Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1920 разів

Повідомлення cometa »

Бухгалтер1995 писав:
cometa писав:
Маруся10 писав: не переживайте, последняя считается
Это по ЕСВ. По НДС этот принцип не действует. Тем более, что декларации разными датами выписаны, скорее всего задвоятся. Надо звонить инспектору.
Інсектор сказала, що у них по першій - "До відома", а по другій - ніби прийнято. Щось мене непокоїть це ніби і це до відома... Стан розрахунків не перевіриш, мінусова дека)
Подождите до понедельника, может сможете разобраться по квитанциям. Если все будет так же непонятно, я бы все таки отнесла в налоговую письмо, какую считать правильной, как вам советовали выше. Все таки они у вас с разными датами, на глюк не спишешь.

instyle.buhs
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 16 вересня 2015, 09:02
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення instyle.buhs »

IRINAST писав:
Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! За ..надцять років роботи не було ще такого зі мною: 19/09 відправила деку на реєстрацію, станом на 14-00 20/09 нічого... Здаю через Айфін. Вчора відправила повторно в такому ж виді, тобто "Звітна", лише дату змінила. Сьогодні зранку статус "Прийнято" по першій, але кв. №2 - ієрогліфи. Інспектор підтвердив, що зареєстровано, але 20/09. Ну гаразд. А подивилася в ел. кабінеті - чудасія: прийняті обидві, причому перша - 19/09, друга - 20/09. Як це розуміти, може підкажете?
По деке последняя не считается, что написано в кабинете в статусе возле каждой деки? Если обе приняты может быть задвоение (такое бывает, тем более у них был сбой вчера), по факту обе звитны, и возле одной из них должно быть "история подання"
Подскажите как вы пользуетесь личным кабинетом? новые ключи регистрировали?..

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

instyle.buhs писав:
IRINAST писав:
Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! За ..надцять років роботи не було ще такого зі мною: 19/09 відправила деку на реєстрацію, станом на 14-00 20/09 нічого... Здаю через Айфін. Вчора відправила повторно в такому ж виді, тобто "Звітна", лише дату змінила. Сьогодні зранку статус "Прийнято" по першій, але кв. №2 - ієрогліфи. Інспектор підтвердив, що зареєстровано, але 20/09. Ну гаразд. А подивилася в ел. кабінеті - чудасія: прийняті обидві, причому перша - 19/09, друга - 20/09. Як це розуміти, може підкажете?
По деке последняя не считается, что написано в кабинете в статусе возле каждой деки? Если обе приняты может быть задвоение (такое бывает, тем более у них был сбой вчера), по факту обе звитны, и возле одной из них должно быть "история подання"
Подскажите как вы пользуетесь личным кабинетом? новые ключи регистрировали?..
Не обязательно делать ключи налоговой,под медковскими ключами можем заходить в кабинет.

OksBuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 04 липня 2012, 12:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення OksBuh »

Добрый день!
НН от поставщика была зарег-на с ошибкой в названии, в Декларацию не включено
в следующем месяце зарег-ли РК с исправлением. В месяце получения РК в Декларацию не включили.
Можно НН и РК отразить в текущей деке (365 дней) или все таки подавать Уточненку за тот период?
Спасибо

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

OksBuh писав:Добрый день!
НН от поставщика была зарег-на с ошибкой в названии, в Декларацию не включено
в следующем месяце зарег-ли РК с исправлением. В месяце получения РК в Декларацию не включили.
Можно НН и РК отразить в текущей деке (365 дней) или все таки подавать Уточненку за тот период?
Спасибо
Отражайте в текущей деке, имеете право (365 дней).

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Дівчата, що робити?
18.09 зранку відправила деку.
отримала і 1 і 2 квитанцію. Додаток 5 був із зауваженням. (невірний номер ІНН по кредиту моєму бів у контрагента)
я через годину відпрвляю Звітну нову, все виправляю, все прийнято.
До сплати в деці в мене 133500 грн
Сьогодні заходжу в особистий кабінет і бачу, що зареєстровано в мене документ Реєстрація перевищення ПЗ на сумою податку і сума 540 тис
Є прийняті дві деки. Одна просто звітна і біля неї стоїть історія прийняття, і звітна нова просто прийнята.
задвоїтися не повинно.
але що робити і куди бігти?

