Основні засоби

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Aj писав:
мюсля писав:Подскажите, если есть от ФЛП св-во плательщика ЕН (вытяг с реестра плательщиков ЕН), но вместо вытяга с ЕДР есть св-во гос.регистрации и просто распечатка инфы с ЕДР - правильно? или надо все-таки ФЛП просить получить вытяг?
Что-то Ві темой промахнулись #g_crazy#
https://balance.ua/news/all/post/kakie- ... ovet-ot-a/
та не, к слову тык сказать пришлось#blush# выше коллега писала

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

elena_gri писав:Подскажите, пожалуйста!
Предприятие собирается у сотрудника приобрести б/у (2008 г.) компьютер. Как правильно сформировать цену приобретения, есть ли ограничения. Нужно ли начислять амортизацию. Как документально это оформить.
Ой девочки помогите. Всем добрый день.
Есть станок который в 2012 был с нулевой остаточной стоимостью. Его модернизировали в апреле 2012 на 668 грн. с мая началась амортизация 668/5лет=11,13 в месяц
в июне 2012 еще модернизация на 17290,5
какая сумма в месяц должна была быть и надо ли было в июне еще продлить срок эксплуатации??

что-то в 2017 начали вылазить бока.
начислялась амортизация как 668/60=11,13 и 17290,5/60=288,18
итого в месяц 299,31

или должно было быть с июля 2012 как (668+17290,5-22,26(амортизация май+июнь))/58=309,25 в месяц и тогда в апреле 2017 амортизация уже бы закончилась??

Прошу ответить

Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

Валя, оставьте все как есть. Улучшения и капремонты(раньше), увеличивая стоимость ОС, автоматически продлевают срок его службы. Пока есть что амортизировать пусть начисляется по 299,31, а в последнем месяце спишется разница между первоначальной и остаточной стоимостями.

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

Учетчица писав:Валя, оставьте все как есть. Улучшения и капремонты(раньше), увеличивая стоимость ОС, автоматически продлевают срок его службы. Пока есть что амортизировать пусть начисляется по 299,31, а в последнем месяце спишется разница между первоначальной и остаточной стоимостями.
/спишется разница между первоначальной и остаточной стоимостями/ может Вы хотели сказать между первоначальной и ликвидационной

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

Валюшка писав:
Учетчица писав:Валя, оставьте все как есть. Улучшения и капремонты(раньше), увеличивая стоимость ОС, автоматически продлевают срок его службы. Пока есть что амортизировать пусть начисляется по 299,31, а в последнем месяце спишется разница между первоначальной и остаточной стоимостями.
СПАСИБО за ответ!
/спишется разница между первоначальной и остаточной стоимостями/ может Вы хотели сказать между первоначальной и ликвидационной

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

При введенні в експлутацію основного засобу(приладу вимірювання) строк корисного використання встановлюємо з даних паспорту, в якому вказується строк служби даного приладу чи існують ще якісь варіанти (підприємство має дохід до 20 млн. грн, різниці не використовує)? Буду вдячна за відповідь.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Бухгалтер-трудоголік писав:При введенні в експлутацію основного засобу(приладу вимірювання) строк корисного використання встановлюємо з даних паспорту, в якому вказується строк служби даного приладу чи існують ще якісь варіанти (підприємство має дохід до 20 млн. грн, різниці не використовує)? Буду вдячна за відповідь.
треба враховувати ще ст.138.3.3 ПКУ про мін.строки корисного використання

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Tasa писав:
Бухгалтер-трудоголік писав:При введенні в експлутацію основного засобу(приладу вимірювання) строк корисного використання встановлюємо з даних паспорту, в якому вказується строк служби даного приладу чи існують ще якісь варіанти (підприємство має дохід до 20 млн. грн, різниці не використовує)? Буду вдячна за відповідь.
треба враховувати ще ст.138.3.3 ПКУ про мін.строки корисного використання
Так, я тому й питаю, там для приладів строк-5 років, у мене згідно паспорту на прилад-8 років (думаю встановити 8 при вводі в експлуатацію ). Але так розумію, орієнтуватися на строки вказані в ст.138.3.3 ПКУ, перш за все потрібно тим, хто має дохід більше 20 млн. грн і мусить застосовувати податкові різниці. Бо навіть МНМА для таких не може бути вище вартості 6000,00 грн, а "малюк" може дозволити собі більший поріг, прописавше це в обліковій політиці.Чи це не так?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Бухгалтер-трудоголік писав:Так, я тому й питаю, там для приладів строк-5 років, у мене згідно паспорту на прилад-8 років (думаю встановити 8 при вводі в експлуатацію ). Але так розумію, орієнтуватися на строки вказані в ст.138.3.3 ПКУ, перш за все потрібно тим, хто має дохід більше 20 млн. грн і мусить застосовувати податкові різниці. Бо навіть МНМА для таких не може бути вище вартості 6000,00 грн, а "малюк" може дозволити собі більший поріг, прописавше це в обліковій політиці.Чи це не так?
Так там і написано - мінімальні !! Встановлюйте хоч 10 - ваша справа.

milashka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 05 червня 2013, 01:11
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення milashka »

Коллеги, подскажите!
На предприятие произведена замена 3-х окон на пластиковые, стоимость 13000 грн, как правильно отобразить в бух учете эту операцию?

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”