfs.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника.
За цим зверненням в нашу податкову прийшов запит в чому причина , податкова зателефонувала нам ,що договір вже підписано , і попросили щоб я написала знову звернення що все впорядку

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Не могу не поделиться своим счастьем: вчера в Деснянскую налоговую г. Киева отправила Договор по ФОПу (начитавшись комментов на сайте в строке адрес дописала мэйл), сегодня Договор уже принят!!! Просто чудо!

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Sniper писав:Не могу не поделиться своим счастьем: вчера в Деснянскую налоговую г. Киева отправила Договор по ФОПу (начитавшись комментов на сайте в строке адрес дописала мэйл), сегодня Договор уже принят!!! Просто чудо!
Действительно-радость. Поздравляю. А у меня в начале ноября заканчиваются ключи, и я попытаюсь обойти договор и отправлю уведомление про новые сертификаты. Посмотрю, как все пройдет.

Александр2301
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 19 травня 2015, 19:26
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Александр2301 »

Подскажите, как долго Печерская налоговая подписывает договор?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Александр2301 писав:Подскажите, как долго Печерская налоговая подписывает договор?
Мне на 4 рабочий день подписали

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Тюша писав:
Sniper писав:Не могу не поделиться своим счастьем: вчера в Деснянскую налоговую г. Киева отправила Договор по ФОПу (начитавшись комментов на сайте в строке адрес дописала мэйл), сегодня Договор уже принят!!! Просто чудо!
Действительно-радость. Поздравляю. А у меня в начале ноября заканчиваются ключи, и я попытаюсь обойти договор и отправлю уведомление про новые сертификаты. Посмотрю, как все пройдет.
Спасибо)))) Я через повидомлення подписывала в августе, на следующей день принято было. На форуме читала, что вроде только Украина выдает ключи до окончания действующих, и что это неправильно с точки зрения закона, но если можно отправить повидомлення и не экстрималить с договорами, гадая на ромашке: примут-не примут , то очень даже хорошо, что они так делают

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Тюша писав:
Sniper писав:Не могу не поделиться своим счастьем: вчера в Деснянскую налоговую г. Киева отправила Договор по ФОПу (начитавшись комментов на сайте в строке адрес дописала мэйл), сегодня Договор уже принят!!! Просто чудо!
Действительно-радость. Поздравляю. А у меня в начале ноября заканчиваются ключи, и я попытаюсь обойти договор и отправлю уведомление про новые сертификаты. Посмотрю, как все пройдет.
только если есть время. На эксперименты.
ГНИ в день окончания ключей расторгает договор. Кому-то шлет об этом факте уведомление, а кому-то - не шлет.
у меня в понедельник: в 17-59 отослала договор, в 18-15 его подписали.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”