Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
новостворений бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 травня 2016, 11:20
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення новостворений бух »

Вика23 писав:
новостворений бух писав:
Вика23 писав:а поданные в ГНИ балансы такие же, как и Вы видите, миллионные?
так! #g_crazy#
поэтому возникнет масса вопросов от НИХ!!!!!!!!!!!!!!, если ВЫ "сторно" все уберете в настоящем периоде.
Я бы корректировала бы хотя-бы прошлый год. И сдала бы новый баланс.
в мене руки опускаються )))) тому й питаю у вас! #sigh#

новостворений бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 травня 2016, 11:20
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення новостворений бух »

Aj писав:
Вика23 писав:
новостворений бух писав: так! #g_crazy#
поэтому возникнет масса вопросов от НИХ!!!!!!!!!!!!!!, если ВЫ "сторно" все уберете в настоящем периоде.
Я бы корректировала бы хотя-бы прошлый год. И сдала бы новый баланс.
корректируйте 2014-2015, а 2016 делайте уже правильно)))
Вы же там продолжать работать будете?#g_haha# Вот и почистите для себя #g_dance#
На фин результат это не повлияет, декларацию за 2015 пересдавать не нужно будет.
просто зара дивлюся на баланси і бачу що там виправляти тре якнайменш з 2005 року....#g_crazy#

LiK@
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 травня 2016, 11:30
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення LiK@ »

новостворений бух писав:
Aj писав:
Вика23 писав: поэтому возникнет масса вопросов от НИХ!!!!!!!!!!!!!!, если ВЫ "сторно" все уберете в настоящем периоде.
Я бы корректировала бы хотя-бы прошлый год. И сдала бы новый баланс.
корректируйте 2014-2015, а 2016 делайте уже правильно)))
Вы же там продолжать работать будете?#g_haha# Вот и почистите для себя #g_dance#
На фин результат это не повлияет, декларацию за 2015 пересдавать не нужно будет.
просто зара дивлюся на баланси і бачу що там виправляти тре якнайменш з 2005 року....#g_crazy#
возможно поможет статья https://i.factor.ua/journals/nibu/2016/ ... 18139.html

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

терпеть не могу старые бока.
Я с апреля прошлого года взяла фирму. Без бух.учета. Ну, или мне его не отдали. Но баланс был)))
Я восстановила январь-март, сама, без допоплаты. А сальдо на начало поставила из баланса.
Я же собиралась долго работать)))
Меня попросили, с 01 ноября оставить работу. Сказали, что очень дорогая)))
Новый бух спрашивает: а где бухучет до 01.01.15???? Фирма работает с марта 2014 года.
и чего это я возмутилась?

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

новостворений бух писав: просто зара дивлюся на баланси і бачу що там виправляти тре якнайменш з 2005 року....#g_crazy#
3 последних года
а на 31.12.2013 одной исправительной проводкой выводите нужное )))) сальдо

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

LiK@ писав:
новостворений бух писав:
Tasa писав: Мддаааа... як я вас розумію #dirol#
Якщо чесно, то я б на вашому місці виправила оборотку,як ви і вказали, ручними операціями в поточному періоді і за свій період відзвітувалася з правильними циферками ) імхо
Себто зробити операціями все як має бути, наприклад 01.01.2016 і не виправляти попередні баланси? Чи просто залишити як було, і почати вже правильно вести у своєму періоді?
Я бы посоветовала не трогать предыдущие периоды, а в текущем периоде составить бухгалтерскую справку на исправление ошибки красным сторно и с правильной проводкой общей суммой, в 1с провести вручную, на конец периода будут правильные остатки.
Приєднуюся до колег: не чіпати попередні періоди.
1. Прицепити ці всі помилки до річної інвентаризації (в результаті річної інвнтаризації за такими рахунками ... виявлено таке то), виправити все в поточному періоді і на кінець року зробити картинку. #ok#
2. Обов,язково зробити з податковою звірку і взяти акти.

новостворений бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 травня 2016, 11:20
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення новостворений бух »

Добридень! Порадьте будь ласка як поступити у такому питанні...Виявлено, що мої залишки по розрахунках з бюджетом (641) аж ніяк не відповідають дійсності...Все що від мене залежало - виправлено і ситуація вже схожа на нормальну, АЛЕ дещо залишається...А саме -
1) залишки Дт по "комунальному податку", Дт по ПДФО (у кабінеті лектронному за нами ніякої переплати не числиться і щось доказувати немає бажання) Якими проводками можна виправити ситуацію макисмально коректно ?
2) І ще...Є купа подакових накладних (кредиту) які з деяких причин (помилкові, не зареєстровані, або просто не потрібні були...) не включено до декларації та не проведені в базі і вони числяться як "неодержані ПН" Як виправити ситуацію тут? Я не хочу відносити їх ні до яких витрат, позаяк там аут повний, це тягнеться роками....Я так розумію їх не проводиили аби вони не потрапили до докі з пдв..
ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПОРАДИ!

новостворений бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 травня 2016, 11:20
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення новостворений бух »

допоможіть будь ласка !

koziar.ta
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 16 лютого 2015, 14:08
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення koziar.ta »

Всем доброго времени суток!!!
Подскажите,как считаете!!!:
За 2015 год. налоговая "уговорила"снять расходы по прибыли,что бы была нормальная налоговая нагрузка,я их в расходы будущих периодов засунула,а теперь как?
Лучше наверно уточненку по прибыли за 2015 сдать+уточненный баланс??или похоронить их в расходах будущих периодах??
#clamping# #clamping# #clamping#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

koziar.ta писав:Всем доброго времени суток!!!
Подскажите,как считаете!!!:
За 2015 год. налоговая "уговорила"снять расходы по прибыли,что бы была нормальная налоговая нагрузка,я их в расходы будущих периодов засунула,а теперь как?
Лучше наверно уточненку по прибыли за 2015 сдать+уточненный баланс??или похоронить их в расходах будущих периодах??
#clamping# #clamping# #clamping#
о каких суммах идет речь?

Відповісти

Повернутись до “Статистика”