«Єдине вікно подання електронної звітності» і не тільки

Подання звітності в електронному вигляді
opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

Светлана Viktorovna писав:
Светлана Viktorovna писав:
Светлана Viktorovna писав: Cпасибо, с почтой разобралась, действиьельно нужно было через jmail отправлять.
А теперь, когда отправила отчет, квитанция не расшифровывается, пишет "сертификаты не знайдено"
Я сертификаты сразу загрузила, почему программа их не видит?
Начала разбираться. Власник сертифіката: Державна фіскальна служба України. Строк чинності: 21.11.2014-21.11.2016. Что это означает? И где брать другие сертификаты, действующие?
Обновите Единое окно

Светлана Viktorovna
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 08 листопада 2013, 12:47
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Светлана Viktorovna »

opz писав:
Светлана Viktorovna писав:
Светлана Viktorovna писав: Я сертификаты сразу загрузила, почему программа их не видит?
Начала разбираться. Власник сертифіката: Державна фіскальна служба України. Строк чинності: 21.11.2014-21.11.2016. Что это означает? И где брать другие сертификаты, действующие?
Обновите Единое окно
Коллеги огромное спасибо!!! Оказывается есть обновление 1.25.4.1 где есть новые сертификаты ДФС, к сожалению на сайте Бухгалтер 111 их нет

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

Светлана Viktorovna писав:
opz писав:
Светлана Viktorovna писав: Начала разбираться. Власник сертифіката: Державна фіскальна служба України. Строк чинності: 21.11.2014-21.11.2016. Что это означает? И где брать другие сертификаты, действующие?
Обновите Единое окно
Коллеги огромное спасибо!!! Оказывается есть обновление 1.25.4.1 где есть новые сертификаты ДФС, к сожалению на сайте Бухгалтер 111 их нет
а почему вы решили, что они должны быть на сайте Бухгалтер 111?

Есть официальный сайт ГФС (именно ГФС разработчик Единого окна) - там уже давно есть эта версия.

Светлана Viktorovna
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 08 листопада 2013, 12:47
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Светлана Viktorovna »

opz писав:
Светлана Viktorovna писав:
opz писав: Обновите Единое окно
Коллеги огромное спасибо!!! Оказывается есть обновление 1.25.4.1 где есть новые сертификаты ДФС, к сожалению на сайте Бухгалтер 111 их нет
а почему вы решили, что они должны быть на сайте Бухгалтер 111?

Есть официальный сайт ГФС (именно ГФС разработчик Единого окна) - там уже давно есть эта версия.
Всегда пользовалась сайтом Бухгалтер 911 по обновлению (огромное им спасибо), никогда не обновляла ч/з ГФС, даже не знала что нужно на сайте ГФС искать самые новые обновления пока не позвонила на гарячую линию. ВСЕМ СПАСИБО!!

alxif
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 грудня 2016, 13:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення alxif »

Доброго дня!
Після оновлення до версії 1.25.5.0 перестали йти звіти. Отримую помилку протоколу (500) -err ssl handshake.
Пошта на gmail.com . Перевіряв дату/час/рік/часовий пяс - все норм. Через поштовий клієнт(Thunderbird) пошта як йшла так і йде, а через вікно - ні.
В gmail влючено дозвіл на відправку пошти малобезпечними додатками.
Перевстановлював з нуля, оновлював - результат той самий. Оновив Java - не помогло.
Система - win8.1/64 . Підкажіть будь ласка що бракує, куди копати? Звіт я вже послав так(через веб інтерфейс гугла), в податковій сказали що прийшов.
То би ще нічого, але квитанції при імпорті і розшифровці поміщаються в архів, при переході в архів я їх не знаходжу(відобразити усі/за місяць/сьогодні), тобто сам дізнатись і роздрукувати результат не можу.
Наперед вдячний за відповідь.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

alxif писав:Доброго дня!
Після оновлення до версії 1.25.5.0 перестали йти звіти. Отримую помилку протоколу (500) -err ssl handshake.
Пошта на gmail.com . Перевіряв дату/час/рік/часовий пяс - все норм. Через поштовий клієнт(Thunderbird) пошта як йшла так і йде, а через вікно - ні.
В gmail влючено дозвіл на відправку пошти малобезпечними додатками.
Перевстановлював з нуля, оновлював - результат той самий. Оновив Java - не помогло.
Система - win8.1/64 . Підкажіть будь ласка що бракує, куди копати? Звіт я вже послав так(через веб інтерфейс гугла), в податковій сказали що прийшов.
То би ще нічого, але квитанції при імпорті і розшифровці поміщаються в архів, при переході в архів я їх не знаходжу(відобразити усі/за місяць/сьогодні), тобто сам дізнатись і роздрукувати результат не можу.
Наперед вдячний за відповідь.
Самое простое - это воспользоваться другой программой #drinks#

