Основні засоби

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

scs писав:А ще питання.. підкажіть на баланс потрібно ставити по митній вартості чи по вартості згідно інвойсу?
митна вартість більша набагато ...

На баланс ставим по цене приобретения+все расходы, связанные с доведением актива до состояния, готового к использованию. Следовательно, по таможенной цене. Но, в любом случае, исходя из вашей учетной политики, вы либо 50 % стоимости должны списать на расходы в месяце ввода в эксплуатацию, а 50 % - в месяце списания, либо сразу 100 % списать на расходы. А раз срок службы меньше года, то в любом случае, вся стоимость актива ляжет на расходы в течение этого года.

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

scs писав:А ще питання.. підкажіть на баланс потрібно ставити по митній вартості чи по вартості згідно інвойсу?
митна вартість більша набагато ...
Митна вартість - база для обрахування податків. І все. Первісна вартість - інвойс.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

колеги, потрібна порада. Купляли обладнання вартістю 300 000. Для його доставки послали у відрядження людину і авто наше, витратили пального на 2000 + відрядні. Чи збільшувати мені на вартість пального первісну вартість? Чи включати у первісну вартість добові? Зарплату працівника? Я у сумнівах...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Natalenna писав:колеги, потрібна порада. Купляли обладнання вартістю 300 000. Для його доставки послали у відрядження людину і авто наше, витратили пального на 2000 + відрядні. Чи збільшувати мені на вартість пального первісну вартість? Чи включати у первісну вартість добові? Зарплату працівника? Я у сумнівах...
Можна із вищенаведеного збільшити лише на вартість транспортування. Решту я б списала на 91 чи 231

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Natalenna писав:колеги, потрібна порада. Купляли обладнання вартістю 300 000. Для його доставки послали у відрядження людину і авто наше, витратили пального на 2000 + відрядні. Чи збільшувати мені на вартість пального первісну вартість? Чи включати у первісну вартість добові? Зарплату працівника? Я у сумнівах...
витрати на транспортування, установку, монтаж, налагодження основних засобів;
інші витрати, безпосередньо пов'язані з доведенням основних засобів до стану, у якому вони придатні для використання із запланованою метою.

Але особисто я включав би у первісну вартість транспортування сторонньою организацією, власні видатки відніс би до періоду. У вас транспорт окрім цього відрядження їздить?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Ребекка писав:
Natalenna писав:колеги, потрібна порада. Купляли обладнання вартістю 300 000. Для його доставки послали у відрядження людину і авто наше, витратили пального на 2000 + відрядні. Чи збільшувати мені на вартість пального первісну вартість? Чи включати у первісну вартість добові? Зарплату працівника? Я у сумнівах...
Можна із вищенаведеного збільшити лише на вартість транспортування. Решту я б списала на 91 чи 231
тобто тільки вартість пального?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Natalenna писав:
Ребекка писав:
Natalenna писав:колеги, потрібна порада. Купляли обладнання вартістю 300 000. Для його доставки послали у відрядження людину і авто наше, витратили пального на 2000 + відрядні. Чи збільшувати мені на вартість пального первісну вартість? Чи включати у первісну вартість добові? Зарплату працівника? Я у сумнівах...
Можна із вищенаведеного збільшити лише на вартість транспортування. Решту я б списала на 91 чи 231
тобто тільки вартість пального?
виходьте з того на коли Вам ці витрати потрібні:сьогодні чи колись потім. Мені вони потрібні, як правило, вчора і тому не зільшую вартість ОЗ на незначні суми.

seu83
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 30 травня 2017, 15:43
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення seu83 »

Добрый день. Скажите пож-та, в 1С не считает амотризацию ОС по управленческому учету, галочки при вводе в эксплуатацию все стоят.Как это исправить ?#blush#

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Подскажите пожалуйста мы арендуем часть магазина, решили заменить входную металоконструкцию, насчитали 30 тыс.. что это у нас будет сразу расходы или ОС (хотя сомневаюсь, что это ОС дверь без здания не может функционировать ))) ) Помогите плис))

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

@Лиса писав:Подскажите пожалуйста мы арендуем часть магазина, решили заменить входную металоконструкцию, насчитали 30 тыс.. что это у нас будет сразу расходы или ОС (хотя сомневаюсь, что это ОС дверь без здания не может функционировать ))) ) Помогите плис))
Дуже складні ці маніпуляції з орендованим майном... Але на витрати так просто ви точно не спишете, хіба що амортизацію.
Ось почитайте, може буде корисно
http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/8171
https://consulting.dtkt.ua/ru/accountin ... tions/7825

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”