Виправлення помилок в формах звіту 1 ДФ ◾"Звітний новий" чи "Уточнюючий"◾

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Blackdra писав:
Нина1801 писав:
ANKO писав: Почитайте порядок заповнення 1 ДФ 2 порція не для виправлення помилок...
У мене така ж сама проблема,що потрібно додати ФОПів в уже здану 1-ДФ за І кв.2017 і в фрі звіті формує доповнення по принципу,який я описала вище.Ви пишете,що порція 2 не для виправлення помилок,але це не помилка,це додаток до звіту,
Вот и я так думаю, мы же ничего не исправляем, просто дополняем, отправили как 2 порцию
Якщо ви не вказали п-ця з кодом 157 то їх не потрібно вказувати в 1ДВ.
А додати рядок потрібно подати ще один звіт з рядком який ви не включили в попередній звіт, не дублюючи всі рядки попереднього.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

NATA888 писав:
Blackdra писав:
Нина1801 писав: У мене така ж сама проблема,що потрібно додати ФОПів в уже здану 1-ДФ за І кв.2017 і в фрі звіті формує доповнення по принципу,який я описала вище.Ви пишете,що порція 2 не для виправлення помилок,але це не помилка,це додаток до звіту,
Вот и я так думаю, мы же ничего не исправляем, просто дополняем, отправили как 2 порцию
Якщо ви не вказали п-ця з кодом 157 то їх не потрібно вказувати в 1ДВ.
А додати рядок потрібно подати ще один звіт з рядком який ви не включили в попередній звіт, не дублюючи всі рядки попереднього.
\

Цитата з порядку п.2.4
Якщо штатна чисельність працівників є більшою ніж 1000 осіб, можливе подання податкового розрахунку кількома порціями, кожна з яких являє собою окремий податковий розрахунок із своїм номером порції.

Blackdra
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 06 квітня 2016, 13:59
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 66 разів

Повідомлення Blackdra »

ANKO писав:
NATA888 писав:
Blackdra писав: Вот и я так думаю, мы же ничего не исправляем, просто дополняем, отправили как 2 порцию
Якщо ви не вказали п-ця з кодом 157 то їх не потрібно вказувати в 1ДВ.
А додати рядок потрібно подати ще один звіт з рядком який ви не включили в попередній звіт, не дублюючи всі рядки попереднього.
\

Цитата з порядку п.2.4
Якщо штатна чисельність працівників є більшою ніж 1000 осіб, можливе подання податкового розрахунку кількома порціями, кожна з яких являє собою окремий податковий розрахунок із своїм номером порції.
Ну, у нас уже принято, пришла 2-я квитанция

leda2002
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 квітня 2017, 19:23
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення leda2002 »

Вітаю.
У звіті не вказала номер телефону.
Підкажіть, будьте ласкаві, як виправити таку помилку?

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

leda2002 писав:Вітаю.
У звіті не вказала номер телефону.
Підкажіть, будьте ласкаві, як виправити таку помилку?
Я б нічого не міняла і не добавляла.

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Доброго дня!
У зданому звіті 1Дф Вз показали помилково в рядку "Військовий збір - виключення" #wall# #wall# #wall# Як виправити цю помилку ????? Такі ж помилки допущені в звітах за 2,3,4кв. 2016 року. Підкажіть будь-ласка, хто знає.
Дякую))))

IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

Подскажите пожалуйста, первый раз подаю нову звитну 1дф. Забыла включить выплату одному ФОПу. Буду подавать нову звитну. В ней буду указывать только одну строку в разделе 1 с информацией про этого забытого ФОПа. Вопрос - заполняется ли при этом итоговая строчка в разделе 1? В ЗИРе написано, что итоговую строку в уточненке и новом звитном по 1дф заполнять не нужно, но что-то я сомневаюсь. И нужно ли заполнять №порции в новом звитном отчете

MartiniI
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 04 лютого 2016, 14:00
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення MartiniI »

Добрый день. Нашла ошибку в отчете за 4 квартал 2016. Вместо кода 153 написала 157. Посоветуйте, пожалуйста, сдавать ли уточненку? грозит ли наказание за ее подачу?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

IrinD писав:Подскажите пожалуйста, первый раз подаю нову звитну 1дф. Забыла включить выплату одному ФОПу. Буду подавать нову звитну. В ней буду указывать только одну строку в разделе 1 с информацией про этого забытого ФОПа. Вопрос - заполняется ли при этом итоговая строчка в разделе 1? В ЗИРе написано, что итоговую строку в уточненке и новом звитном по 1дф заполнять не нужно, но что-то я сомневаюсь. И нужно ли заполнять №порции в новом звитном отчете
Да, все верно, итоговая строчка будет пустой в новой звитной форме 1дф. Номер порции тоже проставляете.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

MartiniI писав:Добрый день. Нашла ошибку в отчете за 4 квартал 2016. Вместо кода 153 написала 157. Посоветуйте, пожалуйста, сдавать ли уточненку? грозит ли наказание за ее подачу?
Я бы подала уточненку. Штрафа не будет, так как нет доначисления по налогу в вашем случае.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”