alxif
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 грудня 2016, 13:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення alxif »

opz писав:
alxif писав:Доброго дня!
Після оновлення до версії 1.25.5.0 перестали йти звіти. Отримую помилку протоколу (500) -err ssl handshake.
Пошта на gmail.com . Перевіряв дату/час/рік/часовий пяс - все норм. Через поштовий клієнт(Thunderbird) пошта як йшла так і йде, а через вікно - ні.
В gmail влючено дозвіл на відправку пошти малобезпечними додатками.
Перевстановлював з нуля, оновлював - результат той самий. Оновив Java - не помогло.
Система - win8.1/64 . Підкажіть будь ласка що бракує, куди копати? Звіт я вже послав так(через веб інтерфейс гугла), в податковій сказали що прийшов.
То би ще нічого, але квитанції при імпорті і розшифровці поміщаються в архів, при переході в архів я їх не знаходжу(відобразити усі/за місяць/сьогодні), тобто сам дізнатись і роздрукувати результат не можу.
Наперед вдячний за відповідь.
Самое простое - это воспользоваться другой программой #drinks#
Підкажіть будь ласка провірений вами фріварний варіант, бо вже забембався з тими "покращеннями/полегшеннями/новаціями"(автори ПЗ не винні, не випускали б апдейт, якби "законотворці" не "назаконотворили").
PS:Я деколи матюгаюсь при нововведеннях, но вихід знаходжу(най навіть через гланди) - у мене риторичне питання: як собі раду дають люди, котрі до техніки не мають відношення тобто бухгалтери/підприємці?...

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

alxif писав:
opz писав:
alxif писав:Доброго дня!
Після оновлення до версії 1.25.5.0 перестали йти звіти. Отримую помилку протоколу (500) -err ssl handshake.
Пошта на gmail.com . Перевіряв дату/час/рік/часовий пяс - все норм. Через поштовий клієнт(Thunderbird) пошта як йшла так і йде, а через вікно - ні.
В gmail влючено дозвіл на відправку пошти малобезпечними додатками.
Перевстановлював з нуля, оновлював - результат той самий. Оновив Java - не помогло.
Система - win8.1/64 . Підкажіть будь ласка що бракує, куди копати? Звіт я вже послав так(через веб інтерфейс гугла), в податковій сказали що прийшов.
То би ще нічого, але квитанції при імпорті і розшифровці поміщаються в архів, при переході в архів я їх не знаходжу(відобразити усі/за місяць/сьогодні), тобто сам дізнатись і роздрукувати результат не можу.
Наперед вдячний за відповідь.
Самое простое - это воспользоваться другой программой #drinks#
Підкажіть будь ласка провірений вами фріварний варіант, бо вже забембався з тими "покращеннями/полегшеннями/новаціями"(автори ПЗ не винні, не випускали б апдейт, якби "законотворці" не "назаконотворили").
PS:Я деколи матюгаюсь при нововведеннях, но вихід знаходжу(най навіть через гланди) - у мене риторичне питання: як собі раду дають люди, котрі до техніки не мають відношення тобто бухгалтери/підприємці?...
Бесплатные программы хороши для подачи отчетности "метрвых" предприятий.
Для плательщиков НДС и для Акцизных отчетов - желательно пользоваться нормальным, коммерческим ПО. И не говорите, что работающее предприятие, которое торгует водкой-сигаретами не в состоянии найти 280 грн (физ.лицо) на лицензию (580 для юр.лица)

Если покупка лицензии вами в принципе невозможна - тогда пользуйтесь бесплатными:
- Единое окно
- Кабинет плательщика
- ZvitOK

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1999
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1396 разів

Повідомлення SonataEvol »

alxif писав: як собі раду дають люди, котрі до техніки не мають відношення тобто бухгалтери/підприємці?...
Я гадаю - наймають людей, які мають до цього відношення)
А підприємець у цей час, цілком віддавшись власній справі, заробить достатньо грошей, щоб цього спеціаліста оплатити. Ще й залишиться :)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

alxif
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 грудня 2016, 13:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення alxif »

Дякую за інформацію!
а стосовно:
opz писав:
alxif писав:
opz писав: ви помиляєтесь, крамничка невеличка і знаходиться в селі(котре на жаль входить до міста - ліцензія за міськими тарифами... ), тобто на 100 дворів стільки алкоголіків нема щоб перекрити саму ліцензію. Ліцензію змушені брати через те що інакше клієнти котрі поїдуть за пивом чи дзигарами до міста затаряться вже й продуктами там же.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”