Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
Терник Виктория
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 серпня 2017, 09:47
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Терник Виктория »

Tasa писав:
Терник Виктория писав:Здравствуйте, подскажите как исправить такую ситуацию. Есть человек, работает на 0,5 ставки. С января 2017г. не производилась доплата ЕСВ до 3200. В июле сделан перерасчет за 01-06.2017 Как правильно отразить в таблице 6 всю эту историю. Буду благодарна за ответ.
Розписать окремими рядками у табл.6 по місяцях, до яких провели донарахування - все показать у липні... Тип нарахувань, звісно ж, вказать 13

Именно так и поступила, но отчет вернулся с такой ошибкой: Помилка Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 28. Для ЗО ХХХХХХХХХХ реквізиті "Місяць та рік, за який проведено нарахування" внесено значення, що менше звітного місяця та року, крім записів по категоріях ЗО з кодами 29, 31, 36, 37, 39, 42-45, записів по ЗО з типами нарахувань 1-12 та записів з від’ємними значеннями


Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Накосячила по ЄСВ.

1. Помилково у звіті ЄСВ з 01.2017. по 05.2017 ставита 1 особа з додатковими гарантіями, повинно бути "-"
Подавати скасовуючі по всім 5 місяцям?
2. у 6.2017 не показала окремим рядком відпускні по працівнику. Все показано як нарахована ЗП
Виправлять чи як краще?
При перевірці ПФУ, на таке дивляться?

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Снежынка писав:Накосячила по ЄСВ.

1. Помилково у звіті ЄСВ з 01.2017. по 05.2017 ставита 1 особа з додатковими гарантіями, повинно бути "-"
Подавати скасовуючі по всім 5 місяцям?
2. у 6.2017 не показала окремим рядком відпускні по працівнику. Все показано як нарахована ЗП
Виправлять чи як краще?
При перевірці ПФУ, на таке дивляться?
У мене була така ж ситуація з відпускними,вирішила все виправити правильно:зарплату показала з мінусом і цю ж суму показала з типом нарахувань 10-відпускні.А на рахунок з додатковими гарантіями-нічого не трогайте,їх ніхто не перевіряє.

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Нина1801 писав:
Снежынка писав:Накосячила по ЄСВ.

1. Помилково у звіті ЄСВ з 01.2017. по 05.2017 ставита 1 особа з додатковими гарантіями, повинно бути "-"
Подавати скасовуючі по всім 5 місяцям?
2. у 6.2017 не показала окремим рядком відпускні по працівнику. Все показано як нарахована ЗП
Виправлять чи як краще?
При перевірці ПФУ, на таке дивляться?
У мене була така ж ситуація з відпускними,вирішила все виправити правильно:зарплату показала з мінусом і цю ж суму показала з типом нарахувань 10-відпускні.А на рахунок з додатковими гарантіями-нічого не трогайте,їх ніхто не перевіряє.
ну у мене буде дві строчки
1 ЗП
2 відпускні
Загальна сума нарахування буде співпадать

Так?

ket2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 31 березня 2017, 16:11
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ket2017 »

Терник Виктория писав:
Tasa писав:
Терник Виктория писав:Здравствуйте, подскажите как исправить такую ситуацию. Есть человек, работает на 0,5 ставки. С января 2017г. не производилась доплата ЕСВ до 3200. В июле сделан перерасчет за 01-06.2017 Как правильно отразить в таблице 6 всю эту историю. Буду благодарна за ответ.
Розписать окремими рядками у табл.6 по місяцях, до яких провели донарахування - все показать у липні... Тип нарахувань, звісно ж, вказать 13

Именно так и поступила, но отчет вернулся с такой ошибкой: Помилка Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 28. Для ЗО ХХХХХХХХХХ реквізиті "Місяць та рік, за який проведено нарахування" внесено значення, що менше звітного місяця та року, крім записів по категоріях ЗО з кодами 29, 31, 36, 37, 39, 42-45, записів по ЗО з типами нарахувань 1-12 та записів з від’ємними значеннями
в липні категорія 29(це щоб прийняло виправлення) тип нарахувань 13 місяць, за який донараховується і рік; різниця та ЄСВ по кожному працівнику в звіті за липень, ще є час...

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Снежынка писав:
Нина1801 писав:
Снежынка писав:Накосячила по ЄСВ.

1. Помилково у звіті ЄСВ з 01.2017. по 05.2017 ставита 1 особа з додатковими гарантіями, повинно бути "-"
Подавати скасовуючі по всім 5 місяцям?
2. у 6.2017 не показала окремим рядком відпускні по працівнику. Все показано як нарахована ЗП
Виправлять чи як краще?
При перевірці ПФУ, на таке дивляться?
У мене була така ж ситуація з відпускними,вирішила все виправити правильно:зарплату показала з мінусом і цю ж суму показала з типом нарахувань 10-відпускні.А на рахунок з додатковими гарантіями-нічого не трогайте,їх ніхто не перевіряє.
ну у мене буде дві строчки
1 ЗП
2 відпускні
Загальна сума нарахування буде співпадать

Так?
Бє помилку по звіту
"Таблиця 6 з типом форми «початкова» містить більше ніж один рядок. Початковий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовую"

У мене було по 1 особі 2 рядка
1. нарахована ЗП КОД 1
2. донарахування ЄСВ код 13




А правильно треба
1. нарахування ЗП код 1
2. нарахування відпускних код 10Ї/
3. донарахування ЄСВ код 13


що я не повинна залишити у початковій, а що у скасовуючій?





Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Снежынка писав:...що я не повинна залишити у початковій, а що у скасовуючій?
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15
V. Виправлення помилок
2. У разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи...
5. Якщо страхувальником здійснюється донарахування (зменшення) єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилки, допущеної в попередніх періодах, застосовуються коди типу нарахувань, передбачені пунктом 9 розділу IV цього Порядку.
Зображення

tati56
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 19 серпня 2017, 18:55

Повідомлення tati56 »

Підскажіть, будь-ласка, як виправити помилку по ЄСВ: найманий працівник інвалід а в звітах з листопада 2016 року по червень 2017 код категорії ЗО в табл. 6 вказувався 1 відповідно нарахування по звітах були більші ніж сплата як праильно зняти недоїмку

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Яков писав:
Снежынка писав:...що я не повинна залишити у початковій, а що у скасовуючій?
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15
V. Виправлення помилок
2. У разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи...
5. Якщо страхувальником здійснюється донарахування (зменшення) єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилки, допущеної в попередніх періодах, застосовуються коди типу нарахувань, передбачені пунктом 9 розділу IV цього Порядку.
навіть якщо загальна сума буде в результаті співпадать


правильно треба
1. нарахування ЗП код 1
2. нарахування відпускних код 10
3. донарахування ЄСВ код 13
загальна сума нарохованого ЗП + відпускні і сума ЄСВ не зміниться
Це вже рахується як сумові помилки?

Helena2017!
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 13 лютого 2017, 16:15
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення Helena2017! »

Добрый день. Подскажите, пожалуйста. Обнаружила, когда заполняла отчет, что недоплатила налога по ЕСВ - 8 копеек.
Надо ли доплачивать? или оставить, как есть.
Спасибо!

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”