Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Ned писав:Добрый день! Помогите пожалуйста разобраться в такой ситуации. Нам 29.09.17 была сделана часть предоплаты за аренду в размере 26950,00грн.,
а НН ошибочно зарег. м2 200 цена 135,00 на 27000,00 грн. Терерь после 15.10.17 кинулась и пытаюсь исправить ошибку РК, где в причине ставлю "виправлення помилки" коригую кількостю: в 1 строке м2 "-200" цена 135,00 сумма 27000,00грн, во 2 строке м2 "+199,63" цена 135,00
сумма 26750,00. Возможно ли таким образом исправить? Арендатор считает, что нет законных оснований исправлять такие ошибки и настаивает,что бы мы полностью убрали ошибочную НН и зарегили новую правильную (но сроки рег. прошли, а это штраф, не хотелось бы).Спасибо.
Возможно так исправить, делайте, Вам же и регать ее только дату октябрем

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

кому приходили штрафи по несвоєчасно зареєстрованим ПН.

Є в мене РК за 09.2017,виписана на неплатника , ось і розмірковую чи буде по ній штраф за несвоєчасну реєстрації

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Доброго дня!
У мене що не день, то "добрий день") Знову проблема з податковими.
Ситуація наступна:
Закриваю поквартально акти на надання послуг з технічного обслуговування системи АСКОЕ. Акти сформувала, відправила на погодження в електронному вигляді 27.09, мій інженер сказав, що вони погоджені і я відправила оригінали кур'єром 02.10. Потім ще дзвонили уточняли, сказали що все гаразд, на підписанні, і я зареєструвала податкову 12.10, а вчора, 19.10 здала декларацію з ПДВ.
Сьогодні мені телефонують і кажуть, що акти так і не підписані вереснем, і просять акти без дати, щоб підписати їх жовтнем. Мій директор в курсі, йому все норм, а мені потрібно коригувати податкову. Підкажіть, будь ласка, як це правильно зробити, яку вказати причину коригування?
Заздалегідь вдячна)

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

AV_VISH писав:Доброго дня!
У мене що не день, то "добрий день") Знову проблема з податковими.
Ситуація наступна:
Закриваю поквартально акти на надання послуг з технічного обслуговування системи АСКОЕ. Акти сформувала, відправила на погодження в електронному вигляді 27.09, мій інженер сказав, що вони погоджені і я відправила оригінали кур'єром 02.10. Потім ще дзвонили уточняли, сказали що все гаразд, на підписанні, і я зареєструвала податкову 12.10, а вчора, 19.10 здала декларацію з ПДВ.
Сьогодні мені телефонують і кажуть, що акти так і не підписані вереснем, і просять акти без дати, щоб підписати їх жовтнем. Мій директор в курсі, йому все норм, а мені потрібно коригувати податкову. Підкажіть, будь ласка, як це правильно зробити, яку вказати причину коригування?
Заздалегідь вдячна)
Причина коригування - помилково виписана податкова накладна. Такой РК будет регистрировать ваш покупатель. А на счет декларации, то сегодня еще успеете подать звітну нову.

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

АЛЮШКА писав:
AV_VISH писав:Доброго дня!
У мене що не день, то "добрий день") Знову проблема з податковими.
Ситуація наступна:
Закриваю поквартально акти на надання послуг з технічного обслуговування системи АСКОЕ. Акти сформувала, відправила на погодження в електронному вигляді 27.09, мій інженер сказав, що вони погоджені і я відправила оригінали кур'єром 02.10. Потім ще дзвонили уточняли, сказали що все гаразд, на підписанні, і я зареєструвала податкову 12.10, а вчора, 19.10 здала декларацію з ПДВ.
Сьогодні мені телефонують і кажуть, що акти так і не підписані вереснем, і просять акти без дати, щоб підписати їх жовтнем. Мій директор в курсі, йому все норм, а мені потрібно коригувати податкову. Підкажіть, будь ласка, як це правильно зробити, яку вказати причину коригування?
Заздалегідь вдячна)
Причина коригування - помилково виписана податкова накладна. Такой РК будет регистрировать ваш покупатель. А на счет декларации, то сегодня еще успеете подать звітну нову.
Нову звітну без тієї податкової?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

