ФОП – 3 група, 5%

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

maryx писав:подскажите каким приказом должна быть утверждена книга доходов и расходов фоп 3гр. без ндс . что будет если до сих пор у фоп старая книга? штрафы? сколько? что нужно делать в таком случае?
МФУ. Наказ від 19.06.2015 № 579


Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

иск писав:подскажите пожалуйста мне спд 3 гр. принес вытяг где указан перечень видов деятельности среди которых есть 71.20 тех. випробування та дослыдження (это запретный КВЕД), но у него есть основной например 52.29 мы же можем с ним сотрудничать? , меня смущает квед 71.20
Меня тоже смутило бы: не должно быть в госреестре и в реестре плательщиков ЕН явного "запрета"
maryx писав:подскажите каким приказом должна быть утверждена книга доходов и расходов фоп 3гр. без ндс . что будет если до сих пор у фоп старая книга? штрафы? сколько? что нужно делать в таком случае?
Действующий — № 579 от 19.06.2015 р.
Если у ФОПа "старая" Книга доходов, форма которой определена приказом Минфина от 15.12.2011 № 1637, но он её ведёт и заполняет правильно, по "новым" правилам — в грн с коп., с учётом отдельно нала и безнала, "по-новому" вносит исправления, значит, он может вести её до окончания, без всяких штрафов.
Если у ФОПа "старая" Книга доходов, форма которой определена приказом Минфина от 15.12.2011 № 1637, но он её ведёт и заполняет неправильно, по "старым" правилам — в грн, без учёта отдельно нала и безнала, продолжая вносить исправления зачёркиванием, значит, при проверке будут штрафы.
что нужно делать в таком случае? Не полениться, а спустя 2 года найти в себе силы и "решимость", чтобы пойти в налоговую и зарегистрировать новую Книгу доходов
Зображення

maryx
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 820
З нами з: 21 вересня 2011, 01:28
Дякував (ла): 261 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення maryx »

Яков писав:
иск писав:подскажите пожалуйста мне спд 3 гр. принес вытяг где указан перечень видов деятельности среди которых есть 71.20 тех. випробування та дослыдження (это запретный КВЕД), но у него есть основной например 52.29 мы же можем с ним сотрудничать? , меня смущает квед 71.20
Меня тоже смутило бы: не должно быть в госреестре и в реестре плательщиков ЕН явного "запрета"
maryx писав:подскажите каким приказом должна быть утверждена книга доходов и расходов фоп 3гр. без ндс . что будет если до сих пор у фоп старая книга? штрафы? сколько? что нужно делать в таком случае?
Действующий — № 579 от 19.06.2015 р.
Если у ФОПа "старая" Книга доходов, форма которой определена приказом Минфина от 15.12.2011 № 1637, но он её ведёт и заполняет правильно, по "новым" правилам — в грн с коп., с учётом отдельно нала и безнала, "по-новому" вносит исправления, значит, он может вести её до окончания, без всяких штрафов.
Если у ФОПа "старая" Книга доходов, форма которой определена приказом Минфина от 15.12.2011 № 1637, но он её ведёт и заполняет неправильно, по "старым" правилам — в грн, без учёта отдельно нала и безнала, продолжая вносить исправления зачёркиванием, значит, при проверке будут штрафы.
что нужно делать в таком случае? Не полениться, а спустя 2 года найти в себе силы и "решимость", чтобы пойти в налоговую и зарегистрировать новую Книгу доходов
а что у меня тогда за "зверь" утвержденный 31.12.2013 №898. ? и что идти регить новую-в этой всего 5 листов заполнено

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

maryx писав:а что у меня тогда за "зверь" утвержденный 31.12.2013 №898. ? и что идти регить новую-в этой всего 5 листов заполнено
Действительно — зверь #smile3# Только он вообще должен быть электронным, для проведения проверки.
Где Вы нашли сей "шедевр"? Конечно, идти и менять на новую. Старую (с 5 листами), по прошествии 3 лет после последней записи, — выкинуть и забыть как страшный сон
Зображення

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! Чи є якісь обмеження- з ким має право працювати підприємець на 3 групі єдиного податку 5%? Чи його контрагенти -ФОПИ, яким він надає послуги мають обов язково бути на єдиному податку певної групи? Дякую.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

zapit писав:Доброго дня! Чи є якісь обмеження- з ким має право працювати підприємець на 3 групі єдиного податку 5%? Чи його контрагенти -ФОПИ, яким він надає послуги мають обов язково бути на єдиному податку певної групи? Дякую.
ФОПы - единщики 3 группы могут оказывать услуги КОМУ УГОДНО, на любой группе, в том числе и на общей системе налогообложения, в том числе и юр.лицам.

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня!
ФОП працює на 3-тій групі 5% як Субагент з Турагентом згідно Субагентського Договору.
Я так розумію, що згідно Субагентського Договору Субагент надає послуги Турагенту з продажу тур. продуктів, бо в Субагентському Договорі вказано: "Турагент, який діє на підставі відповідних угод в інтересах тв від імені Туроператора, доручає, а Субагент приймає на себе, за винагороду,права і обов язки з реалізації Турпродуктув інтересах та від імені Туроператора на умовах даного Договору. Субагент у відносинах з Туристами представляє Туроператора і укладає з ними договори на туристичне обслуговування. "
Суму коштів, яку Субагент отримує від туристів за тур. продукти, він пересилає, як транзитні кошти (ця сума включає в себе винагороду Турагента), Турагенту (який теж на 3-тій групі єдиного податку) за відрахуванням своєї винагороди, яку залишає собі на рахунку .Пізніше свою винагороду Субагент використовує вже на свої потреби.
Чи розрахунки між Турагентом та Субагентом є негрошовими і забороняють їм перебувати на єдиному податку?

ol12345
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 червня 2017, 11:27
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ol12345 »

Добрый день.
Такая ситуация. Была на 2 группе в 2016 году и оказывала материальную помощь фирме через р/с по договору.
Сейчас перешла на 3 группу и в сентябре заканчивается договор по которому мне должны вернуть деньги.
При возврате должна ли я платить с них 5%????
Спасибо за ответ

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

ol12345 писав:Добрый день.
Такая ситуация. Была на 2 группе в 2016 году и оказывала материальную помощь фирме через р/с по договору.
Сейчас перешла на 3 группу и в сентябре заканчивается договор по которому мне должны вернуть деньги.
При возврате должна ли я платить с них 5%????
Спасибо за ответ
Да.

Kate4
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 28 січня 2012, 04:04
Дякував (ла): 556 разів
Подякували: 461 раз

Повідомлення Kate4 »

ol12345 писав:Добрый день.
Такая ситуация. Была на 2 группе в 2016 году и оказывала материальную помощь фирме через р/с по договору.
Сейчас перешла на 3 группу и в сентябре заканчивается договор по которому мне должны вернуть деньги.
При возврате должна ли я платить с них 5%????
Спасибо за ответ

РОЗДІЛ XIV. СПЕЦІАЛЬНІ ПОДАТКОВІ РЕЖИМИ
Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої - третьої груп

292.11. До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:
3) суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”