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Inna Medvetska писав:Дівчата, що робити?
18.09 зранку відправила деку.
отримала і 1 і 2 квитанцію. Додаток 5 був із зауваженням. (невірний номер ІНН по кредиту моєму бів у контрагента)
я через годину відпрвляю Звітну нову, все виправляю, все прийнято.
До сплати в деці в мене 133500 грн
Сьогодні заходжу в особистий кабінет і бачу, що зареєстровано в мене документ Реєстрація перевищення ПЗ на сумою податку і сума 540 тис
Є прийняті дві деки. Одна просто звітна і біля неї стоїть історія прийняття, і звітна нова просто прийнята.
задвоїтися не повинно.
але що робити і куди бігти?
звоните в налоговую

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Лорик777 писав:
Inna Medvetska писав:Дівчата, що робити?
18.09 зранку відправила деку.
отримала і 1 і 2 квитанцію. Додаток 5 був із зауваженням. (невірний номер ІНН по кредиту моєму бів у контрагента)
я через годину відпрвляю Звітну нову, все виправляю, все прийнято.
До сплати в деці в мене 133500 грн
Сьогодні заходжу в особистий кабінет і бачу, що зареєстровано в мене документ Реєстрація перевищення ПЗ на сумою податку і сума 540 тис
Є прийняті дві деки. Одна просто звітна і біля неї стоїть історія прийняття, і звітна нова просто прийнята.
задвоїтися не повинно.
але що робити і куди бігти?
звоните в налоговую
Сегодня с аналогичной ситуацией была в своей налоговой, т.к. по телефону была послана куда подальше. Та декларация, по которой стоит "история прийняття" - это значит, она принята "до видома". А по которой стоит "возможен перегляд" - эта принята. Еще посмотрите в кабинете в "Стан розрахункив з бюджетом", там должна быть отражена одна ваша сумма обязательств к уплате. Если их две, тогда уже кричите "Караул"

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

КамЛ писав:
Лорик777 писав:
Inna Medvetska писав:Дівчата, що робити?
18.09 зранку відправила деку.
отримала і 1 і 2 квитанцію. Додаток 5 був із зауваженням. (невірний номер ІНН по кредиту моєму бів у контрагента)
я через годину відпрвляю Звітну нову, все виправляю, все прийнято.
До сплати в деці в мене 133500 грн
Сьогодні заходжу в особистий кабінет і бачу, що зареєстровано в мене документ Реєстрація перевищення ПЗ на сумою податку і сума 540 тис
Є прийняті дві деки. Одна просто звітна і біля неї стоїть історія прийняття, і звітна нова просто прийнята.
задвоїтися не повинно.
але що робити і куди бігти?
звоните в налоговую
Сегодня с аналогичной ситуацией была в своей налоговой, т.к. по телефону была послана куда подальше. Та декларация, по которой стоит "история прийняття" - это значит, она принята "до видома". А по которой стоит "возможен перегляд" - эта принята. Еще посмотрите в кабинете в "Стан розрахункив з бюджетом", там должна быть отражена одна ваша сумма обязательств к уплате. Если их две, тогда уже кричите "Караул"
сума по ПДВ стоїть одна, але чомусь замість 133500 грн 115000 грн.
подзвонила, сказали чекати.
але мене ліміт турбує, він у мене зараз -540 тис

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Скрытый текст
Inna Medvetska писав:
КамЛ писав:
Лорик777 писав: звоните в налоговую
Сегодня с аналогичной ситуацией была в своей налоговой, т.к. по телефону была послана куда подальше. Та декларация, по которой стоит "история прийняття" - это значит, она принята "до видома". А по которой стоит "возможен перегляд" - эта принята. Еще посмотрите в кабинете в "Стан розрахункив з бюджетом", там должна быть отражена одна ваша сумма обязательств к уплате. Если их две, тогда уже кричите "Караул"
сума по ПДВ стоїть одна, але чомусь замість 133500 грн 115000 грн.
подзвонила, сказали чекати.
але мене ліміт турбує, він у мене зараз -540 тис
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... spx#750022 Почитайте эту ветку, может и у Вас этот override появился и стал быть минус. Нарахування 115000 где смотрите?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”