Звітність

light-1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 22 січня 2016, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення light-1 »

Добрий день)
Послуги по перевезенню були надані в червні, відповідно витрати поставила червнем і в баланс вони пішли за 2 квартал. А акт виписали липнем. Можна якось ручними проводками виправити, щоб не перепроводити той період... фірма нова, тоді базу ще тільки настроювали, боюсь щоб не потянуло ще якісь зміни цифр...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

light-1 писав:Добрий день)
Послуги по перевезенню були надані в червні, відповідно витрати поставила червнем і в баланс вони пішли за 2 квартал. А акт виписали липнем. Можна якось ручними проводками виправити, щоб не перепроводити той період... фірма нова, тоді базу ще тільки настроювали, боюсь щоб не потянуло ще якісь зміни цифр...
Якщо ви відноситесь до малих - я б просто змінила дату акта.
У звіті за 9 міс все вирівняється - а прибуток за рік - не буде питань...

light-1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 22 січня 2016, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення light-1 »

Tasa писав:
light-1 писав:Добрий день)
Послуги по перевезенню були надані в червні, відповідно витрати поставила червнем і в баланс вони пішли за 2 квартал. А акт виписали липнем. Можна якось ручними проводками виправити, щоб не перепроводити той період... фірма нова, тоді базу ще тільки настроювали, боюсь щоб не потянуло ще якісь зміни цифр...
Якщо ви відноситесь до малих - я б просто змінила дату акта.
У звіті за 9 міс все вирівняється - а прибуток за рік - не буде питань...
Так, ми малі. Якщо змінити дату акту, то ж і закриття місяця перепровести треба?..

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

light-1 писав:Так, ми малі. Якщо змінити дату акту, то ж і закриття місяця перепровести треба?..
Перепроведіть. Зараз все вирівняється, як квартал закриєте.

Andrii5
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 вересня 2017, 11:28

Повідомлення Andrii5 »

В мене ФОП з ПДВ.
Діяльність: Виробництво харчових добавок.

Чи обов'язково в моєму випадку робити акти виробництва, списання або щось подібне, щоб не виникало зайвих запитань в разі перевірки в податкової?

cvbn
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 15 травня 2014, 20:29
Дякував (ла): 14 разів

Повідомлення cvbn »

Здравствуйте ! У меня такой вопрос: если предприятие "тов" продает товар частному лицу, налоговую накладную обязательно регистрирую в реестре с ФИО покупця, не видаеться покупцю и тип причины ? и соответственно включить в декл. Все правильно, подтвердите?

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1914
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 868 разів
Подякували: 669 разів

Повідомлення Аллусик »

cvbn писав:Здравствуйте ! У меня такой вопрос: если предприятие "тов" продает товар частному лицу, налоговую накладную обязательно регистрирую в реестре с ФИО покупця, не видаеться покупцю и тип причины ? и соответственно включить в декл. Все правильно, подтвердите?
НЕПЛАТНИК, ПРИЧИНА 02, РЕГИСТРИРУЕТСЯ В ОБЩЕМ ПОРЯДКЕ.

cvbn
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 15 травня 2014, 20:29
Дякував (ла): 14 разів

Повідомлення cvbn »

Добрый день ! Знaчение гpафы 4 додатка2 дoлжно равняться знaчению строки 21 декларации НДС oтчетного налогового пeриода, прошлые месяцы я одной строчкой указывала только сумму строки 21 декларации,хотя у нас еще пару месяцев назад возникало отрицательное значение. обязательно все по месяцам расписывать?

alena_zevs
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 12 серпня 2016, 12:26
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення alena_zevs »

Добрый день! Разблокировали налоговую накладную от 30.08.2017г, которую контрагент регистрировал в сентябре, разблокировали 10.11.2017г, могу ли я показать ее у себя в декларации за октябрь?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

alena_zevs писав:Добрый день! Разблокировали налоговую накладную от 30.08.2017г, которую контрагент регистрировал в сентябре, разблокировали 10.11.2017г, могу ли я показать ее у себя в декларации за октябрь?
Нет, отражаете в деке за ноябрь.

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”