AV_VISH писав:
АЛЮШКА писав:
AV_VISH писав:Доброго дня!
У мене що не день, то "добрий день") Знову проблема з податковими.
Ситуація наступна:
Закриваю поквартально акти на надання послуг з технічного обслуговування системи АСКОЕ. Акти сформувала, відправила на погодження в електронному вигляді 27.09, мій інженер сказав, що вони погоджені і я відправила оригінали кур'єром 02.10. Потім ще дзвонили уточняли, сказали що все гаразд, на підписанні, і я зареєструвала податкову 12.10, а вчора, 19.10 здала декларацію з ПДВ.
Сьогодні мені телефонують і кажуть, що акти так і не підписані вереснем, і просять акти без дати, щоб підписати їх жовтнем. Мій директор в курсі, йому все норм, а мені потрібно коригувати податкову. Підкажіть, будь ласка, як це правильно зробити, яку вказати причину коригування?
Заздалегідь вдячна)
Причина коригування - помилково виписана податкова накладна. Такой РК будет регистрировать ваш покупатель. А на счет декларации, то сегодня еще успеете подать звітну нову.
Нову звітну без тієї податкової?
Ссори, нет, все таки ту неправильную НН вы отразите в сентябре, потому как РК сентябрем вы выписать не сможете (прошли сроки регистрации)..#g_mad# Это если бы одним периодом ошибочно выписанная НН и РК к ней были составлены, тогда бы в деке не отображали, ИМХО.

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

АЛЮШКА писав:
AV_VISH писав:
АЛЮШКА писав: Причина коригування - помилково виписана податкова накладна. Такой РК будет регистрировать ваш покупатель. А на счет декларации, то сегодня еще успеете подать звітну нову.
Нову звітну без тієї податкової?
Ссори, нет, все таки ту неправильную НН вы отразите в сентябре, потому как РК сентябрем вы выписать не сможете (прошли сроки регистрации)..#g_mad# Это если бы одним периодом ошибочно выписанная НН и РК к ней были составлены, тогда бы в деке не отображали, ИМХО.
Знайшла "ПН, складені помилково (повторно, не на ту дату або не на того контрагента), не повинні відображатися в декларації з ПДВ (ані в покупця, ані у продавця). На це вже звертають увагу і самі податківці (листи № 17211 і № 22082, роз’яснення в категорії 101.20 ЗІР)."

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Що виправити в цій РК, щоб зареєструвати.

"Документ не може бути прийнятий - рядок 14. Порушення вимог порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної, а саме: показник «коригування кількості/коригування вартості» в розрахунку коригування не може бути більшим показника «кількість/ціна», що зазначений в податковій накладній, яка коригується (з урахуванням зареєстрованих розрахунків коригування до такої податкової накладної)
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.15.19"

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Снежынка писав:Що виправити в цій РК, щоб зареєструвати.

"Документ не може бути прийнятий - рядок 14. Порушення вимог порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної, а саме: показник «коригування кількості/коригування вартості» в розрахунку коригування не може бути більшим показника «кількість/ціна», що зазначений в податковій накладній, яка коригується (з урахуванням зареєстрованих розрахунків коригування до такої податкової накладної)
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.15.19"
предполагаю, что в рк не сходится кол-во или цена с н.н., например если в н.н. было указано кол-во 1,259шт. а в рк 1,26шт., как-то так...

Vitamink@
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 13 квітня 2016, 09:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Vitamink@ »

Добрый день. У кого была такая ситуация. Поставщик прислал по почте РК - повернення авансу (по почте так как работает в Арт Звит, а мы в Медке). Затянула в Медок, отправила 12.10.2017. Все это время висит "Відправлено в ДФС". 19.10.2017 отправила еще раз. Пришло информ.сообщениев окошке "Документ не може бути прийнято попередня отримана копія знаходиться в процесі обробки ДФС. И вот 4 дня опять глухо.

Сегодня попыталась затянуть сразу в Ел кабинет. Формат не принимает (0000000000.xml.p7)

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”