20-ОПП: що, де, коли, як?

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Давидюк писав:
Уляна7 писав:Доброго дня усім.Питаю слушної поради.Новостворене ТОВ,діяльність допоки не ведеться,складів-цехів немає,для організації взяли в оренду легкове авто у ФОП.Перечитала майже усі сторінки даної теми і бачу неоднозначні погляди на схожу ситуацію-подавати таки на орендований автомобіль 20 опп,чи не подавати.Консультувалась телефоном у своїй податковій-теж відповідь неоднозначна "Не знаю,треба читати....".Напевне хтось стикався вже безпосередньо і точно знає-подавати 20-опп чи ні?


Треба.Я здала,Київ,Деснянський,але інспектор сказала,що вперше таке бачить, щоб на оренду авто здавали 20ОПП.
да конечно, то вы попали не того, наверное, сдаю уже 5 лет на оренду авто

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

Маруся10 писав:
Давидюк писав:
Уляна7 писав:Доброго дня усім.Питаю слушної поради.Новостворене ТОВ,діяльність допоки не ведеться,складів-цехів немає,для організації взяли в оренду легкове авто у ФОП.Перечитала майже усі сторінки даної теми і бачу неоднозначні погляди на схожу ситуацію-подавати таки на орендований автомобіль 20 опп,чи не подавати.Консультувалась телефоном у своїй податковій-теж відповідь неоднозначна "Не знаю,треба читати....".Напевне хтось стикався вже безпосередньо і точно знає-подавати 20-опп чи ні?


Треба.Я здала,Київ,Деснянський,але інспектор сказала,що вперше таке бачить, щоб на оренду авто здавали 20ОПП.
да конечно, то вы попали не того, наверное, сдаю уже 5 лет на оренду авто
Я тоже здивувалася такої відповіді,чуть не передумала)))

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Давидюк писав:
Маруся10 писав:
Давидюк писав:

Треба.Я здала,Київ,Деснянський,але інспектор сказала,що вперше таке бачить, щоб на оренду авто здавали 20ОПП.
да конечно, то вы попали не того, наверное, сдаю уже 5 лет на оренду авто
Я тоже здивувалася такої відповіді,чуть не передумала)))
не сдача 170 и юрики 510 - правильно что не передумали

toshik
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 30 березня 2017, 10:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення toshik »

Вітаю! Підкажіть, будь ласка. ФОП 2-а група на ЄП. Орендую офіс в іншому районі міста, не за місцем проживання, де й проваджу госпдіяльність (надання перукарських послуг). А площу, що не використовується мною, здаю в суборенду: один кабінет здаю двом ФОПам по півмісяця кожному.

1) Чи потрібно мені при подачі повідомлення за формою 20-ОПП поставити відмітку навпроти "Прошу взяти на облік за неосновним місцем обліку за місцезнаходженням об’єкта оподаткування"?
2) Якщо треба стати на облік за неосновним місцем обліку, то куди подавати звіт 1-ДФ, якщо немає найманих працівників, а тільки нараховується дохід Орендодавцю ФОПу на ЄП, плюс покупка дрібниць у інших ФОПів теж на ЄП, потрібних для ведення діяльності (матеріали, канцтовари тощо). За основним чи неосновним місцем обліку?
3) Звіт з ЄП та ЄСВ й майнова декларація подається за основним місцем обліку?
3) Як правильно заповнити таблицю "Відомості про об'єкти оподаткування": першою строчкою я подаю дані про приміщення, яке я орендую (первинне надання) з позначкою в гр.9 "орендується". Потім друга строчка: той самий об'єкт тільки вже про зміну відомостей про об'єкт оподаткування й з позначкою у гр.9 "здається в оренду"? Правильно?
4) Якщо один кабінет здається одразу двом підприємцям (по півмісяця кожному), то такий кабінет вказується в таблиці двічі з різним ідентифікатором чи один раз?

Дякую за допомогу!

tat-ka
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 28 грудня 2016, 19:56

Повідомлення tat-ka »

Здравствуйте, вопрос, возможно, не по теме, но все-таки... ООО хочет СДАТЬ свой автомобиль физлицу-предпринимателю. Как это оформить? И да, надо ли сдавать 20-ОПП по месту регистрации ФЛП.

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день! Подскажите, фирма прекратила аренду помещения. 20ОПП сдавала на начало аренды (другой район) и зарегистрировалась плательщиком НДФЛ. После расторжения договора аренды надо опять подавать 20 ОПП? Надо сниматься с регистрации плательщика НДФЛ? В какие сроки? Ест штраф если 10 дней уже прошло?

Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

Але чому потрібно здавати,якщо такого як "новий об'єкт оподаткування" не виникає (принаймі в моєму випадку)Ані податку,ані збору....

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Наше підприємство переїхало на новий орендований офіс.
Чи потрібно подавати 20ОПП?
В які терміни подавати ?
Чи обовязково ставати на облік в податкову в район орендованого приміщення?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Снежынка писав:Наше підприємство переїхало на новий орендований офіс.
Чи потрібно подавати 20ОПП?
В які терміни подавати ?
Чи обовязково ставати на облік в податкову в район орендованого приміщення?
в течении 10 дней от реестрации

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Маруся10 писав:
Снежынка писав:Наше підприємство переїхало на новий орендований офіс.
Чи потрібно подавати 20ОПП?
В які терміни подавати ?
Чи обовязково ставати на облік в податкову в район орендованого приміщення?
в течении 10 дней от реестрации
від дати реєстрації чого?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”